PG.net Sohbet Konusu

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,334
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Olm burada yağmur başladı şimşek falan çakıyor lan ne alaka??? Sizin orada nasıl hava @Johnkorey

Ahmakıslatan gibi oldu geçti. Ama yerin kokusu değişti ya özlemişiz.

Bende de 500BT mavi vardı da şarj yeri temassızlık yapıyor kullanamıyorum şu an. Zaten kulak üstü sevmedim kulak içi daha iyi her zaman.

Ben de hayatımda ilk kez kulak üstüne bu cihaz ile geçtim memnunum. Kuzende 510BT vardı test etme açısından iyi oldu benim için. Şarj süresi durumundan ötürü 560'ı tercih ettim. Sürekli kullanan birisiyim uzun şarj süresine ihtiyacım var. ama 560'ın tek gerizekalıca tarafı Type-C ile şarj edilmiyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,436
Beğeni sayısı
4,156
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ahmakıslatan gibi oldu geçti. Ama yerin kokusu değişti ya özlemişiz.
Pencereden burnuma o yağmurun kokusu geliyordu zaten, ulan serap görüyorum galiba dedim. Ciddi ciddi ufaktan çiselemiş geçmiş, vallahi ben de çok özlemişim şu yaz illeti bitsin artık ya.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,334
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Pencereden burnuma o yağmurun kokusu geliyordu zaten, ulan serap görüyorum galiba dedim. Ciddi ciddi ufaktan çiselemiş geçmiş, vallahi ben de çok özlemişim şu yaz illeti bitsin artık ya.
Her şeye rağmen biz yazdan razıyız. Kışı seven adam zengindir aga.

Gloom

showstopper
Konular
2,086
Beğeni sayısı
1,620
PG Nakit
385
1
Bitse ne olacak be abi. Bundan sonra her yaz böyle işte. Mevsim geçişi diye bir şey kalmadı anasını satayım ya. Bitsin tabi ama artık düzgün bir yaz yaşayamayacak olmak üzüyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,436
Beğeni sayısı
4,156
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bitse ne olacak be abi. Bundan sonra her yaz böyle işte. Mevsim geçişi diye bir şey kalmadı anasını satayım ya. Bitsin tabi ama artık düzgün bir yaz yaşayamayacak olmak üzüyor.
Düzgün yaz yaşayamamak mı? Aga bu sene tillahını yaşadık ya, sıcaklardan beynim eridi benim. Ki artık eylül ayı da yaz gibi geçiyor nispeten, havalar ekimde yumuşayıp kasımda, hatta zaman zaman aralıkta soğuyor artık.

Gloom

showstopper
Konular
2,086
Beğeni sayısı
1,620
PG Nakit
385
1
Düzgün yaz yaşayamamak mı? Aga bu sene tillahını yaşadık ya, sıcaklardan beynim eridi benim. Ki artık eylül ayı da yaz gibi geçiyor nispeten, havalar ekimde yumuşayıp, kasımda hatta zaman zaman aralıkta soğuyor artık.
Yok o anlamda değil ya. DÜZGÜN yaz derken adam gibi çıkıp dolaşabildiğimiz, sıcağın derimizi yakıp geçmediği günler gibi. Bi' 4-5 yıl önce yaşanan yazlar çok daha farklıydı gibi geliyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,436
Beğeni sayısı
4,156
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yok o anlamda değil ya. DÜZGÜN yaz derken adam gibi çıkıp dolaşabildiğimiz, sıcağın derimizi yakıp geçmediği günler gibi. Bi' 4-5 yıl önce yaşanan yazlar çok daha farklıydı gibi geliyor.
Ha o açıdan diyorsun sen, onu +1’lerim işte. Sıcaklara yapılacak bir şey yok ama çıkıp dolaşabilme işi tamamen büyümemiz ve yoğunluğumuzdan kaynaklı ya.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: