PG.net Sohbet Konusu

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Vtube nedir? Sürekli yeni bir şey öğreniyorum lan senle konuşurken.
Dijital avatarlarla yayın yapan yayıncılara deniyor Vtuber diye. Vtube genel olarak community genel ismi. Genelde anime tarzı avatarlar kullanılıyor. Anime muhabbeti yapıyor şu an diye arkaya açtım, Twitter'da geziniyorum.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
431
PG Nakit
240
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Kankam eksikerin/yanlışların var, izninile düzelteyim.

- Kavada maçı kendisini popüler yapar mı, yapar. Afiş olur mu, olur. Ama bir ay sonra ya da iki ay sonra bunun üstünden devam edemez. Tek iyi maçın üstünden ana isim olmaya çalışırsan, Kenny Omega'ya dönersin.

- Taici birkaç yıldır underdog face. Seyirciler arkasında ve onun için heyecanlanıyorlar. Öncesinde Sabre ile takımlarında zaten bromance vardı, öyle heel takılmıyorlardı pek. Şimdi Just 5 Guys içerisinde tam bir babyface.

- Taichi'nin sıkıntısı yeterli olamaması. New Japan'e bilet ve merch sattıran bir isim değil. New Japan World aboneliği sattıran isim değil. Çok iyi bir mid-card ismi. Hatta insan upper-mid olsun da istiyor ama ondan daha fazlası olamaz ne yazık ki.
Merchandise anlamında kötüyse normal o zaman ama altyapısı çok güçlü. O hikaye yutturulabilse iş yapabilecek bir isim gibi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: