PG.net Sohbet Konusu

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Çok sağ ol dostom. Vallahi şu an sakinim de, cenaze ortamına girince bunu korumaya çalışacağız.
Dediğim gibi ben inanıyorum sen korursun. Cidden bende öyle hissederdim tekrardan başın sağ olsun ve sana bol sabırlar diliyorum.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,334
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Haber geldi az önce. Bu hafta ikinci cenazemizi kaldıracağız. :confused:
Başın sağolsun. Cenazeye düğüne ben de hiç gelemiyorum bunalıyorum. Çok yakın olmadıkça gitmiyorum. Bu konuda çok iyi anlıyorum seni. Sakin kalmaya çalış.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,711
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Dediğim gibi ben inanıyorum sen korursun. Cidden bende öyle hissederdim tekrardan başın sağ olsun ve sana bol sabırlar diliyorum.
Başın sağolsun. Cenazeye düğüne ben de hiç gelemiyorum bunalıyorum. Çok yakın olmadıkça gitmiyorum. Bu konuda çok iyi anlıyorum seni. Sakin kalmaya çalış.
Başınız sağolsun Taha.
Başınız sağ olsun.
Başın sağolsun.
Çok sağ olun dostlar, cenazenin koşuşturması bana kaldı, şimdi boş kalınca anca yazabildim.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,600
PG Nakit
385
1
Haber geldi az önce. Bu hafta ikinci cenazemizi kaldıracağız. :confused:
Başın sağ olsun. Çok kötü bir durum. Güçlü ol demek istemiyorum, ne kadar yakınındı bilmiyorum çünkü ama cenaze sana kaldıysa genel olarak zaten güçlü olmak lazım 🙁 Çok üzüldüm dostum.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,711
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Başın sağ olsun. Çok kötü bir durum. Güçlü ol demek istemiyorum, ne kadar yakınındı bilmiyorum çünkü ama cenaze sana kaldıysa genel olarak zaten güçlü olmak lazım 🙁 Çok üzüldüm dostum.
Sağ ol dostom, cidden sizin destekleriniz bugün çok yardımcı oldu. Bugünü de sağlam atlatacağız bir şekilde.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: