PG.net Sohbet Konusu

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Çok para kazanan NPC'lere Türkçe'yi iyi seviyede öğretecek bir hoca önerisi alabilir miyim?
Puahahaha ya abi bırak bunları Allah aşkına. İşleri güçleri oradaki misslere hava atmak kendilerini cool falan sanıyorlar bu bilgilerle.

Kero

sizinle muhattabım
Konular
425
Beğeni sayısı
711
PG Nakit
125
S A P L A. LAN IMPERIUM BU MESAJI OKUYORSAN ŞU İLETEMEDİĞİM ŞEYİ İLETEYİM SANA.

Ha şunu da söyleyeyim. O yüz yüze muhabbeti sizden çalıntı falan değil ha o kafanda öyle şeyler uydurma. Bizzat ben önerdim Doğan abiye, kimseden de bakmadım görmedim. Sohbet konusu ulan bu neyini çalayım? @Imperium

AHA ŞİMDİ BUNU GİT ADMİNLERİNE İLET, 11 AĞUSTOSTA CEVABIMI VERİRİM. GERÇİ BURAYA DA BAKIYORSUN SEN İÇERİK ÇALMAK İÇİN İLLA Kİ GÖRÜRSÜN. KENDİ ARANIZDA SAPLAMIŞ GİBİ SEVİNİN. KUYRUK ACINIZ DİNER BELKİ.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,295
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Puahahaha ya abi bırak bunları Allah aşkına. İşleri güçleri oradaki misslere hava atmak kendilerini cool falan sanıyorlar bu bilgilerle.
Kardeşim sen bana cevap vereceğine forumdaki açıkları kapatsana yaaaaa, çok zengin yazılımcılar peşinde.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Büyük ihtimalle iplenmeyeceğim ama; olay nedir beyler?
Abi iplemiyorduk biz de ama iş buradaki üyelerin babasının para durumuna gelip bebe çekmeye gelince cevap attık delirdiler. Özel mesaj yayınlamaya kadar gittiler ezikçe kısaca. Bunlardan da bu beklenir yani.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: