PG.net Sohbet Konusu

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
Öncelikle önemli olan kullanıcıların özgür olduğunu hissedebildiği ortamlar yaratabilmektir. 20’li yaşlarında insanlarız çoğumuz. Medeni bir ortamda bunu başarmak çok da zor değil. Yönetimi şu çift forum üyeliği duyurusunda gösterdiği olgun tavır için alkışlıyorum. Doğru yoldasınız.

Bulletproof

#uncensored
Konular
160
Beğeni sayısı
308
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
Öncelikle önemli olan kullanıcıların özgür olduğunu hissedebildiği ortamlar yaratabilmektir. 20’li yaşlarında insanlarız çoğumuz. Medeni bir ortamda bunu başarmak çok da zor değil. Yönetimi şu çift forum üyeliği duyurusunda gösterdiği olgun tavır için alkışlıyorum. Doğru yoldasınız.
Kimsenin nerede ne zaman nasıl bulunmak istediğine kimsenin karışmaya hakkı yok dostum. Bunun bilincindeyiz ve "Türkiye'nin en kaliteli güreş platformu" olduğumuz iddiasının sonuna kadar arkasındayız.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Güreş forumları dışında pek çok hobimle ilgili forumlarda bulundum, takıldım. Türk güreş forumları hariç hiçbir piyasada "iki farklı forumda takılamazsın" gerzekliğini görmedim, duymadım. Ki ben forumları bırakmış biriyim, ayda attığım mesaj sayısı iki elin parmaklarını geçmez hiçbir yerde.

Beni bağlayan bir şey yok tabii ama insan hayret ediyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: