BAB Be a Booker | Football Manager

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yanlışlık olmuş hoca kusura bakma. Oyuncuyu eğitirim ters ayak konusunda tam düzelmese bile biraz daha istediğine yakın olur.
Tamamdır kral sıkıntı yok, ya da onun yerine sağ kanat antrenmanı da yaptırabilirsin hangisi daha kolay olacaksa, ki sanırım bu daha kolay olur. Ters ayaklı kanat olma fetişim var da o yüzden darlıyorum böyle...

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Oyyy dağıtmışız. Kaptanlık he. Valla ne diyim, hocam bana bunu layık görmüş, sağ olsun :ninja:

Bir de, bir ara oyuncu profilleri gelir mi?
Gelir tabii hoca.
Tamamdır kral sıkıntı yok, ya da onun yerine sağ kanat antrenmanı da yaptırabilirsin hangisi daha kolay olacaksa, ki sanırım bu daha kolay olur. Ters ayaklı kanat olma fetişim var da o yüzden darlıyorum böyle...
TAK bir rol değil, bir yaşam biçimidir.

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Pilot Bölüm
İlk Transfer
1689066806285.png

Behzat : Bu yabancılar çok alıyor çok. Neyse bakalım. Yapacak bir şey yok.

Fabio Pompetti kapıyı çalıp içeri giriyor.

1689066941441.png

Fabio Pompetti : Hocam, defansta benim yanımda düzgün topçu yok. Benim bir tanıdık var, İtalyan. Getirirsen adam geçirtmeyiz.

Behzat'la Harun, Pompetti'nin bu kadar temiz Türkçe konuşmasına şaşırsa da Pompetti'nin 2 yıldır dil kursu aldığı akıllarına geliyor.

Behzat : He, ver bakayım adını araştıralım. Defans alacaktım zaten.

Fabio Pompetti : Riccardo Gatti.

Behzat : Harun, çocukla iletişime geç. Bütçemizi biliyorsun zaten.

Harun : Hocam, bi' araştırsaydık oyuncuyu?

Behzat, Harun'a ters bakıyor.

Behzat : Fabio'ya güveniyorum. Hadi gidin şimdi ikiniz de.

O sırada sesler duyuluyor dışarıda.

Behzat : Ne oluyor la?

s83408r.png

Sadece bir hazırlık maçında PG SK taraftarının coşkusu ilgi çekmiş olacak ki gazetecilerin hepsi antrenman tesisinin kapılarına dayanmış durumda...

Devam edecek.

@Johnny Sack @Beast Incarnate @The Lunatic Fringe @Tolgamer @Nature Boy @Legatus Maximus @Sosa @Johnkorey

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Yabancı oyunculara para basacağınıza yerli ve milli oyuncu kullanın. Hem onlara daha çok para döküyorsunuz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Behzat'ın scoutingi ısrarla reddetmesi bir yerlerinde patlamasa bari... Bu arada ufak bir özel istek olarak Behzat Hoca'nın "he" dediği kısımları "hea" diye belirtirsen şahaaaane olur, o şiveyi o ağzı hissetmek istiyorum okurken.

Konular
1
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Million Dollar Man
Behzat'ın scoutingi ısrarla reddetmesi bir yerlerinde patlamasa bari... Bu arada ufak bir özel istek olarak Behzat Hoca'nın "he" dediği kısımları "hea" diye belirtirsen şahaaaane olur, o şiveyi o ağzı hissetmek istiyorum okurken.
Sen diyince fark ettim, ben de hep 'he' demek isterken 'hea' diyorum istemsizce. Hakikaten Ankara effect hahaha

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: