BAB Be a Booker | Football Manager

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Pilot Bölüm
Raporlar
Behzat Hoca'nın sadece rapor inceleme bölümü.

Geçen bölümde Harun'dan istediği rapor ulaşmış masasına.

1688976400534.png

Behzat : Bu çocuk niye ayrı la?

1688976477305.png

Behzat : Değişiklikler lazım. Kesinlikle lazım. Maddi durumumuz pek iyi değil. Benim getirdiğim topçular bile güvenli değil. Herkesin ayağın denk alması lazım.

Her bölümden sonra sizleri etiketlememi ister misiniz? Şimdilik sezon başlamadan önce bu tür şeyleri kısa kısa atıyorum hem bi' yandan konuyu hortlatmış olmak adına. Karakteri olmayanlara da söyleyeyim, ne zaman olursa olsun karakter açmanızda bir sorun yok.

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
966
Beğeni sayısı
1,393
PG Nakit
1,765
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Pilot Bölüm
Raporlar
Behzat Hoca'nın sadece rapor inceleme bölümü.

Geçen bölümde Harun'dan istediği rapor ulaşmış masasına.

Behzat : Bu çocuk niye ayrı la?

Behzat : Değişiklikler lazım. Kesinlikle lazım. Maddi durumumuz pek iyi değil. Benim getirdiğim topçular bile güvenli değil. Herkesin ayağın denk alması lazım.

Her bölümden sonra sizleri etiketlememi ister misiniz? Şimdilik sezon başlamadan önce bu tür şeyleri kısa kısa atıyorum hem bi' yandan konuyu hortlatmış olmak adına. Karakteri olmayanlara da söyleyeyim, ne zaman olursa olsun karakter açmanızda bir sorun yok.

@Johnny Sack hocanın tam arkasındayız. Bu takımı reis taşıyacak.

Etiket atılması daha iyi olur gibi.

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Pilot Bölüm
Sezonun İlk Hazırlık Maçı

1688994322466.png
Behzat : Beyler, Fenerahçeyle oynuyoruz. Beklentiler düşük ancak yürek göstermeyenin canını yakarım. Anladınız mı?

Alkış sesleri kopuyor. Herkes sıraya geçiyor. En önde takımda kimsenin sevmediği, Scheme Sonic var. Arkadan birisi sessiz bir tonda "O... Çocuğu gibi geçti en öne." diyor. Diyen kişi eski Pendiksporlu Eray Sürül. Normalde bu maça ilk 11 başlayacaktı. Behzat hoca duyduğu gibi boğazına yapışıyor Eray'ın.

Behzat : Kimle ilgili olursa öyle bi' şeyi tekrar edersen sı... bacağına anladın mı!

Herkes buz kesilmişken Behzat hoca bırakıyor Eray'ı. En önden herkesin gitmesini işaret ediyor. Giderken Fabio Pompetti'yi tutuyor. Ona kaptanlık pazubandını veriyor ve takımın arkasından stada girişini yapıyor.

İsteyenler için maç özeti.

PG SK, Fenerbahçe'yi dumur etti! 5-0!! Soyunma odasında herkes büyük bir sevinç içinde. Behzat hoca oturtuyor herkesi.

Behzat : Tebrikler beyler. Çok iyi mücadele. Kişisel değerlendirmeyi yarın antrenmanda yapacağım. Yoksa bazılarınızın kalbini kırarım.

Oyunculardan tepki var. En sonunda çıkıp konuşmaya Tayyip cesaret ediyor.

Recep Tayyip : Hoca 5 attık daha ne istiyorsun?

images (10).jpeg

Behzat : Sus len sen. En son sen konuşacaksın. Bu maçı kaybetseydik o zaman görecektim seni. 2 net gol kaçırdın it herif!

Behzat'ın sert tavrı oyuncuların moralini bozmuş gibiydi. Behzat soyunma odasından çıkarken yardımcısı Harun geliyor.

Harun : Behzat hocam, abartmıyor musunuz?

Behzat : Plana sadık kal.

@Johnny Sack @Beast Incarnate @The Lunatic Fringe @Tolgamer @Nature Boy @Legatus Maximus @Sosa @Johnkorey

Oyuncusu gözükmeyen arkadaşların endiselenmesine gerek yok. Sezon açılışıyla hikayeleri daha derin yapacagimdan herkes yeteri kadar süre alacak. İlginiz için teşekkürler.[/ISPOILER]

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,315
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Behzat Hoca'nın yaptığı konuşmadan sonra oyunculardaki KIPKIRMIZI moral durumları gözümün önüne geldi, fena olduk vallahi... Maçın sonlarında kullandığım berbat frikik mentali gümletse de vuruşun akabinde gole vesile olduğumuz için memnunuz...

Bu arada ben oyuncumun sağ ayaklı bir sol kanat, yani ters ayaklı kanat olmasını istemiştim ama frikik kullanırken dikkatimi çekti oyuncuyu sol ayaklı ayarlamışsın sanırım. Onu düzeltebilmen mümkün mü?

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Behzat Hoca'nın yaptığı konuşmadan sonra oyunculardaki KIPKIRMIZI moral durumları gözümün önüne geldi, fena olduk vallahi... Maçın sonlarında kullandığım berbat frikik mentali gümletse de vuruşun akabinde gole vesile olduğumuz için memnunuz...

Bu arada ben oyuncumun sağ ayaklı bir sol kanat, yani ters ayaklı kanat olmasını istemiştim ama frikik kullanırken dikkatimi çekti oyuncuyu sol ayaklı ayarlamışsın sanırım. Onu düzeltebilmen mümkün mü?
Yanlışlık olmuş hoca kusura bakma. Oyuncuyu eğitirim ters ayak konusunda tam düzelmese bile biraz daha istediğine yakın olur.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Takımın gücünü kim 109 yaptı lan? Dakika 12'de Ryan Kent'in pası sonucu Edin Dzeko'nun vurduğu şutu klas şekilde kurtarmışız, Kasiki formda başladı. Keyifli olacak gibi gözüküyor, eline sağlık hocam.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: