Galatasaray Olmasa Ne Yapacaktık?

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
2 paragraf yazı yazman.

İlk paragraf bilişsel bir süreci kelimelere döktüğüm için, yoksa yazdığını okuyup ilk mesajı atmam 10 saniye sürmüştü. Bu 10 saniyeyi açıkladım. İkinci paragrafta zaten sorgulama yok, görmek var. Okuduğunu anlamada gelişmen lazım. Ondan önce gördüğünü okumakta var.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,063
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
İlk paragraf bilişsel bir süreci kelimelere döktüğüm için, yoksa yazdığını okuyup ilk mesajı atmam 10 saniye sürmüştü. Bu 10 saniyeyi açıkladım. İkinci paragrafta zaten sorgulama yok, görmek var. Okuduğunu anlamada gelişmen lazım. Ondan önce gördüğünü okumakta var.
Galassaraylı bişiler yazıyor;
20231201_191625.jpg

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Bunu diyen kendi sahasında Kopenhag'ı yenemedi, diğer 2 maçta kaybetti, 7 8 eksikli Manu'dan evinde 3 yedi. 🤣🤣🤣 3 G 1 B 1 M falan gidiyor sanacak başlıkları gören de.

NoOne

Rafine Düşünceler Merkezi
Konular
0
Beğeni sayısı
37
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sting
İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray'ın olmadığı bir süper ligin Romanya liginden beter olması kaçınılmaz olurdu. Futbolun Türkiye'deki tarihinin neredeyse bütün başarılarını getiren en büyük marka. Bu yüzden adı gecenlerle rakip bile değiliz.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Bunu diyen kendi sahasında Kopenhag'ı yenemedi, diğer 2 maçta kaybetti, 7 8 eksikli Manu'dan evinde 3 yedi. 🤣🤣🤣 3 G 1 B 1 M falan gidiyor sanacak başlıkları gören de.
Kanka şunu yazarken hiç utanmadın mı ya Harry Kane'in piyasa değeri tek başına Beşiktaş'a eşit şu an. Aynı şekilde United'da 3-4 adamı toplasan GS'yi kadro değerinde geçer çok farklı kulvarlar konuşuluyor rezilliği çözemediniz hala.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Kolay düştü önüme diye ŞL'leri attım varsa diğer kupaların onları sen at biraz da onlara güleriz.
Fener'inkileri düşüremiyorum Tier 2 ve Tier 3'ün istatistikleri tutulmamış doğru düzgün. :D Kadro değeri 1 milyon etmeyen Vardar faciası herkesin dilinde ona girmeyelim.

Bunun pek konuşulacak bir yanıda yok gerçi tarihin en kötü Galatasaray'ı 21/22'yi ligde 13. bitirirken Avrupa kupasında Lazio, Marsilya ve Moskovalı gruptan lider çıkıp Barcelona'ya kök söktürdü.

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,873
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Fener'inkileri düşüremiyorum Tier 2 ve Tier 3'ün istatistikleri tutulmamış doğru düzgün. :D Kadro değeri 1 milyon etmeyen Vardar faciası herkesin dilinde ona girmeyelim.

Bunun pek konuşulacak bir yanıda yok gerçi tarihin en kötü Galatasaray'ı 21/22'yi ligde 13. bitirirken Avrupa kupasında Lazio, Marsilya ve Moskovalı gruptan lider çıkıp Barcelona'ya kök söktürdü.
1- Benim görseli atış amacım sidik yarıştırmak değil gsnin de fb ya da jk kadar son zamanlarda kötü olduğunu göstermek.
2- Okuma yazman varsa aklı sıra dalga geçtiğin şeylere çok rahatlıkla ulaşabilirsin. İnci caps mizahı yapacağız diye kendinizle dalga geçmeyin lütfen.
3-Sidik yarıştıracaksak da Lazio ve Marsilya Fener'in de yendiği takımlar. Senin de Östersunds facianı hatırlatırlar mesela.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1- Benim görseli atış amacım sidik yarıştırmak değil gsnin de fb ya da jk kadar son zamanlarda kötü olduğunu göstermek.
2- Okuma yazman varsa aklı sıra dalga geçtiğin şeylere çok rahatlıkla ulaşabilirsin. İnci caps mizahı yapacağız diye kendinizle dalga geçmeyin lütfen.
3-Sidik yarıştıracaksak da Lazio ve Marsilya Fener'in de yendiği takımlar. Senin de Östersunds facianı hatırlatırlar mesela.
"Ostersunds faciası" o sene Hertha Berlin ve Atlethic Bilbao'lu gruptan 2. çıkıp Avrupa'da son 32 yapıp Arsenal'i Emirates'te 3-2 yendi onun dışında sıkıntı yok. :D Sezona yavaş başlayan bir GS'nin böyle bir takıma elenmesi çok anormal bir durum değil. Vardar denen takım harbiden şu elemelerde yendiğiniz Zimbru'dan falan bile kötü takım BAL takımını falan atsan karşısına 10 maçtan 3'ünü kaybeder lol.

Neyse küçüksünüz işte beyler kıps.

Screenshot 2023-12-01 at 22-16-50 Vardar puan durumu - Google'da Ara.png

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,873
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
"Ostersunds faciası" o sene Hertha Berlin ve Atlethic Bilbao'lu gruptan 2. çıkıp Avrupa'da son 32 yapıp Arsenal'i Emirates'te 3-2 yendi onun dışında sıkıntı yok. :D Sezona yavaş başlayan bir GS'nin böyle bir takıma elenmesi çok anormal bir durum değil. Vardar denen takım harbiden şu elemelerde yendiğiniz Zimbru'dan falan bile kötü takım BAL takımını falan atsan karşısına 10 maçtan 3'ünü kaybeder lol.

Neyse küçüksünüz işte beyler kıps.

Ekli dosyayı görüntüle 3506
Sen büyük takım diye Arsenal örneklendirirsen ben buraya gülmekten sıçarım şimdi ama.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: