TONY KHAN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

OhMyMind

FRESHLY SQUEEZED OHH
Konular
47
Beğeni sayısı
104
PG Nakit
50
İki şirkette de çoğunlukla kadın güreşini izleyen biriyim, Punk'ın varlığı yokluğu beni zerre ilgilendirmiyor. Fakat güreş dünyasına farklı bir soluk getiren, pandemi de 1 yıldan uzun süre boyunca karşılıksız bir şekilde güreşçileri aç kalmaktan kurtaran, hepinizin o çok sevdiği serseriyi güreşe geri kazandıran bu adamı sırf Punk'ı tekrar kovdu diye(üstelik haklı sebeplerle) bu şekilde yerden yere vurmak bana baya ikiyüzlülük gibi geliyor.

Centria

nobody
Konular
170
Beğeni sayısı
789
PG Nakit
300
1
İki şirkette de çoğunlukla kadın güreşini izleyen biriyim, Punk'ın varlığı yokluğu beni zerre ilgilendirmiyor. Fakat güreş dünyasına farklı bir soluk getiren, pandemi de 1 yıldan uzun süre boyunca karşılıksız bir şekilde güreşçileri aç kalmaktan kurtaran, hepinizin o çok sevdiği serseriyi güreşe geri kazandıran bu adamı sırf Punk'ı tekrar kovdu diye(üstelik haklı sebeplerle) bu şekilde yerden yere vurmak bana baya ikiyüzlülük gibi geliyor.
Yok değil.

sehinsahakahs

Role Model
Konular
169
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
425
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley
Happy birthday, Mr Bean! Celebrating 30 years of a major comedy character

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Şuraya kadar dayanabildim.

Napsın olm adam Vince'in kendisine şaka amaçlı dokunan Titus'u uzaklaştırdığı sektörde, kendisinin üstüne yürüyen adama şovunu booklatmaya devam mı etsin. TK demir yumruk vurmayınca yumuşak oluyor. 🤡

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: