BAB 𝙰𝙴𝚆 𝚠𝚒𝚝𝚑 𝙴𝚡𝚌𝚎𝚕𝚕𝚎𝚗𝚌𝚎 (3. ŞOVUN TANITIMI YAYINDA)

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
Bence bir maç daha yakışırdı oraya. Maç yıldızı değerlendirme konusunda bir iki bir şey daha belki eklenebilir. FTR'a o kemeri vereceğini adım gibi biliyordum ama bence de doğru olan buydu.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Joe vs Wardlow için ön sıradan biletimizi aldık. Bandido'yu şirkette tekrar görmek sevindirdi.
İçime Delirious kaçtı. Kralın çizgisinden devam ediyoruz.
Bence bir maç daha yakışırdı oraya. Maç yıldızı değerlendirme konusunda bir iki bir şey daha belki eklenebilir. FTR'a o kemeri vereceğini adım gibi biliyordum ama bence de doğru olan buydu.
WCW’nun Clash of Champions serileri gibi bir şey yaptığımdan çok maç doldurmadım. Küçük değişiklikler yapmak için önemli şovlar.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Hikaye ana kurgusunu gerçekten çok beğendim. İlk bölüm ise grafik ve emek açısından muazzam. Jim Cornette ismi ise tahmin edilebilirdi. Keşke Jeff Jarrett falan olsaydı diyeceğim ama senin kararın. Wardlow ve Joe maçı ise gerçekten büyük heyecan uyandıracaktır. Bunun yanında Yeni yönetimde MJF'in yerinin sağlam olacağı kanaatindeyim. Fakat Adam Cole için parlak bir gelecek göremiyorum. Elite tayfanın geleceğini, ROH'i ve en önemlisi rosterın durumunu çok merak ediyorum. Brand ayrımına gideceğini pek sanmam o yüzden ne kadar gereksiz güreşçi varsa sepetleyeceksin gibi duruyor.

Temizlikten bahsettim ve haberlerde yer aldığını şu an bu satırları yazarken gördüm. Hayırlısı bakalım. Açıkçası Cornette ROH - JJ AEW olsaydı daha olurdu. Ula keşke bu BAB'a bu şekil birlikte girişseydik ya. ULAAAAAAAA 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱

2. bölüm sade ve hoş olmuş. FTR rosterın içinden geçecektir. Bandido vs Christian ise güzel eşleşme kesinlikle. Christian galibiyetini bekliyordum. Öte yandan Adam Copeland ile de mevzuları ne olacak acaba. Aslında ikisinin takım olmasını ve FTR ile maça çıkmasını çok isterim ama yakın dönemde zor.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
aew2.png
All Excellence Wrestling
tarafından onaylanan

Resmi Güreş Kuralları
1) Aşağıdaki halleri düzenli olarak tekrar eden sporcular diskalifiye edilecektir.
Saçtan çekmek, göze parmak sokmak, rakibi boğmak veya ısırmak.
– Rakibin mayosunu maskesini veya herhangi bir kıyafetini çekiştirmek.
– Direkt yumruklar ve parmakların ucu ile tekme atmak.

2) Aşağıdaki hallerden herhangi birisini yapan sporcular ivedilikle diskalifiye edilecektir.
– Rakibi iplerin üstünden ringin dışına fırlatmak.
– Rakibin boğazına karate tokadı atmak.
– Piledriver yapmak.
– İllegal bir tutuşu hakemin 5 saymasından önce bırakmamak.
– Herhangi bir yabancı madde kullanımı.
– Hakemin görevini ifa etmesinin önünde herhangi bir müdahale.
– Yenilmiş bir güreşçiye durmaksızın saldırmak.
– Menajerlar tarafından yapılacak herhangi bir müdahale.
– Değişmeli Takım kurtarma kuralı; pes ettirilme veya tuş edilme aşamasında olan takım arkadaşını birden fazla kez kurtarma girişimi otomatik diskalifiyeye neden olur.
– Kasık ve böbrek bölgesine kasıtlı saldırmak.

3) Aşağıdaki hareketler legaldir.
– Judo tokatları, ön kol darbeleri, bolo yumrukları, ayağın içi, üstü veya altı ile atılan tekmeler.
– İplerin, temasın anlık olması koşulu ile, aşağı alma ve benzeri hamlelerde avantaj elde etmek kullanılması.
– Rakibiniz iplere açıkça dolanana ve hakem mola isteyene kadar güreşmeye devam etmek yasaldır (güreşçiler molada kendilerini korumaları konusunda uyarılır).

4) Yarışmacılar ringin apronunda ve ring kenarında 10 sayım alacaktır.

5) Şampiyonluklar diskalifiye sonucu elde edilen galibiyetlerin ardından el değiştirmez.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
image0.jpg

ALL ELITE WRESTLING
DYNAMITE
Episode #2

November 29, 2023
Greensboro Colliseum
Greensboro, Nortj California

Takip Etmek İçin Nedenler:
Şirketin ilk kamuya açık toplantısı gerçekleşecek

– “Murderhawk Monster” Lance Archer aksiyonda!
– Dost dediğin ömürlük olur. Sen bizi neye sattın?
– “Timeless” Toni Storm dönüyor

– Samoa Joe, “Mr. Mayhem” Wardlow ile AEW Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğuna aday olabilmek için karşılaşacak.

Son düzenleme:
Click here to login using your socials account