Full Gear'daki Deathmatch Sizce...

Nasıldı?

• Harika bir maçtı

Oy: 10 50.0%
  • Kustum

Oy: 10 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Yav kim ipler güreşi? Güreş izlemek istesek gider olimpiyat izleriz. Buraya hikaye arkını takip etmek ve ekstrem bir şeyler görmek için geliyoruz. Zaten o yüzden AEW izliyoruz. O yüzden WWE'ye çoluk çocuk eğlendirir diyoruz.

Ben açıkçası dünden sonra AEW'ye daha da bağlandım.
Yazdıklarımdan hiçbir şey anlamamış olman peki?

Git Işid kafa kesme izle kardeşim, Aew ancak çocuk eğlendirir. 🤙

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Oylama şu anda 6’ya 4. Forum fena halde ikiye bölünmüş gözüküyor. Ben Abdülhamitin yalnızlığına hazırlanırken şu tablo yüzümü güldürdü. Hak ehli insanların olduğunu bilmek güzel.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
986
Beğeni sayısı
983
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
7’den 77’ye hitap eden bir sektörü böyle sapkınlıklarla genel izleyiciden her geçen gün ayrılmasına, gün geçtikçe marjinalleşmesine ben karşıyım.
Evrimleşmeyen yok olur, herkese hitap edende de bir bokluk vardır zaten. Ki tek yönlü bir evrimden de bahsetmiyoruz deathmatch gibi pek çok yeni janra türedi ve türemeye devam edecek. Senin sevdiğin tarzı icra edenler de aynı şekilde onu icra etmeye devam edecek. Çeşitlilikten korkma, kendini tanıtmaya becerebilen her janra yeni seyirci kazandırır, günün sonunda güreş, her insanın ağzına istediği tatta bal çalabilecek kadar genişleyecektir. Sen hangi balı beğendiysen onu yemeye devam edersin.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Taryn Terrell
Yazdıklarımdan hiçbir şey anlamamış olman peki?

Git Işid kafa kesme izle kardeşim, Aew ancak çocuk eğlendirir. 🤙
Sen WWE izleyip Rumın Reys kral diye çıldırmaya devam. 🤣 Biz de burada yetişkinler için üretilen şeyleri izleyelim.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Evrimleşmeyen yok olur, herkese hitap edende de bir bokluk vardır zaten. Ki tek yönlü bir evrimden de bahsetmiyoruz deathmatch gibi pek çok yeni janra türedi ve türemeye devam edecek. Senin sevdiğin tarzı icra edenler de aynı şekilde onu icra etmeye devam edecek. Çeşitlilikten korkma, kendini tanıtmaya becerebilen her janra yeni seyirci kazandırır, günün sonunda güreş her insanın ağzına istediği tatta bal çalabilecek kadar genişleyecektir. Sen hangi balı beğendiysen onu yemeye devam edersin.
Yapılan şey bütün güreşe zarar veriyor. Bu yüzden karşıyım diyorum. Güreşin kendisinden tamamen farklı bir şey olmuş zaten. Adına başka bir şey desinler, güreşten uzak yapsınlar; yine ses etmem. Sevdiğim şeyin marjinalleşip kötü anılmasına sebep olan her şeyin a. Benim çizgim bu.

Evrimse evrim, ortak atadan gelen Homo Sapiens ile Homo Neanderthalensis’e insan diyip geçmek ile aynı şey. Adını koyun kardeşim, insan ile neandartel gibi farkı olsun ki sevdiğimiz şey boka dönmesin.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
986
Beğeni sayısı
983
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Adına başka bir şey desinler, güreşten uzak yapsınlar; yine ses etmem.
Aynı kökten çıktığı ve her birinin birbiriyle dirsek teması olduğu için zor o iş. Hep teşbih üzerinden devam ediyorum ama bu Orta Asya Türklerinin, Anadolu Türklerine siz Türk değilsiniz çünkü kanınız bozuldu demekle aynı yola çıkıyor maalesef.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
986
Beğeni sayısı
983
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Yetişkinler için üretilen şeyler vol 1:

Bu herkese hitap etmeye çalışmak oluyor tam olarak işte. WWE özelinde ise tamamen bu videodaki ayardan devam edip, yetişkin içeriklerini tamamen görmezden gelme durumu hakim.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Aynı kökten çıktığı ve her birinin birbiriyle dirsek teması olduğu için zor o iş. Hep teşbih üzerinden devam ediyorum ama bu Orta Asya Türklerinin, Anadolu Türklerine siz Türk değilsiniz çünkü kanınız bozuldu demekle aynı yola çıkıyor maalesef.
Teşbihin bile hatalı be Murat’ım. Bilimsel olarak insanda ırk diye de bir şey yokken ortaya koyduğun örnek hatalı oluyor. Ben, tamamen farklılaştığını ve artık farklı bir ad koymak gerektiğini söylüyorum. Dinamikleri güreşin kendisinden tamamen farklı bir garabet var ortada. Zira diğer işler de bu işin marjinaliğinden zarar görüyor.

Bu iş ismini aldığı 80lerdeki maçtan da tamamen farklı. Değişim olur ama bu kadar temelden kökten olmaz. Oluyorsa da o şey artık eskiden söylenen şey ile bağını kopartmıştır. Bu konuşmanın devam etmesindeki tüm ısrar buna güreş denilip denilemeyeceği üzerine tamamen tanımsal bir şey. Yine söylüyorum, katılmak zorunda değilsin ancak benim fikrim sabit bu hususta. Siz buna güreş diyen herkesle ayrı dalgamı geçerim.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Bu herkese hitap etmeye çalışmak oluyor tam olarak işte. WWE özelinde ise tamamen bu videodaki ayardan devam edip, yetişkin içeriklerini tamamen görmezden gelme durumu hakim.
Monday Night Raw komedisidir bu. Hatalı bir iş olsa da hikaye build ediyorlar. Ancak yetişkinleri görmezden gelme durumuna katılmıyorum. Eğer şampiyon Jericho gibi bir eşek değilse hiçbir zaman ana kemer şampiyonunu böyle maskaralıklar yaparken görmezsin. Roman Reigns’in etrafında birkaç senedir gelişen olayların hepsi ciddi, hepsi gişede, abonelikte, ürün satışında şirketi uçuran işler oldu. Eğri oturup doğru konuşacağız.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: