(Full Gear Spoiler) Yeni Yıldızın Çizeceği Yol

Rai-San

PG.com Kullanıcısı
Konular
48
Beğeni sayısı
40
PG Nakit
90
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Abi şaka gibi. Büyük yıldıza bak. 1000 kere gözüken Ospreay. Will'in yeteneğine lafım yokta öyle pazarlarsanız bana Randy Orton seviyesinde ve daha önce hiç gözükmemiş adam getirmeniz lazım.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Abi şaka gibi. Büyük yıldıza bak. 1000 kere gözüken Ospreay. Will'in yeteneğine lafım yokta öyle pazarlarsanız bana Randy Orton seviyesinde ve daha önce hiç gözükmemiş adam getirmeniz lazım.
Şuanki duruma bakarsan Ospreay seviyesinde Dünya'da 1-2 adam vardır kanzi. Randy bile şuan Ospreay'den bir iki tık aşağıda.

NoOne

Rafine Düşünceler Merkezi
Konular
0
Beğeni sayısı
37
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sting
Ospreay güncel güreş dünyasında ring içindeki en iyi güreşçi olabilir, maç içi hikaye anlatımı en üst seviyede fakat bu işin birde maçın olmadığı yeri var. Ospreay mikrofonu eline aldığında ring içinde fersah fersah önünde olduğu adamlardan geriye düşüyor. Benim merakım bunu da becerebilecek mi, bence iyi bir kumaşı var yaşı da genç AEW'in arka alanında bulunan önemli adamlardan çok tecrübe akışı yaşayıp insanları şaşırtabilir.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Ospreay'in mikrofonu tartışılıyor da bu adam PROGRESS'teyken bile gayet iyi promo kesiyordu ve mimiklerini ben çok beğeniyorum gerek promo gerek maçlarda. Bayağıdır New Japan'e hiç bakmıyorum muhtemelen bunun üstüne de bir şeyler katmıştır da. Bence şu an da ayı gibi yıldız bu çocuk ekstra bir şeyler yapmasına gerek yok kendini duyurması için.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: