Kazımcan Karataş

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Ben maç başlamadan önce net bir hata olduğunu düşünüyordum ve ilk golde de gördüğümüz gibi net bir hataydı. Kazım hiç hazır değil, zaha bu kadar yardıma gelmeseydi delik deşik olurdu ve delik deşik olmadığı halı bu. Yapacak bir şey yok, savaştık ama kazanamadık.
Her şey bir kenara çocuğun eli ayağı birbirine dolandı heyecandan. Okan'a gidip "hocam beni çıkarın ya" demesini bekledim. Bilmiyorum Okan'ın Kazimcan'ı 75 dakika oyunda tutması içime çok oturdu.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Her şey bir kenara çocuğun eli ayağı birbirine dolandı heyecandan. Okan'a gidip "hocam beni çıkarın ya" demesini bekledim. Bilmiyorum Okan'ın Kazimcan'ı 75 dakika oyunda tutması içime çok oturdu.

Kazım sakatliktan çıkmış, dakika bile almamış doğru dürüst ve Coman'ın karşısına çıkarıyorsun. Bizim ahrazlar zannediyor ki 8 kere karşı karşıya geldiklerinde 4 kere gecilmese fena değil; ama bilmiyorlar ki Coman 2 kere geçse 2 tane gol tehdidi olur. Kerem önüne gelen net iki pozisyonu da atamadı ama ligde gol atsa röportaja gelip "Türk oyunculara çok baskı var yaaa" demeyi bilir. Muslera denen kova da üçüncü golde gösterdi kendini. Üç tane adam geri kalan sekiz kişinin emeğini mideye indirdi. Yazık oldu bu akşam. Yapacak bir şey yok, önümüze bakacağız.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: