Köşe Yazısı | Brian Kendrick, Güreş Dünyasının Delisi

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Size ilgimi çeken, Brian Kendrick hayranı olmasanız bile “Neymiş ula bu adam böyle?” gibi tepki verebileceğiniz bir içerik hazırlamak istedim. Muhtemelen bu konunun bahsi forumda zaten geçmiştir ama biraz daha ayrıntılı bahsetmek istiyorum. Öncelikle söyleyeyim, ben cidden bir Brian Kendrick fanıyım. Kariyerini takip etmeyi, maçlarını izlemeyi çok severim. Promo yeteneğinin de şahane olduğunu düşünüyorum. Ancak adamın güreş dünyasındaki karakterine olan sevgim, bu adamın düpedüz MANYAK, hunili DELİ olduğu gerçeğini de değiştirmiyor. Öncelikle muhtemelen bildiğiniz işsiz kalma olayına şöyle bir bakalım. Kendrick abi muhtemelen en kısa sürede en çok şirketten ayrılma rekorunu elinde tutuyor. Tarihlerle aram çok iyi değil, hatam olursa affola.

Bu adam 2022’de WWE’den ayrılıyor ve yangından mal kaçırırcasına bir hızla AEW ile anlaşıyor. Hatta WWE’den ayrıldıktan sonraki gün AEW’de Mox’a karşı şova çıkacak. Ancak şov gerçekleşmeden Kendrick şutlanıyor. Sebebini de Tony Khan açıklıyor.

Kısaca Khan, Kendrick’in zamanında yaptığı yorumlarla ilgili “Böyle saçmalıkların bizim bünyemizde yeri yok, Kendrick’i şovdan çekiyoruz.” diyor ve sonrasında da Kendrick kovuluyor. Kendrick bir komplo teoristi. “Ne var bunda? Bin türlü insan var.” diyebilirsiniz, ben de öyle dedim. Kendrick'in bahsi geçen yorumu Yahudi Soykırımı'nın aslında gerçek olmadığı hakkında. Çok problemli bir yorum olmasına rağmen, aşırı da şaşırılacak bir durum değil. Ne de olsa bu teori duyulmamış, kimsenin inanmadığı bir teori değil. Herkes kendi çapında bir şeyler araştırıp bir şeyler bildiğini iddia ediyor. Problem olan video da şu.

Eh, doğal olarak videoyu izleyince bu adamın ya prim amaçlı, kendi çapında bir oyun çevirdiğini, ya da hafiften beyin fonksiyonlarının git gel içinde olduğunu anlıyorsunuz. Özetlemek gerekirse Kendrick burada reptilianların, evet, REPTİLYANLARIN dünyayı yönettiğini, 13 ailenin de bu işin içinde olduğunu(Rothschild, Rockefeller...), hatta Bush ailesinin de bu işin içinde olduğunu söylüyor. Bununla da yetinmeyip siyonistler, Illuminati falan da bu işin içinde diyor ve üstüne bir de "Ben de pek bilmiyorum da çok kaynak var." gibi antin kuntin bir cümle ekliyor. Konudan konuya atlayarak "Yahudi doktorlar depremden hemen önce Haiti'ye uçmuştu bile." diyor. Burada Haiti'de yaşanmış bir depremden bahsediyor olabilir. Demek istediği şey Yahudi doktorların önceden depremden haberdar olduğu. Tabi, siyonizme karşı olup inandığınız komplo teorileri de olabilir ama bu tam desteksiz sıkıyor. Ben bunu izlediğimde bir kıkırdadım, "Alem adam" dedim geçtim ama asıl bomba Jim Cornette'in podcast'inde bu olayın gündeme gelmesi oldu. Cornette, Kendrick'in inandığı tüm komplo teorilerini sıraladı. Bahsi geçen bölümü paylaşıyorum ama ben aşağıya da listeleyeyim zaman kaybetmemeniz açısından.

Brian Kendrick ve inandığı komplo teorileri:

1. 13 aile, Illuminati olarak dünyayı yönetiyor. Asıl amaçları tüm insanlığı köleleştirmekti. Ancak insan sayısı o kadar arttı ki yeni amaç aşı yoluyla insan sayısını azaltmak.
  2. Illuminati'nin sembolu boğadır ve bu yüzden The Rock'ın boğa sembolü, onun bir Illuminati üyesi olduğunu belirtir.
  3. Illuminati üniversitelerde gizli kulüplere sahip. Bush ailesi de bu kulübün bir parçasıdır. Bu kulüplerde ritüeller yapılır. Babalar oturup izlerken oğulları tabutlara girer ve masturbasyon yapar.
  4. 11 Eylül saldırıları yalandı. HAARP tarzı bir teknoloji kullanılarak küçük kasırgalar oluşturuldu ve bunlarla kuleler vuruldu. Bu yüzden de kuleler yıkılırken, ofislerdeki kağıtlar camlardan dışarı yanmamış şekilde uçtu.
  5. Oklahoma City saldırısı hükümet tarafından yapıldı. Saldırının içeriğine şuradan ulaşabilirsiniz.
  6. Sandy Hook İlkokulu saldırısı da normal bir "school shooting" dediğimiz okul saldırısı olayı değil. Bu olay aslında bir paravan, bu planlı olayın yaşanmasının sebebi ülkede bir iç savaş çıkarıp, bu esnada da insanların silahlanabilmesini engellemek. Yani hükümete çok baskı yapılır, böylece silahlanmak yasaklanır diye düşünmüş bunu planlayan ekip. "Sonra da iç savaşımızı çıkarıp keyfimize bakarız." Diyorlar herhalde.
  7. HAARP, havadaki dalgalarla oynayarak zihin kontrolü yapabilen bir savaş silahı.
  8. HAARP ile Japonya'da bir nükleer "kaza" yapılmaya çalışılmış olabilir. Kesin değil herhalde, olabilir demiş kral.
  9. AIDS ve kanserin tedavisi var ama bilerek açıklanmıyor.
  10. Ay, uzaylılar için bir uzay istasyonu OLABİLİR. Yine kendisi de çok emin değil bundan.
  11. Hitler, Antartika'ya 10.000 asker göndermiştir. Bunun sebebi oradan dünyanın İÇİNE girip, orada yaşayan üstün canlıları bulmak.
  12. Yahudi Soykırımı rakamları abartılıyor. Kızılhaç bu sayının 2.5 milyon olduğunu açıkladı.
  13. Yahudi Soykırımı döneminde Sovyetler 10 milyon Katolik öldürmüştür. "Ama bunu konuşan yok!" diye de feryat ediyor.
  14. Birleşik Devletler'in genç politikacıları, partilere getiriliyor, uyuşturucu veriliyor ve sonra çıplak çocuklarla fotoğrafları çekiliyor. Böylece CIA politikacılar üzerinde otorite kuruyor.
  15. J.F. Kennedy'nin tabutu değiştirildi. Ayrıca Kennedy'i vuran kişi de aslında arabanın içindeydi.
  16. Jimi Hendrix ve Tupac'ı Illuminati öldürdü.
  17. Michael Jackson aslında ölmedi. Hatta "öldükten" sonra Larry King'in şovuna da çıktı. Dave Dave olayından bahsediyor. Link burada.
  18. Koca Ayak gerçekti, öldü. Kemikleri bir yerlerde olmalı.
  19. İnsanlar ve reptilianlar iç içe yaşıyor.
  20. ATLANTİS'TE GEÇEN SON SAVAŞIN ARDINDAN bazı reptilianlar dağlara kaçmıştır. Kendrick abimiz bizzat keşfetmek için dağa çıkmıştır.
  21. 51. Bölgede uzaylılara dair bulunan kanıtlar Ohio'ya geçirilmiştir, nedense. Şimdi tüm kanıtların yönetiminden sorumlu kişi AL SNOW. Evet, bildiğiniz Al Snow. Al da antisemitist bu arada. En azından öyle söyleniyor.
  22. Denver havalimanında yerin altına açılan gizli tüneller bulunuyor. Bu tüneller, gayet güzel dizayn edilmiş odalara çıkıyor ve muhtemel bir ZOMBİ istilası sonrasında ABD'nin yeni başkenti burası olacak.
  23. Vampirler MUHTEMELEN gerçek değil.
  24. Frankenstein'in gerçek olma ihtimali yok. Çünkü vücudun hareket edebilmesi, yaşayabilmesi için ruh şart.
  25. Amerika Ay'a hiç gitmedi. Ay görüntülerini Kubrick çekti. Amaç uzay yarışında Sovyetler Birliği'ne yetişebilmekti.
  26. Telefonlarımız çiplerle takip ediliyor.
  27. Bilgisayar oyunları bizi izleyip yaptıklarımızı hükümete aktarıyor.
Ayrıca vergi vermenin de bırakılması gerektiğini ekliyor. Cornette, dünyadaki hiçbir insanın bunlara inanacak kadar deli, tabir-i caizse MAL olabileceğine inanmıyor, daha doğrusu inanmak istemiyor. Kendrick'in kendince saçma bir angle yürütmeye çalışabileceğini söylüyor. Ancak podcastin diğer konuşmacısı Brian'ın dediklerinde ciddi olduğunu, manyağın teki olduğunu söylüyor. Kendrick de Twitter üzerinden özür diledi ve söylediği şeylere inanmadığını dile getirdi. Ancak bu inançlarını farklı zamanlarda birden çok ortamda dile getirdiği de biliniyor. Yine de Kendrick, hatalarını telafi etmek amacıyla farklı Yahudi topluluklarıyla gönüllü işlerde çalıştı. Forumda, hatta dünyada, Brian Kendrick'in çok ilgi çekici bir figür olmadığını biliyorum ama ilgi çekici bulduğum bir olayı sizinle paylaşmak istedim. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Şunu da eklemekte fayda var. Elbet her insanın inandığı komplo teorileri olabilir, benim de var. İnandığınız teoriler bu listede de bulunabilir ama bu kadar teorinin bir adamda birleşmesi gerçekten ilginç. Vakit ayırıp okuduysanız teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Komplo teorilerinden haklı olabilecekleri en azından var. İşin garip kısmı senin dediğin gibi bu komplo teorilerinin tek bir adamda birleşmesi ve bu komplo teorilerinin kariyerini bitirmesine sebep olması. Eline sağlık hocam.

Gloom

Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Komplo teorilerinden haklı olabilecekleri en azından var. İşin garip kısmı senin dediğin gibi bu komplo teorilerinin tek bir adamda birleşmesi ve bu komplo teorilerinin kariyerini bitirmesine sebep olması. Eline sağlık hocam.
Teşekkürler dostum.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Eline sağlık. Hakikaten uçmuş ya. Bu tarz uçuk komplo teorileri genelde yem oluyor. Bazı alt kültür seviyesine sahip insanların inandığı aşırı absürt komplo teorileri sayesinde-ki en büyüğü Düz Dünya bunların- gerçek olaylara da komplo teorisi muamelesi yapılıyor. Bu yakın zamanda covid aşısı mevzusunda oldu. Covid aşısına şüpheyle yaklaşan insanlara düz dünyacı muamelesi yapılıyordu, aşıya karşı olan bir kısım sorunlu insanın "bize çip takacaklar, kuyruğumuz çıkacak" tarzı absürt çıkışları da bunun tuzu biberi olmuştu.

Bunun dışında sırf uçuk kaçık şeylere inanıyor diye birisini cancellamak da sol liberal/woke faşizminin geldiği noktayı bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu yüzden Demokrat Khan'a karşı Trumpçı Vince'i tutmak boynumuzun borcudur.

Gloom

Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Eline sağlık. Hakikaten uçmuş ya. Bu tarz uçuk komplo teorileri genelde yem oluyor. Bazı alt kültür seviyesine sahip insanların inandığı aşırı absürt komplo teorileri sayesinde-ki en büyüğü Düz Dünya bunların- gerçek olaylara da komplo teorisi muamelesi yapılıyor. Bu yakın zamanda covid aşısı mevzusunda oldu. Covid aşısına şüpheyle yaklaşan insanlara düz dünyacı muamelesi yapılıyordu, aşıya karşı olan bir kısım sorunlu insanın "bize çip takacaklar, kuyruğumuz çıkacak" tarzı absürt çıkışları da bunun tuzu biberi olmuştu.

Bunun dışında sırf uçuk kaçık şeylere inanıyor diye birisini cancellamak da sol liberal/woke faşizminin geldiği noktayı bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu yüzden Demokrat Khan'a karşı Trumpçı Vince'i tutmak boynumuzun borcudur.
Vince/Khan kısmını dışarıda bırakıyor, geri kalan her şeye kelimesi kelimesine katılıyorum.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Kendrick'i 205 Live zamanı çok beğenmiştim. Çok iyi maçlar çıkardığını hala savunurum ama gel gör ki kendisinin böylesine deli bir adam olduğunu bilmiyordum. Eline emeğine sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: