Muharrem İnce Seçimden Neden Çekildiğini Açıkladı

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Aylar boyunca 7li masa diye gezdi, parti sözcüsü seçim öncesi ve hatta hala CNN Türk gibi ne olduğu apaçık olan kanalda kadrolu siyasetçilik yaptı ve yapıyor, dansla ve tiktok videolarıyla gençler arasında sözde bir popülerlik kazandı çünkü kendisini çözüm olarak gören tek kitle onlardı. Oysaki çözüme dair ne ''adam'' gibi bir planı, programı veya kadrosu vardı. Özellikle Babala ve Fatih Altaylı'nın programında ne olduğunu açıkça belli etti, balondu günler günleri takip ede ede o balon sonunda söndü. Şimdi de troll müritleri "gün 24 saattir'' dese bile ''haklı abi'' diye ortalıkta geziyor. Biraz kemalizm ve biraz ulusalcı tavırlarla bir yere kadar. Evet iktidar yozlaşmış durumda, ana muhalefette ondan çok farklı değil fakat bu adama "mesih, kurtarıcı, tek çözüm" gözüyle bakmak(evet ne yazık ki hala) beni güldürüyor. Sırf Atatürk dedi diye birini el üstünde tutmak, elinde Kuran taşıyanları el üstünde tutmaktan hiç farklı değil.
Kim bu adam dedim nickaltına baktım ve taşlar yerine oturdu... Tek hatası yok arkadaş tek.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
RTE karşısında ne kadar çok alternatif olursa o kadar çok oy kaybedecekti zaten. Farklı fikirlere farklı insanlar yönelecekti. Bunu anlamak niye zor oldu ben anlayamadım.
Seçimin kaybedilmesi ihtimaline karşı bir günah keçisi aranıyordu ve adres de İnce'ydi. Basit.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kanka %60 olayını anlıyorum da "muhalefetin en güçlü adayı" olarak sunulan KK de aynı şeyi söyleyip üstüne ikinci tura plan bile yapmadı yani. Oradan İnce'yi vuracaksak KK'yi çoktan gömmemiz lazımdı.

Kemal Kılıçdaroğlu eleştirilerine katılıyorum. Yaratılan korku iklimi, kazanıyoruz algısı seçim sonuçları ile birlikte muhalefeti ciddi bir şekilde yıktı. Fakat ben İnce dibne kadar haklıydı söylemlerine katılmıyorum. İlk babala yayını çıkan ve deprem bölgesine giden İnce ile seçim dönemindeki İnce arasında büyük fark var.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,659
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Seçimin kaybedilmesi ihtimaline karşı bir günah keçisi aranıyordu ve adres de İnce'ydi. Basit.
Kesinlikle öyle. Kimse suçu kendinde aramayacaktı zaten. Gücü yetebilecekleri kişi olarak İnce'yi gözlerine kestirdiler.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
Kesinlikle öyle. Kimse suçu kendinde aramayacaktı zaten. Gücü yetebilecekleri kişi olarak İnce'yi gözlerine kestirdiler.
En zayıf halka oydu zira 20 küsur parti ittifaka dahil edildi. Hükümet zaten düşman. Ancak kaybetme ihtimaline karşı dışarıdan bir düşman şarttı. İnce de bunu fazlasıyla karşılıyordu.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: