Muharrem İnce Seçimden Neden Çekildiğini Açıkladı

TFN

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
7
PG Nakit
0
RPG Karakteri
-
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Muharrem İnce ucuz kurtulmuş diyelim. Seçimi kaybettiler suçu 1-2 sosyal medya fenomenine ve depremzedelere attılar. Orada asıl yüzleri ortaya çıktı işte. Başa geçselerdi demek gelen gideni aratır mantığı oluşacaktı

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,371
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
Aylar boyunca 7li masa diye gezdi, parti sözcüsü seçim öncesi ve hatta hala CNN Türk gibi ne olduğu apaçık olan kanalda kadrolu siyasetçilik yaptı ve yapıyor, dansla ve tiktok videolarıyla gençler arasında sözde bir popülerlik kazandı çünkü kendisini çözüm olarak gören tek kitle onlardı. Oysaki çözüme dair ne ''adam'' gibi bir planı, programı veya kadrosu vardı. Özellikle Babala ve Fatih Altaylı'nın programında ne olduğunu açıkça belli etti, balondu günler günleri takip ede ede o balon sonunda söndü. Şimdi de troll müritleri "gün 24 saattir'' dese bile ''haklı abi'' diye ortalıkta geziyor. Biraz kemalizm ve biraz ulusalcı tavırlarla bir yere kadar. Evet iktidar yozlaşmış durumda, ana muhalefette ondan çok farklı değil fakat bu adama "mesih, kurtarıcı, tek çözüm" gözüyle bakmak(evet ne yazık ki hala) beni güldürüyor. Sırf Atatürk dedi diye birini el üstünde tutmak, elinde Kuran taşıyanları el üstünde tutmaktan hiç farklı değil.

Son düzenleme:

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Aylar boyunca 7li masa diye gezdi, parti sözcüsü seçim öncesi ve hatta hala CNN Türk gibi ne olduğu apaçık olan kanalda kadrolu siyasetçilik yaptı ve yapıyor, dansla ve tiktok videolarıyla gençler arasında sözde bir popülerlik kazandı çünkü kendisini çözüm olarak gören tek kitle onlardı. Oysaki çözüme dair ne ''adam'' gibi bir planı, programı veya kadrosu vardı. Özellikle Babala ve Fatih Altaylı'nın programında ne olduğunu açıkça belli etti, balondu günler günleri takip ede ede o balon sonunda söndü. Şimdi de troll müritleri "gün 24 saattir'' dese bile ''haklı abi'' diye ortalıkta geziyor. Biraz kemalizm ve biraz ulusalcı tavırlarla bir yere kadar. Evet iktidar yozlaşmış durumda, ana muhalefette ondan çok farklı değil fakat bu adama "mesih, kurtarıcı, tek çözüm" gözüyle bakmak(evet ne yazık ki hala) beni güldürüyor. Sırf Atatürk dedi diye birini el üstünde tutmak, elinde kuran taşıyanları el üstünde tutmaktan hiç farklı değil.

Aynen öyle ve mantığı ile hareket eden siyasetçi değil. Pusulaya isim yazıldıktan sonra çekilsen ne olur? En başta hiç aday olmayacaktın chp'den vekillik isteyecektin ve bu kaosta arkana yaslanacaktın.

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,371
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
Aynen öyle ve mantığı ile hareket eden siyasetçi değil. Pusulaya isim yazıldıktan sonra çekilsen ne olur? En başta hiç aday olmayacaktın chp'den vekillik isteyecektin ve bu kaosta arkana yaslanacaktın.
%60 demedi mi oy oranımız? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Seçime üç gün kala %60 oy oranı olan bir siyasetçi değil kumpas, dalavere kıyamet kopsa o seçimden çekilmez.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
%60 demedi mi oy oranımız? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Seçime üç gün kala %60 oy oranı olan bir siyasetçi değil kumpas, dalavere kıyamet kopsa o seçimden çekilmez.

%60 oy oranı olan bir siyasetçi ölse mezarından çıkar yine alır seçimi. Gerçeklikten uzak kalmamak gerekiyor. Ümit Özdağ'ı seversiniz sevmezsiniz ayrı mesele ama muhalif kanatta en doğru stratejileri o izledi.

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,371
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
%60 oy oranı olan bir siyasetçi ölse mezarından çıkar yine alır seçimi. Gerçeklikten uzak kalmamak gerekiyor. Ümit Özdağ'ı seversiniz sevmezsiniz ayrı mesele ama muhalif kanatta en doğru stratejileri o izledi.
Özdağ'ı sevmem bilirsin fakat İnce'nin yanında cidden ilk mesajımda kullandığım mesih, kurtarıcı gibi bir şey kalıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: