RPG Sohbet Konusu

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,442
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Kanka bu oyunda Child Abuser John Cena veya Drag Queen Undertaker oynamamak için hiçbir sebep yok. Bu oyunda eğreti diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. Üstüne Arap promosu olmaması için inatla sohbet konularında vs. Arap değil Müslüman imajı çizmeye çalıştım. Hiç o JBL vs Mülteciler işine girmek istemedim, başka bir yoldan yürümek istedim. Bu mevzular bitene kadar müslüman ülkeleri gezip segment kassaydık 20 şov gerekirse.
Dostum kağıt üstünde hepsini oynarsın ama benim görüşüm ufak da olsa bir nick entry uyumu olması gerektiği. Öyle hissedince karakter akışta gibi hissediyorum. Tabi bana göre bu. Kişiden kişiye değişir. Bence oyunda karakter manasında ufak bir eğretilik potansiyeli var. Sallıyorum Drag Queenliği ona en uzak değil de sadece uzak bir karakter tercihi yapmak gibi. Tabi bana göre bu. Ben promo okurken senin yaptığın işi çok beğeniyordum ve devamını da görmeyi istiyordum. Seni de aramızda görmek isteriz. Hayal kırıklığın konusunda seni anlıyorum, sana hak da veriyorum ama çözülebileceğini düşünüyorum. Belki bu karakterle belki başka bir karakterle.

King Of The World

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
10
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Y2J
Tartışmalarin hepsini okudum daha ilk şovdan yakınmanın bir anlamı yok hemen birakmak da mantıksiz yola devam edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: