RPG Sohbet Konusu

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,407
PG Nakit
330
Final zart zurt derken 2 hafta önce PPV sonrası kesmem gereken aklımdaki promoyu şimdi kesebildim. WM zamanına kadar 2 promo daha patlatmayı düşünüyorum. Feud ile alakalı promolar olacak.

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
528
PG Nakit
15
Favori Güreşçi
alper mizanin
Son malum olay sonrası karakterin belki de kendini ifade edebildiği ilk konuşma oldu. Finallerim, annemin operasyonu ve kaldırdığım iki cenaze sebebiyle bir hafta pas geçmiştim. O aradaki boşluğu doldurmak için bulabildiğim ilk zamanda konunun başına geçtim. Okurken yormayacak uzunlukta olduğunu düşünüyorum. Şov başlamadan önce müsaitliği olan, daha da önemlisi hikayeye ilgisi olan dostların da kaçırmaması adına konuyu buraya da paslıyorum. Herkese iyi oyunlar, iyi akşamlar.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Bayram sebebiyle memleketteyiz, Perşembe gece döneceğiz. Bugün son şov değerlendirmesi banko gelir. WM’a kadar da promo banko. Büyük günlerde canlıyız.

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
967
PG Nakit
275
Olum benim Slammy'i kim kırdı gitmeden bari onu deseydin. @keka

Harland. Bunu Joe Gacy için yapmıştı ama sonrasında oyuncu çok aktif olamayınca bu flashbacki hiç vermemeyi tercih ettik. Bir de bu Harland'ın CIPA adında milyonda bir görülen bir hastalığı vardı. Bu hastalıkta acı-sıcak-soğuk hiçbir fiziksel duygu seninle değil. Ağlayamıyorsun bile. Debut yaptığında falan birileri ona vurduğunda hiç tepki vermeyip "hissetmiyorum" diye söylemesi bu yüzdendi. Yıllar önce Suskunlar dizisindeki Gazanfer'de görüp acaba bu bir güreşçide nasıl olur diye düşünüp Harland'a vereyim demiştim. Daha öncesinde Harland o zaman nasıl dayak yiyordu diye sorarlarsa diye kafamda şey düşünmüştüm, Joe Gacy bu hastalığını bilmesin üzülmesin diye hissediyor gibi gözüküyordu mantığına sığdırmayı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: