RPG Sohbet Konusu

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,424
PG Nakit
330
1297344446a1b261d00f9a0de919514b.jpg

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,076
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
İkinci perde promosu gelecek için bende güzel bir beklenti oluşturdu, herkesin e.s öncelikle. Yeni bir karakter olmayı kabul eden ve önceki hikayelerinden etkilenmiş olan dört olgun karakter.
Jeff’in benim favorim olmasının sebebi, olayları kabullenişinin boyutu. Karamsar ama realist tarafı. En başından beri farklı bir hava yaratıyor. İşin gerçek tarafını, en dibine kadar hissettiriyor. Bu, benim Danielson’da da amaç edindiğim ve kullandığım bir şey. İlk promolarımdaki baskın şey olan, nihai amaç meselesi işte. Ekibin eline sağlık. Senin de eline sağlık Mami, bunu en iyi şekilde yansıtmasan böyle bir hissiyat geçmezdi bana.

Mamy D Way

🍓
Konular
30
Beğeni sayısı
384
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Jeff’in benim favorim olmasının sebebi, olayları kabullenişinin boyutu. Karamsar ama realist tarafı. En başından beri farklı bir hava yaratıyor. İşin gerçek tarafını, en dibine kadar hissettiriyor. Bu, benim Danielson’da da amaç edindiğim ve kullandığım bir şey. İlk promolarımdaki baskın şey olan, nihai amaç meselesi işte. Ekibin eline sağlık. Senin de eline sağlık Mami, bunu en iyi şekilde yansıtmasan böyle bir hissiyat geçmezdi bana.
Bu tarz düşüncelerin olması gerçekten çok hoş, övgüleri için çok teşekkür ederim. (Bu kadar utandırmayın beni kibarlıktan ne yapacağımı şaşırıyorum) Oynayan herkesin farklı farklı favori karakterlerinin olması da hepimizi ayrı ayrı RPG 'ye bağlıyor. Bununla ilgili bir konu bile açılabilir hatta, açıkçası ben bazı oyuncuların işini iyi yapması ve aynı zamanda ekibin yazdıkları sayesinde nefret ettiğim çarlar da ortaya çıktı (kötü bir karakter kendinden nefret ettiriyor ise başarılıdır)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: