RPG Sohbet Konusu

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
262
Beğeni sayısı
2,187
PG Nakit
0
Arkadaşlar son zamanlarda bir karakteri oynayan oyuncunun mentalini ve hevesini kırmaya yönelik bir şeyler görüyorum ve bence yanlış buluyorum. Bunların şaka yollu olduğunu düşünsem de oyun içi veya oyun dışı, kimsenin oyundan aldığı zevki hiç edecek yorumlar görmek istemiyorum. "Askere gideceksin sal, Meksika lobisi" gibi yorumları sık sık görmeye başladım. Adam unvanını kendi tutmuyor. Oynuyor ki tutturuyorum, tutturuyoruz. Oynayın ki verelim. RPG'nin mantığı zaten bu değil mi? Zaten iptal edilen senaryolarda da sık sık söyledik kemeri Goldberg alacaktı bıraktı, Adam Cole alacaktı bıraktı diye. Bunları söylediğimiz için, şeffaf olduğumuz için bunlar oluyorsa o zaman biz de eskisi gibi "robotik" RPG yazarları kıvamına gelip mitçiler gibi takılalım hiçbir şekilde sizinle etkileşime geçmeyelim. Bazen işler cidden çığrından çıkabiliyor. Eğer oyuna yönelik bir eleştiriniz, rahatsızlığınız varsa beni etiketlerseniz zaten sizinle tartışırım konuşurum. Örneğin Taylan ile kaç kez değerlendirme konularında konuştuk tartıştık burası böyle oldu, şurası şu yüzden şöyle oldu diye. Ama bu yapılan şey, bu yorumlar, bunlar eleştiri değil. Belki tamamen şaka belki ima, ama hoş değil. "Meksika lobisi" lafını ise WHC'yi peşpeşe dönen üçlünün Angel, Patron ve Humberto olmasına yönelik bir şaka olarak değerlendiriyorum ve hiç ciddiye almıyorum. Dediğim gibi her şeyden önce bu bir oyun ve oynayanlar da yazanlar da arkadaşlarınız, arkadaşlarımız. Kimsenin moralini düşürmeye gerek yok.

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
61
Beğeni sayısı
781
PG Nakit
120
Dandik kemeri alıp küçükler liginde büyük balık olmadın mı? 1000 sene sürecek saltanatımda satır arası olursun.
Küçük büyük ayrımı yapmadan tüm kemerler hedefte. Ben senin içinden geçtikten sonra elinden tutarım baba-oğul TTC'yi de alırız. Teselli bulursun. 😊

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,213
PG Nakit
990
1
Örneğin Taylan ile kaç kez değerlendirme konularında konuştuk tartıştık burası böyle oldu, şurası şu yüzden şöyle oldu diye. Ama bu yapılan şey, bu yorumlar, bunlar eleştiri değil. Belki tamamen şaka belki ima, ama hoş değil. "Meksika lobisi" lafını ise WHC'yi peşpeşe dönen üçlünün Angel, Patron ve Humberto olmasına yönelik bir şaka olarak değerlendiriyorum ve hiç ciddiye almıyorum. Dediğim gibi her şeyden önce bu bir oyun ve oynayanlar da yazanlar da arkadaşlarınız, arkadaşlarımız. Kimsenin moralini düşürmeye gerek yok.
Ben kendimden yana makara yaptığımı söyleyeyim. Şov değerlendirme konuları dışında RPG konuları altında kayfabe koruyorum. Yanlış anlaşılıp kalp kırmayalım. 🫂

@GBB @Netuno @jaques @Broken Dreams @Sepultura

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,213
PG Nakit
990
1
Küçük büyük ayrımı yapmadan tüm kemerler hedefte. Ben senin içinden geçtikten sonra elinden tutarım baba-oğul TTC'yi de alırız. Teselli bulursun. 😊
Hahahahaha! İyi güldüm akşam akşam. Açık mektubuna tenhada cevap bulmaman dileği ile. 🙏

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,290
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,583
PG Nakit
370
Valla benlik bir sıkıntı yok zaten benim galibiyete yönelik bir eleştiri yapılacağını da sanmıyorum. 5 aydır yeri geldi ekran süresi bile almadı çar yani bazen. JoMa ile en underrated sayılan iki çardan birisiydi. Meksika dominasyonu ile alakalı bir şeydir muhtemelen eğer tepki varsa bile.

Ospreay konusunda ise yani adam deli gibi oynuyor başından beri ve denildiği gibi bazı planlar da iptal olmuş. Bir şey diyemem ben. Denmez de bence.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: