RPG Mayhem’in Kabusu Geliyor

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

images

Goldberg Antalya’ya uçmak için havalanan özel jetinde. Son şovda yaşanan olayların izlerini yüzünde taşıyor. Siniri gözlerinden okunuyor.

Bill Goldberg: Bu son yenilgimdi. Ahdım olsun ki bir daha kimse beni bu duruma düşüremeyecek. Bu savaşı öyle bir kazanacağım ki tarih baştan yazılacak, yer yerinden oynayacak. Karşımdaki herkesin hayatı tepetaklak olana kadar bu savaş sürecek. Survivor Series’te alacağım galibiyet bu savaşı bitirmeyecek. Bu savaşı yeni başlatacak. Aramızda bir fark olacak, benim savaşacak gücüm olacak ama size Survivor Series’te yapacaklarımdan sonra sizin yerinizden kalkmaya bile gücünüz kalmayacak.

Bill Goldberg: Buraya ilk geldiğimde kim olduğumu unutmuş bir haldeydim. Hiçbir umudu kalmamış, bir şeyleri başarmaya ne gücü ne de zamanı olan sefil bir adamdım. Ama bu hiç de uzun sürmedi. Çünkü benim içimdeki canavarı uyandırmaya bir kıvılcım yetti. Sen yaşlısın, senin dönemin bitti, senin tarihin kimsenin umrunda değil diyenlere inat tarihimi yazmaya devam ediyorum. Belki buraya yeni gelmiş Goldberg gibi kalsam tüm bu yaşananlardan sonra çoktan pes etmiştim. Ama şimdiki Goldberg asla pes etmeyecek. Bu işi bitirene, karşıma çıkan herkesi tarihten silene kadar pes etmeyeceğim. Düştüm mü kalkarım, hep öyle yaptım. Yine kalktım, uçaktayım, sizi bitirmeye geliyorum.

images

Goldberg kameraya bakıyor ve önündeki kalemlerden birini eline alıyor.

Bill Goldberg: John Cena, seni hiç ilgilendirmeyen meselelere kendini bir şekilde attın, ama hayatının hatasını yaptın. Payback’in seninle işi bittiğinde geldiğin gettolara geri döneceksin Michael Jackson kılıklı yan sanayi zencisi. Büyük liglerde büyük oyuncular oynar. Sen burada yerini yadırgadın. Çıktığın deliğe geri gideceksin, SIRADAKİ SENSİN!

Goldberg elindeki kalemi kırıyor, başka bir kalem daha alıyor.

Bill Goldberg: Jeff Hardy. Kalleşlik ne demek iyi bilirsin çünkü kralını yaşadın. Kemerini elinden almak için bir ordu üstüne çullandı resmen. Ama sen öyle bir yüreksizsin ki sana bu kahpeliği yapan adamlardan biriyle yan yana saf tutuyorsun. Sana bu savaşa girmen için kaç kilo k***in verdiler bilmiyorum ama artık şu mereti bıraksan iyi edersin çünkü aklını kaybetmişsin. Seninle işimiz bittiğinde sana son bir iyilik yapıp seni rehabilitasyona göndereceğiz. SIRADAKİ SENSİN!

Goldberg yine kalemi kırıyor, diğer kaleme geçiyor.

Bill Goldberg: John Morrison. Ne zaman birinin köpekliğini yapmayı bırakacaksın diye kariyerinin başından beri seni izliyorum. Ama hiçbir zaman bırakmıyorsun, her zaman kendine sahip buluyorsun. Kendini bir köpek olarak gördüğüne göre boynuna tasma da istiyorsun fantezi kralı. Tasmanı Payback takacak. Senin gibi başıboş köpekler piç döllerini etrafa yayamasın diye kısırlaştırılır ya biz de seni sünnet edeceğiz, böylece uslu bir köpek olarak yaşamaya devam edersin. SIRADAKİ SENSİN!

Bill Goldberg: Hangman Page. Sen nereden geldin ve bu savaşa dahil olacak haddi nereden buldun anlamasam da tek bir şeyi anladım ki sen bir ders istiyorsun. Doğru adrese geldin. PGW’nin en iyi öğretmeniyim, ders almak isteyen herkese ders verdim. Sana haddini bilme dersi vereceğim. Seninle işimiz bittiğinde bir daha büyüklerinin işine canının istediği gibi karışmamayı öğreneceksin çakma kovboy, SIRADAKİ SENSİN!

Bill Goldberg: Nigel McGuinness. Seninle yüz yüze geldik, burun buruna geldik. Senin gözlerinde diğerlerinin gözlerindeki gibi ateş yok, korku var korku. Bir daha yenileceğim diye köpek gibi korkuyorsun. Ve haklısın korkmakta. Çünkü bu yenilgiden sonra diğer yenilgilerinin aksine toparlama şansın olmayacak. Geri dönüşü olmayacak bu işin. Yenileceksin ve tamamen biteceksin. Her zaman ben ve benim gibi devlere özendin ama spor salonlarında güreşmekle gençliğini heba ettin. Yarın tarihin en büyük şovunda yenilme şansını veriyoruz sana, tadını çıkar çünkü bu ilk ve son olacak. Goldberg gibi, büyük bir yıldız gibi hissedeceksin, bu sana yeter. SIRADAKİ SENSİN!

images

Goldberg eline son kalemi, Will Ospreay’ın kalemini alıyor. Kameraya yumruğunu gösterip konuşmaya başlıyor.

Bill Goldberg: Ve bu ellerin onu dövmelere doyamadığı arsız

Will Ospreay. Ben sana anlatmaktan bıktım, sen ise anlamamakta ısrarcısın. Bugün beni devirmiş olabilirsin ama benden neyin intikamını aldın sen? Senin Mayhem’ini başına yıkmamın intikamını mı, seni köpeğim yapmamın intikamını mı yoksa o güzel sevgilini gözünün önünde parçalamamın mı intikamını mı? Sonuncusu olmadığı kesin çünkü tescilli bir g*v**sın. Şu an psikolojik üstünlüğü eline aldığını düşünsen de o kızın yüzündeki morlukları her gördüğünde beni ve neler yapabileceğimi hatırlayacaksın. Ringe her girdiğinizde size yaptıklarımı hatırlayacaksın. Senin şimdiden kabusun oldum. Bu kabustan kurtulmak için yapman gereken şey beni yenmek, yani imkansızı başarmak. Bunu yapabilecek gücün var mı, sanmıyorum. Cesaretin var mı, artık yok. Ekibin var, kemerin var, brandin var ama sen yoksun Ospreay. Sen benimsin artık, içine işledim, içten içe kemiriyorum seni. Bu kabus seni Survivor Series’te yeniden saracak. Omzundakini alacak, evin Mayhem’i alacak, kariyerini alacak, özgüvenini tamamen alacak. Ama merak etme karını almayacağım korkma. Bu yüzü hiçbir zaman unutamayacaksın Will, bu kabusu ömür boyu unutamayacaksın. Daha önce bu kabusu yaşayan herkese sor, sana bundan sonraki sefil hayatını anlatsınlar. SIRADAKİ SENSİN!

Goldberg Will Ospreay’ın da kalemini kırıyor. Eline son kalemi alıyor ve kameraya bağırmaya başlıyor.

Bill Goldberg: MAYHEM! YOU’RE NEXT!

Goldberg Mayhem’in kalemini kırıyor ve kameralar

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: