RPG Karakter Merkezi

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
19
Beğeni sayısı
174
PG Nakit
0
Talep ediyorum.
Already+in+the+Ring.gif

Akashi

spin god
Konular
498
Beğeni sayısı
1,588
PG Nakit
625
1
Normalde Wrestlemania sonrası yapacaktım bu hamleyi de benlik çok bir şey kalmadığını fark ettim o yüzden boşa vakit geçirmeye gerek yok diye düşündüm. Uygunsa Roman Reigns talep ediyorum. Bekle derseniz de beklerim problem değil.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
225
Beğeni sayısı
1,874
PG Nakit
0
Normalde Wrestlemania sonrası yapacaktım bu hamleyi de benlik çok bir şey kalmadığını fark ettim o yüzden boşa vakit geçirmeye gerek yok diye düşündüm. Uygunsa Roman Reigns talep ediyorum. Bekle derseniz de beklerim problem değil.

Roman Reigns oynama hevesinden haberdar olduğum için ve başkasının alması durumunda mağdur kalmaman için karakteri veriyorum ama debut için Wrestlemania'dan sonra yeni ekibin bookingini beklemeni rica ediyorum Sefa. Bunun sebebi biraz bizim Wrestlemania'ya kadar olan üç haftalık şovumuzun da hazır olması biraz da takdir edersin ki Goldust'ı bırakma durumunun Joe Gacy karakterini hikaye olarak zor durumda bırakması. Interim Television Championship maçını normal koşullarda Goldust kazanıyordu ama ben canlı edit yapıp maçı Bray Wyatt'a verdim bu sorun bu değil, sorun hiçbir şekilde "ben bırakacağım" diyerek bir iletişim kurmayıp bizi geçtim senin karakterinle senaryosu olan Baytan'ı zor durumda bırakman. Yok karakter bırakma cezası yok şu bu yıl olmuş 2024 böyle işlere girmek istemediğimden dürüstçe sana bunu açıklamam gerekiyordu. Aynı zamanda bu tür durumlardan ekipteki diğerleri de yoruldu. Geçen baktılar, ECH ile ikinizin oyunun başından beri oynayıp bıraktığınız karakterlerin toplam sayısı 13. Elbette bazı bookingler beğenilmemiştir, oyundan zevk alınmamıştır, benim de sana katıldığım hatalar vardır -Malakai Black'in el sıkması- gibi. Ama bu Goldust ayrı bir şeydi. Joe Gacy'i üç hafta şovdan çekme planımız tamamen Goldust'ı yükseltmek içindi ve bir anda ghosting yedik. Bu yüzden en iyisi dediğim gibi Roman Reigns'i verelim, WM'dan sonra da yeni ekiple sana keyifli oyunlar dileyelim. Alınmaca gücenmece olmadan bunları söylemek istedim biliyorsun her şey ayrı dostluğumuz ayrıdır. Onaylandı.

Akashi

spin god
Konular
498
Beğeni sayısı
1,588
PG Nakit
625
1
Roman Reigns oynama hevesinden haberdar olduğum için ve başkasının alması durumunda mağdur kalmaman için karakteri veriyorum ama debut için Wrestlemania'dan sonra yeni ekibin bookingini beklemeni rica ediyorum Sefa. Bunun sebebi biraz bizim Wrestlemania'ya kadar olan üç haftalık şovumuzun da hazır olması biraz da takdir edersin ki Goldust'ı bırakma durumunun Joe Gacy karakterini hikaye olarak zor durumda bırakması. Interim Television Championship maçını normal koşullarda Goldust kazanıyordu ama ben canlı edit yapıp maçı Bray Wyatt'a vermek zorunda kaldım bu sorun bu değil, sorun hiçbir şekilde "ben bırakacağım" diyerek bir iletişim kurmayıp bizi geçtim senin karakterinle senaryosu olan Baytan'ı zor durumda bırakman. Yok karakter bırakma cezası yok şu bu yıl olmuş 2024 böyle işlere girmek istemediğimden dürüstçe sana bunu açıklamam gerekiyordu. Aynı zamanda bu tür durumlardan ekipteki diğerleri de yoruldu. Geçen baktılar, ECH ile ikinizin oyunun başından beri oynayıp bıraktığınız karakterlerin toplam sayısı 13. Elbette bazı bookingler beğenilmemiştir, oyundan zevk alınmamıştır, benim de sana katıldığım hatalar vardır -Malakai Black'in el sıkması- gibi. Ama bu Goldust ayrı bir şeydi. Joe Gacy'i üç hafta şovdan çekme planımız tamamen Goldust'ı yükseltmek içindi ve bir anda ghosting yedik. Bu yüzden en iyisi dediğim gibi Roman Reigns'i verelim, WM'dan sonra da yeni ekiple sana keyifli oyunlar dileyelim. Alınmaca gücenmece olmadan bunları söylemek istedim biliyorsun her şey ayrı dostluğumuz ayrıdır. Onaylandı.
Ghostingin sebebi açıkçası Baytan ile feudumuzun olacağının bariz olması ve benim bunu istememem. Ben beraber başlayıp beraber bitirmek istiyordum ve olası bir karşılaşmanın biraz bariz gözüktüğü ortamda hevessiz oynayıp Özgür'ün emeğini hiç etmek istemedim. Baytan'ı da kötü etkilerdi zaten bu durum da. Dediğim gibi sonrası da okey benim için ve oyundaki geleceğim bariz olsun istedim. Ben alıştırma olsun diye 2-3 promo atarım WM sonuna kadar isterseniz olası bir boşlukta değerlendirirsiniz isterseniz yok da sayabilirsiniz. Alışmak istiyorum çünkü karaktere.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
225
Beğeni sayısı
1,874
PG Nakit
0
Kesin ayrılan 2 karakterimiz var, Samoa Joe ve Brock Lesnar. Merkez güncellendi. Dönüş yapmayan 6-7 oyuncumuz kaldı. Dönüş yapmazlarsa karakterlerini boşa çıkartacağız. Çarşamba akşamını bekleyiniz.

Click here to login using your socials account