RPG Karakter Merkezi

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Alexa daha önce büyük bir hikayede kullanılmış bir karakter. Ama kendisinin bitişi iyi olmamıştı. Tavsiyem direkt Mone'yi al.
delrio1.jpg

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Son zamanlarda fazla tak çıkar yaptım farkındayım kusura bakmayın ama son bir kez Malakai Black... Oynamasak içte kalırdı.

Edit : Özel hayattaki bir takım sıkıntılardan dolayı da iş dışı eve kapanmayı düşünüyorum bir süre. RPG iyi bir zaman geçirme ve kafa dağıtma yöntemi olur benim için. Bu sefer vakit ayıracağız yani.

Son düzenleme:

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Son zamanlarda fazla tak çıkar yaptım farkındayım kusura bakmayın ama son bir kez Malakai Black... Oynamasak içte kalırdı.

Edit : Özel hayattaki bir takım sıkıntılardan dolayı da iş dışı eve kapanmayı düşünüyorum bir süre. RPG iyi bir zaman geçirme ve kafa dağıtma yöntemi olur benim için. Bu sefer vakit ayıracağız yani.

Yarın 22:00'da yayınlanacak olan PAYBACK #17'e elinden geldiğince bakıp yorum atabilirsen sevinirim Sef. Sonrasında onaylarım zaten.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Yarın 22:00'da yayınlanacak olan PAYBACK #17'e elinden geldiğince bakıp yorum atabilirsen sevinirim Sef. Sonrasında onaylarım zaten.
Yarın aynı saatte işteyim çok fazla atamayabilirim de ara ara yazar şov sonu da değerlendirme atarım. Teşekkür ettim BOSS.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: