13 Eylül Dynamite Reytingi

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Bu adamlar midcarder bile değil, kusura bakma. AEW, öyle ya da böyle bir isim yapmış isimler ve arkadaşlarının kreşi haline geldi. Profesyonellik yok. TK'de bunu sürdürecek ne irade ne de niyet var. Bu yüzden bu şirketi arkamda bıraktım şahsen.
İsim yapmak main eventer yapıyor seni zaten basit bir matematikle.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Resimdekileri demiyorum zaten canım genel olarak rosterdan bahsediyordum eleştirdiğim şey de tam olarak o resmin içerisindeki elemanlar.
Sana dediğinin olmayacağını yazdım. Ulusal bir şirketi PWG kafası ile yönetme basiretsizliğini gösteren yöneticiler şirketin sahibi tarafından ödüllendiriliyor. Bu akışa karşı düzgün iş yapmak isteyen insanlar (Cody, Jim Ross, CM Punk) ya susturuldu ya da sindirilerek sistem dışına atıldı. Olmayacak duaya amin demeyi bıraktım artık şahsen.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Ulusal bir şirketi PWG kafası ile yönetme basiretsizliğini gösteren
Where the big boys play derken bunun sonlanması gerektiğini söylüyorum zaten, en azından Dynamite için. PWG kafası ile potansiyel main eventerlar yaratabilirsin belki ama bunu en önemli şovunda yapma. Ben main eventte Allin, Guevara, Perry, Luchasaurus, Cassidy yerine Danielson, Moxley, Omega, White, Page, Jericho, MJF, gibi rüştünü çoktan ispatlamış adamların düsturlu rekabetini görmek isterim. Diğerleri rüştünü lowcardda ya da Rampage'da ispatlasın.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Where the big boys play derken bunun sonlanması gerektiğini söylüyorum zaten, en azından Dynamite için. PWG kafası ile potansiyel main eventerlar yaratabilirsin belki ama bunu en önemli şovunda yapma. Ben main eventte Allin, Guevara, Perry, Luchasaurus, Cassidy yerine Danielson, Moxley, Omega, White, Page, Jericho, MJF, gibi rüştünü çoktan ispatlamış adamların düsturlu rekabetini görmek isterim. Diğerleri rüştünü lowcardda ya da Rampage'da ispatlasın.
Kısır döngüye girdik yine. Aynı şeyi söylüyoruz Muratım ama ben sana bunun olmayacağını söylüyorum. Senin söylediğini söyleyen, işe profesyonel bakan adamları bir şekilde eliyorlar. Güreş tarihinin hiçbir zamanında bu kadar fazla imkan ile bir şirket kurulmadı/yürütülmedi. Buna rağmen 1 milyonu aşamıyor olmalarının sebebi yönetimdeki insanların (TK ve Elite) Be a Booker yazar gibi gerçekleri kenara atıp fantezilerini takip etmeleri.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Kısır döngüye girdik yine. Aynı şeyi söylüyoruz Muratım ama ben sana bunun olmayacağını söylüyorum. Senin söylediğini söyleyen, işe profesyonel bakan adamları bir şekilde eliyorlar. Güreş tarihinin hiçbir zamanında bu kadar fazla imkan ile bir şirket kurulmadı/yürütülmedi. Buna rağmen 1 milyonu aşamıyor olmalarının sebebi yönetimdeki insanların (TK ve Elite) Be a Booker yazar gibi gerçekleri kenara atıp fantezilerini takip etmeleri.
Dediğin gibi aynı noktadayız aslında. Ben Elite'i çok severim senin aksine big deal olduklarını da düşünürüm bilirsin. Fakat ciddi manada arka alan hakimiyetini veteran road agentlara booking işini de (hala hakimiyetleri var mı emin değilim) güreşle ilgilenen profesyonel bir yazar ekibine bırakmaları gerekiyor, TK de otursun Gorilla'da şovu yönetsin sadece. AEW'nun elinde kullanamadığı inanılmaz potansiyelli bir roster var hatta WWE'den daha iyi olduğunu da iddia edebilirim bu kadronun, ama tamamiyle yazık oluyor.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Dediğin gibi aynı noktadayız aslında. Ben Elite'i çok severim senin aksine big deal olduklarını da düşünürüm bilirsin. Fakat ciddi manada arka alan hakimiyetini veteran road agentlara booking işini de (hala hakimiyetleri var mı emin değilim) güreşle ilgilenen profesyonel bir yazar ekibine bırakmaları gerekiyor, TK de otursun Gorilla'da şovu yönetsin sadece. AEW'nun elinde kullanamadığı inanılmaz potansiyelli bir roster var hatta WWE'den daha iyi olduğunu da iddia edebilirim bu kadronun, ama tamamiyle yazık oluyor.
Bu arada, “yazar ekibi” işinin de güreşe zarar verdiğini düşünüyorum. WWE sektörde monopol olmadan önce de birkaç kere denedi bu formül ancak tutmadı. Bir sağlam booker ve ona danışmanlık/asistanlık yapacak 3-5 yapımcı bu işi çözer. TK bookerlık vazifesini iş bilen birisine devretmediği sürece bu düzen devam eder.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: