RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟕 "𝘔𝘦𝘭𝘦𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Ekran_Resmi_2023-09-14_04.18.49.png

PAYBACK #7
15.09.2023 - 21.00 - C
DECC Arena
Duluth, Minnesota

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:

- Şampiyon Hesap Soruyor
- Teftiş Vakti..
- Meksikalı, Güneyliye Karşı..
- "Kuzen Kurbanı"
- PAYBACK, Bir Bütün Olmayı Başarabilecek Mi?

payback.png

Pyrolar patlıyor ve PAYBACK'in 7. bölümü başlıyor.

maxresdefault.jpg

Jim Ross: Geçen haftaki tarihi galibiyeti ile, şampiyon burada. Goldberg geçen hafta tarihin en kötü şampiyonu olarak adlandırılan Chavo Guerrero'yu yendi ve bugün karşımızda, PGW Championship ile çıkıyor.

Scott Steiner: Şu ihtiyardaki taşşağa bakar mısın? Gençlere taş çıkarır.

Kevin Nash: Gerçekten öyle Scott. Goldberg, bu brandin ihtiyacı olan şampiyon.

maxresdefault_1.jpg

Goldberg girişte gözüküyor. Bütün rampa pyrolarla kaplanıyor. Pyroları yararak geçiyor Goldberg. Seyirciler çılgına dönüyor resmen Goldberg için. Goldberg ağır adımlarla ringe giriyor. Girişini yaptıktan sonra görevlilerden birisi ona mikrofon uzatıyor.

promo.JPG

Goldberg: Normalde uzun uzun konuşup, boş çene çalmayı sevmem ama bu gece, yapmamız gereken bir şeyler var. O yüzden herkesi burada istiyorum. Arka alanda kim varsa, hepsini gözümün önünde istiyorum. Çünkü bu kişisel bir durum değil. Bu hepimizi ilgilendiren bir durum. Bu PAYBACK'i ilgilendiren bir durum. Bu PGW'nün geleceğini etkileyen bir durum.

Raw-Roster.jpg

Goldberg konuşmasını tamamladıktan sonra PAYBACK rosteri girişte gözüküyor. TV Championship kemerini tutan Christopher Daniels'den, R-Truth'a, Bray Wyatt'dan Adam Cole'a. Bütün roster ringin etrafında toparlanıyor.

goldberg-min.jpg

Goldberg: Öncelikle, durumlar karışık. Bir savaşın içindeyiz. Ve PGW Championship kemerinin sahibi olarak, bu savaşın komutanlarından birisi benim. Chavo denilen zayıflıktan sizi kurtardım. PAYBACK'e, hak ettiği şampiyonu göstereceğim. Yine de, buraya, kutlama yapmak için sizleri çağırmadım. Sizleri çağırdım çünkü, kimse içinde bulunduğumuz durumun ciddiyetini kavramış değil. Otomatik olarak, bu iş de bana düşüyor. Kendimi tekrarlamayı sevmiyorum ama dediğim gibi, bir savaşın içindeyiz. PAYBACK'in kaderi buna bağlı. Ama kimse bunun farkında değil. Ve bu durum beni sinirlendiriyor. Çünkü bu yaşıma rağmen, her şey için ben koşturuyorum. PAYBACK için sadece ben uğraşıyorum. Sizler ise bunun ekmeğini yiyorsunuz.

Seyircilerden karışık bir tepki geliyor. Kimse böyle bir çıkışı beklemiyordu.

Goldberg: Örneklerle konuşalım. Daniels, Television Championship kemerinin sahibi olarak, her hafta maça çıkıyorsun ve gayet iyi performans sergiliyorsun. Ama geçen hafta dediklerini duymadım sanma. Bu savaşın umurunda olmadığını söyledin. Ama her hafta, PAYBACK çatısı altında maça çıkarken, bu nasıl umurunda olmayabilir? Burada mücadele ediyorsun. Tanrılar ya da her ne boksa, onunla mücadeleni, PAYBACK'te yapıyorsun. Sana gayet normal bir şekilde konuşacağım. Ya şu triplerden çıkıp, kendini bu savaşa ver, ya da sıradaki sen olacaksın.

Daniels kemerini düzeltiyor fakat Goldberg'ün dediklerini pek umursamamış bir ifade var suratında.

goldberg.jpg

Goldberg: PAYBACK arenası son 2 aydır birçok güreşçiyi bünyesinde bulundurdu fakat er ya da geç çoğu s*ktirip gitti! Hangisi ile başlayayım? Enzo Amore? WALTER? Angel Garza? Chavo Guerrero? Peki ya Cody Rhodes? Ya da artık yıldız tozu mu demeliydim? Pek umrumda değil. Hepsi şuan nerede? Hepsi buradan s*ktirip gitti! Fakat ben buradayım! En başından beri buradayım! Fakat siz neredeydiniz? Bazılarınız çabaladı bunu inkar etmiyorum fakat işin sonunda o kelepçeyi yiyen de herkesin içinde PAYBACK için rezil duruma düşen de ben oldum! Ben oldum! Hepiniz bireysel düşünüyorsunuz.

Goldberg oldukça sinirli bir şekilde PAYBACK güreşçilerine bakıyor.

Goldberg: Adam, yeni transferimiz, Adam Cole. Sen ne yaptığını sanıyorsun? Nigel'a karşı verdiğin çabayı görüyorum ve bunu takdir ediyorum. Ama kafana göre insanları buraya çağırmak. Sen daha yeni yetmesin. Burada senin kuralların işlemez, benim kurallarım işler. Birisi çağırılacaksa, ben çağırırım. Ama sizin sorununuz bu. Hepinizin sorunu bu. MAYHEM'de herkes elini taşın altına koymuşken, sizler kafanıza göre işler yapıyorsunuz. Sadece kendi boş sallanmalarınızı gerçekleştiriyorsunuz. PAYBACK için sadece ben uğraşıyorum. Nigel'ı etkisiz hale getirmek için uğraşan benim, Ospreay'i etkisiz hale getirmek için uğraşan benim. Chavo'yu indiren benim. PAYBACK için savaşan benim. Ama sizler, daha en ufak olayda, beni satıp gittiniz. Kelepçelendiğim gibi, beni bırakıp kaçtınız. Sizler MAYHEM köpeklerinden kork-

will-ospreay-1-britwrespics-1140x570.jpg
wwe-raw-goldberg.jpg

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP KEMERİNİN SAHİBİ WILL OSPREAY, PAYBACK'TE!!!! Ospreay, bütün PAYBACK kadrosunun burada olmasına rağmen, kendi başına ringe doğru yöneliyor. Goldberg dişlerini sıkarken Ospreay ringe giriyor ve World Heavyweight Championship'i, Goldberg'in karşısında yukarı kaldırıyor. Goldberg bir saniyeliğine kemere bakarken, Ospreay onun elinden mikrofonunu kapıyor ve mikrofondaki PAYBACK logosunu çıkartıp konuşmaya başlıyor.

oghowgjq.JPG

Will Ospreay: Beni beklemiyordun galiba. Ama brandlerin arasındaki köprünün kalkması, bir tek sana yaramıyor. İstediğim gibi buraya gelip, istediğim gibi konuşabilmemi sağlıyor. Görüyorsun Bill, buradayım. Senin evinin ortasındayım. Bütün kadrona rağmen, karşındayım. Ne bileklerimde kelepçe var, ne de beni kovalayan güvenlik görevlileri. Elimi kolumu sallaya sallaya, binaya girdim. Elimi kolumu sallaya sallaya, arka alanda gezdim. Elimi kolumu sallaya sallaya, bütün PAYBACK'in karşısındayım.

Görevlilerden birisi, Goldberg'e bir mikrofon daha getiriyor. Goldberg gözlerini Ospreay'den ayırmadan mikrofonu alıyor.

Goldberg: Ne istiyorsun Will.

gq.JPG

Will Ospreay: Senden mi? Hiçbir şey. Bana verebileceğin hiçbir şey yok. Anlıyorsun ya Bill, savaş. Bir süredir bu savaşta, PAYBACK'i düşündüm. Senin aksine Bill, ben her şeye sahibim. Ama sen, senin hiçbir şeyin yok. O yüzden bize saldırıyorsun. çünkü PAYBACK hiçbir anlam ifade etmiyor. O taşıdığın kemer, hiçbir şey ifade etmiyor. Sen, hiçbir anlam etmiyorsun. O yüzden bize saldırıyorsun. Kendi zayıflıklarınızı bize yüklüyorsun. Biz MAYHEM'de, hep birlikte, güçlü bir şekilde duruyoruz. Bu seni rahatsız ediyor. Aslında senin efendini rahatsız ediyor. Cornette, MAYHEM'in başarılı olduğunu gördükçe kuduruyor. Sen de, onun tasmalı köpeği olarak, onun emirlerini yerine getiriyorsun. İyi bir köpek olduğun için de, Cornette seni o kemerle ödüllendirdi. Ama o kemeri hak etmiyorsun. Bu ringi de hak etmiyorsun. Buradaki insanlar da, senin onlara bağırmanı hak etmiyorlar.

Goldberg: Haktan mı bahsediyorsun! Sen mi bahsediyorsun. Daha ilk gününden, herkesin gözbebeği olarak seçilmiş adamsın sen. Her şey senin için planlanmış durumda ama bana hala haktan mı bahsediyorsun evlat. Sen, tarihin gördüğü, en büyük yalakasın. Her gün üç posta Regal'i yalayan adam da, gelip burada bana laf anlatmasın.

pbnegnapej.JPG

Will Ospreay: Dediklerinin bir manası var mı Bill? Ben PGW çatısı altına ilk giren isimlerden birisiyim. En baştan beri, buraya gelmek için çok çalıştım. Torpilden bahsediyorsun, gel ben de sana gerçeklerden bahsedeyim. Buraya geldikten beri yalan yolla elimden her şey alınmaya çalışıldı. İlk maçımda Enzo'ya yenildim. Sonra Allin'e yenildim. Joe bana saldırıp, benim birlikte olduğum insana sarktı. Ama asla durmadım. Lesnar'ı fethettim. Joe'yu fethettim. Yoluma taş koymaya çalışan herkesi fethettim. Ve şimdi yolumda sen varsın. Sana gelecekten bir haber getiriyorum Bill. Survivor Series'de, seni de fethedeceğim. PAYBACK'i fethedeceğim. Cornette'in götüne çizmelerimi sokacağım. Arkanı iyi kolla Bill. Survivor Series'de, bu işi bitireceğim. Ama eğer seni bir kere daha MAYHEM'de görürsem, geçen seferki kelepçe için dua edersin. Senin de dediğin gibi: YOU'RE NEXT!

Ospreay konuşmasını bitirdikten sonra mikrofonunu atıyor. Seyircilerden çığlıklar yükseliyor resmen! Ama bu Ospreay'in konuşması yüzünden değil. PAYBACK kadrosunun bu konuşmalar üstüne ringe ilerlediğini görüyoruz. Hepsi Ospreay'e doğru ilerliyor! Ospreay'in arkasında iki isim var.

1st_reign_as_tna_legends_champion_booker_t.jpg
tensai-paul-wilford.jpg

Bunlar Booker T ve Tensai! Ospreay'e saldırıyorlar! En önce ringe bu ikili girmiş!

spear.JPG

Daha onlar darbeyi indiremeden Goldberg, Ospreay'i omzundan çekiyor ve SPEAR!!! DOUBLE SPEAR!!! GOLDBERG OSPREAY'İ KORUDU???

goldberg-1.jpg

Herkes şaşkın bir halde. Goldberg ringe ilerleyen rosterın kalanına durmalarını ve çekilmelerini ima eden bir hareket yapıyor. Booker ve Tensai ise acıdan kıvranıyor. Goldberg arkasını dönüp Ospreay'e bakıyor ve geçebilirsin diye arenanın dışını işaret ediyor. Ospreay ise hiç umurunda olmayan bir şekilde, Goldberg'in omzuna çarpıp dışarı çıkıyor.

Scott Steiner: Biz tek kalana toplu dalmayız Ospreay kardeş.

Goldberg, Ospreay'in çıkışını izleyip arkasından sinirle karışık bir şekilde gülümserken böylece reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

Arka alanda hareketlilik hakim. Goldberg'in konuşması ve Ospreay'in konuşması yarıda bölüp üstüne hiçbir şey olmamış gibi elini kolunu sallayarak arka alana gitmesi Payback güreşçilerinde bir gerginlik yaratmış durumda. Herkes bir yere koşuştururken otoparkın girişinde dumanların arasında bir at duruyor.

park_2.jpg

Güreşçiler dumanın geldiği yere bakıyor.

i drive

taker_3.PNG
park_3.PNG

UNDERTAKER BURADA! PAYBACK ARENASINDA PGW'YE GERİ DÖNÜYOR!

Tüm güreşçiler ve çalışanlar, Taker'a ciddiyetle bakıyor. Taker, herkesin arasında yavaş yavaş yürüyor. Bir anda duruyor ve arkasını dönüyor. Yürüyüp geçtiği yerdeki kişiler artık yok. Dağılmışlar. Taker bir tepki vermiyor yürümeye devam ediyor. Biraz daha ilerledikten sonra yine duruyor ve arkasını dönüyor. Yine arkasındaki kişiler kayboluyor. Taker kaşını kaldırıp şaşırıyor ve yoluna devam ediyor. Tüm güreşçileri geçip gözlüğünün çıkarıyor ve derin bir nefes aldıktan sonra arkasını son kez dönüyor. Artık hiç kimse kalmıyor. Kollarını iki yana açıyor.

Undertaker: Destursuz hareket ediyorsunuz insansılar. Pasdarınız yok mu? Elçisiniz. Mükellef olduğunuz sorumluklarınız var. Mahzene geçtiğiniz kapıdan geçmenize izin veren o huysuz malik nerede? Saçmaca hareketlere izin verdiği için cezalandırılması gerekiyor. Anladığım kadarıyla pasdarınız yok kardeşlerim. Hanutunuza yeni bir yüz geldi ama karşılama merasimi olmadı. Size bereketi getirecek alıcınıza yaptığınız hayırsızlık size pahalıya patlayacak. Kimseyi göremiyorum. Temsilci ise ortada yok. Biri görevlendirilmeli. O halde efendi benim. Efendiniz geldi kardeşlerim. Şu dakikadan itibaren efendiniz için nefes almanız emrediliyor. İtaatsizlik söz konusu. Efendi olduğum gerçekliğini bana geçiremediniz. Efendilik hissi yaşamadım. Her biriniz tamah etmek dışında bir şey yapmaz olmuşsunuz. Eğreti zevklerin heveslisi, dünyevi işlerin hayranı olmuşsunuz. Bu yolun yolcusu kalmaz olmuş. Sizi yola getiren olmadığı müddetçe yolu tek kullanan ve yolun da tek yolcusu ben olacağım. Bunu kabul etmiyorum. Hep beraber bu yolda ilerleyeceğiz.

Taker kollarını indiriyor. Tüm endamıyla yürümeye devam ediyor. Birine denk geliyor.

kk.png

Undertaker: Sen, garip şey bana dön.

Garip Şey: Efendim.

Undertaker: Arkanı dönebilirsin.

Garip Şey: Burdayım be burdayım.

Undertaker: Bu yolda sana gerek yok kardeşim.

Taker, gereksiz bir sekans yaşadıktan sonra yürümeye devam ediyor.

taker.PNG

Undertaker, Payback güreşçilerinden birkaçını görüyor. Aralarından birkaçı müzik açmış dans ediyor, birkaçı da telefondan komik bulduğu bazı şeyleri gösteriyor. Taker hiddetle Payback güreşçileri arasına gidiyor.

Undertaker: Bu ne böyle, aptal herifler?

Camacho: Problem nedir babajım?

Ryback: Ne şekilsin birader?

Undertaker: Ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Burası panayıra çevirmişsiniz. Garip latin ezgili müzik açıyorsunuz, yalnızca küçüklerin büyüklerine hürmet göstermek için yaptıkları folklorik dansları yapıyorsunuz. Dejenere olmuşsunuz. Kültürü yok etmişsiniz. Burada bulunduğum zamanda herkes göğüs göğüse çarpışırken şimdi sadece iki üç çapulcu yer alıyor. Aramaması garip kaçardı zaten. Açtığınız yüksek dozajlı müziklerle kim dikkatini toplayabilir? Yaptığınız komik dans figürleriyle kim gülmeden sporuna devam edebilir? Hiç kimse. Kontrolü elime alma vakti geldi. Anlaşılan o ki siz kötek harici uslanmayacaksınız. Verin o manyetik aletleri, el koyuyorum.

Taker, Camacho'nun tuttuğu hoparlörü alıyor ve duvara fırlatıyor. Ryback öne çıkıyor ve Taker ile burun buruna geliyor.

Undertaker: Fazla havalanma kas parçası. Kuzgunların seni yemesi sadece 2 gün sürer. Ve o gün yapacağın tek aktivite, huzur içinde yatmak olur.

Ryback, tükürüğünü boğazının derinliklerine çekip yere tükürüyor. Taker, el ense çekip ilerlemeye devam ediyor. Soyunma odasından fırlayan kıyafetler görüyor. Biraz hızlanarak odanın önüne geliyor.

oda.PNG

İçeride Humberto, Dominik, Innocente ekibi ve Matt Riddle var. Her biri birbirinin yerini beğenmeyip, bazısı birini yerinden kaldırmak için kıyafetini dışarı fırlatır halde. Daniels ise köşesinde ciddi bir şekilde olanları izliyor.

Undertaker: Birkaç çömez daha. Buraya bakın. Lideriniz karşınızda. Sizi güdecek kişi benim. Kavga etme sebebiniz ilkokul sırasında kavga eden embriyo evrimi tamamlanalı 5 yıl olmuş kız ve erkekten farksız gibi görünse de derinliklerde böyle bir şey olmadığı çok zahir. Derinlerde ne olduğunu biliyorum. Hayattan yumruğu avuç dışından yediğiniz için moraliniz bozuk. Dışarıdan atılan bir tokat, içeriden atılan bir tokattan daha hafiftir. Bir düşman karşınıza geldiği gibi avucunun içiyle haddinizi size bildirir ama vuran kişi dostunuz olduğunda avuç dışından gelen bir yumruk yanaklarda hissedilir. Sizin içinizdeki tartışma isteği, dostunuzla vaktinde yapamayıp dostluğunuzu düşmanlığa çevirten o tartışma. Gizlediğiniz şeyin ne olduğunu biliyorum. İlerleme böyle olursa teveffi evresine ulaşmanız en kestirme yoldan olacak. Öfkeniz kusturulmadığı sürece içinize akacak. Yutacaksınız. Biriken öfke ve pıhtılaşmayan kan, bedeninizi zor bir durum içine sokacak. Derinliklerde gizleneni biliyorum. Gizlediğiniz şey tayf durağına uğramadan efendiniz, Mark Callaway'in durağından geçerse değersiz bir değer kümesi içine girmeyecektir.

Matt Riddle: Oğlum taşşak mı geçiyorsun?

taker_4.PNG

Ortamı buz kesiyor. Herkes Riddle ve Taker'a bakıyor. Taker, cümleyi duyar duymaz Riddle'ın boğazına yapışıp duvara yaslıyor.

Undertaker: Hala farkında değil misin? Bir savaş içindeyiz. Bu savaşta bir taraf olmayanın bertaraf olmayacağını bilmeyen ahmak sen olmalısın. Bana bak küçük lucifer, olayın ciddiyetini kavra. Kulaklarını aç, gözlerini ayır ve beni iyice dinle. Size bir tebliğ getirdim. Buna uymayan gazabıma uğrayacak. Uyanlar ise efendileri tarafından ödüllendirilecek. Keskin yoldan geçecek kadar gözün pekse efendisine uyanlarla beraber olursun. Tam tersi bir görüşteysen eğer, seni aşağıya bizzat ben atarım.

Taker, Riddle'ı bırakıyor ve odadan çıkıyor. Koridorun sonuna gidip oturuyor.

taker_2.PNG

Taker'ın yanına Goldberg geliyor.

Goldberg: Devreye sen de girdiysen iyice sıçtık.

Undertaker: Gerekli bir hamleydi. En az senin bugün yaptığın konuşma kadar gerekliydi. Konuşmanı beğendim. Buradaki ciddiyetsizliğin kökünün kazınması gerekiyor.

Goldberg: Ayak altından çekilirsen bunun üstesinden gelirim.

Undertaker: Güç birliği yapılmazsa güçler ayrılığı olur. Savaş ortamında güçler ayrılığı ancak mihverlerin işine gelir. Sen ve ben, o çömezleri yola getireceğiz. Buna ihtiyaçları var.

Goldberg pek fazla kulak asmadan oradan ayrılıyor ve kameralar kapanıyor.

paybackayrac.png

innocente.PNG

Az önceki Undertaker teftişinden sonra arka alanda Innocente ekibini görüyoruz. MVP namazının son rekatını kılıp köşeye geçiyor. Yanında sadece Big Zeke ve Sasaki var. R Truth ve Homicide uzak bir köşede konuşuyorlar.

R Truth: Rahatsız olmaya başladım. Beni en iyi sen bilirsin. İkimiz de yıllardır bu sektörün içindeyiz. Bir yer edinmek için kıçımızı parçaladık. Eskisi gibi olmamak için senin deyiminle "şaklabanlık" yaptım, my bad... Bu adam bizim yanımıza geldiğinde eskiye dönüyoruz demedi mi? Bize her türlü gazlama işini yaptı. Hapishanedeki halimizi hatırlatmak için türlü türlü işler çevirmedi mi? Eski kasa mercedeslere bindirip Virginia'daki hapishanenin önüne götürmesini, içeride yaptığımız işlerin dışarıdaki etkilerini göstermesini unutmuyorum. Eski dostlarımızın şimdiki hallerinden ders çıkarmamız gerektiğini empoze etti de etti. İşkenceydi resmen. Ee şimdi, bugün hangi noktadayız? Bir değer uğruna yola çıkıp yoldan geçenlere sahip olduğumuz değerleri verip kendi ceplerimizi boşalttık. Başarı kazanmamak için mi tüm bu girişimi yaptık? Boşu boşuna kendi özümüzden uzaklaştık.

Homicide: Boşu boşuna olduğunu düşünmüyorum. Bu devirde insanlar hemen pes ediyor. Hevesleri hemen kırılıyor. Gördüğü ilk olumsuzluk karşısında gözyaşı akıtıyor. Biz bunların hiçbirini yapmadık. O rezil zamanlardan buraya geldik. Dışarı çıktığımızdan şu ekip toplanana kadar birbirimizin suratına bakmadık, doğru. Ancak hayatımızı en azından bir düzene oturttuk. Oturturken kimimiz "şaklabanca" farklı bir strateji yürütmüş olabilir mano. Ama bu demek değil ki değerlerimizi sattık. Sen ve ben, bugün birbirimizin yüzüne bakıp bu konuları konuşuyorsak emin ol, bizim cebimizden bir şey eksilmedi. Bereketlendi. Daha da önemli bir hal aldı. Elimizi cebimize attığımızda en azından bir şey geliyor. Eli boş kalan biri varsa onun için endişelenecek kişiler ikimiz değiliz. Oradakiler.

Kamera diğer tarafa çevriliyor.

MVP: Elhamdülillah, karşılıksız yaptığım ibadetin karşılığını günün birinde vereceğinden şüphem yok... Arkadaşlar iyi dinleyin. Size söyleyeceklerim var. Bir maç teklifi geldi. Payback kadrosu çok kalabalık. Kalabalık olan bir diğer yer ise bizim ekibimiz. Yönetim aramızdan birinin Ryback ile maça çıkmasını istiyor. Bunun için aranızdan birini istiyorlar. Geçen hafta yaşanan tartışmayı unuttuğunuzu düşünmüyorum. Şovda yer almamaktan şikayet edenler için reddedilemeyecek türden bir teklif.

Ryback'in adını duyunca herkeste bir çekince oluyor. Herkes birbirine bakıyor.

Big Zeke: Ben, karşısına çıkarım. Her anlamda onu devirebilirim. Ekibimiz güçlü bir ekip. Gayret gösterirse en tepeye ulaşabilecek bir ekip. Bunu başlatan kişi olmak isterim.

R Truth: Bir saniye, Big Zeke. Bölüyorum ama, bence artık benim sıram geldi. Evet, Ryback'in dengi bir isimsin. Onu bu odadaki herkesten daha kolay ve hızlı devirebilirsin ama bu mühim değil. Güreş botlarım dolapta paslandı. Kullanma vaktim geldi. Kenara çekilirsen hazırlanmaya başlayacağım.

MVP hızlıca birine mesaj atıyor ve ekiptekilere dönüyor. Big Zeke birkaç saniye yerinden ayrılmıyor. Truth koluyla biraz zorlayınca çekiliyor. Homicide sırıtarak Big Zeke'ye bakıyor. MVP ise üçünün arasındaki gerilime anlam vermeye çalışırken kameralar kapanıyor.

paybackayrac.png

ryback.PNG

DÜMEN! Hoca alanda. Arka alanda Undertaker'a diklenen tek kral olarak girişte cümle aleme boyunu postunu gösteriyor. Kameraya sağ sol kroşe atıyor. Klasik kol kaldırış hareketlerinden sonra kameranın dibinde bağırarak ringe ilerliyor.

truth_2.PNG

THE TRUTH! R Truth uzun bir aranın ardından maç için girişe geliyor. Arkasında kadim dostu MVP var. Beraber ringe giriyorlar. Hakem ikiliyi kontrol ettikten sonra maçı başlatıyor.

Ryback vs. R Truth

İkili birbirine yaklaştığı an Ryback üstünlük kuruyor ve kilide alıyor. Kafasından sıkıyor. Sıkarken bicepslerini kaldırıp indiriyor. Resmen dalga geçiyor. Dümeni bittikten sonra Truth'un kafasına yumruk atıyor. Bir de chop. Yumruk atmayı deniyor ama Truth eğiliyor. Ryback boşa düşüyor. Truth, Ryback'in sırtına dropkick vuruyor ama yıkamıyor. Ayağa kalktığında Ryback'in ayakta olduğunu görüyor. Geri geri adımlar atıyor. Şimdi Ryback üzerine doğru geliyor. Truth eğiliyor ve ringin dışına çıkıyor. Ryback de çıkıyor. Truth geri adımlar atarak ringin diğer tarafına kadar gidiyor. Ryback de onu takip ederken bir anda arkasını dönüyor. MVP'yi bastonuyla vurmak üzereyken yakalıyor. Ryback, MVP'nin üzerine doğru giderken Truth arkadan koşuyor ve Ryback'e iki elini birleştirip vuruyor. MVP çekiliyor. Truth, Ryback'i demir köşeye itiyor ve hemen ringe sokuyor. Tuş denemesi 1... Ryback atıyor.

MVP ringe vurarak tempo tutmaya çalışıyor ama Truth tınlamıyor. Ryback'i headlock'a alıyor. Alır almaz Ryback, Truth'u saçından çekip snapmare ile ringe yuvarlıyor ve headlock'a şimdi kendisi alıyor. Truth, Ryback'in kaslarından hareket etmekte zorlansa da diziyle Ryback'in sırtına vurdukça açılıyor ve kilitten kurtuluyor. İki isim yavaştan ayağa kalkıyor. Truth, uppercut vuruyor. Ryback gözlerini pörtletiyor. Truth'u omuzlarından tutup kaldırıyor ama kaldırırken Truth bir kere daha uppercut vuruyor. Ryback bırakıyor. Truth'tan bir de karnına tekme geliyor. Bir kere daha vuruyor. Ryback iyice rükuya geliyor. Truth iplerden sekip geliyor. CORKSCREW SCISSOR KICK! Truth, Ryback'in kafasına ayağını temas ettiriyor ama Ryback ani bir hamle ile Truth'u kıçından yakalıyor ve ringin köşesine koşuturuyor. TURNBUCKLE POWERBOMB! Ryback tuşa gidiyor. 1...2...

ryback_2.PNG

Truth atıyor. Ryback, onu kaldırıyor. Kaldırırken headbutt vuruyor. Kaldırınca ise ringin köşesine sabitliyor. Ringin diğer köşesine geçip omzunu ileri geri yapıp feed me more chanti attırıyor seyirciye. Seyirci ile uyumu yakalayınca koşuyor ve Truth'a clothesline ile vuruyor. Truth sarsılarak iplerden tutunup diğer köşeye akıyor. Ryback de konum değiştiriyor. Yine aynı hareketleri yapıp koşuyor ama Truth hafiften kayıp Ryback'e makas atıyor. Ryback'in kafası ikinci turnbuckle'a çarpıyor. Truth kendini silkeledikten sonra ipten destek alıp Ryback'in sırtına ayağıyla vuruyor. Diğer köşeden sekip koşuyor ve High Knee ile buna takviye yapıyor. Ryback'in sırtına birkaç yumruk daha attıktan sonra ringe çeviriyor. TRUTH OR CONSEQUENCES! Bitirişi yaptı. Ryback kaslarına rağmen havada süzülerek ringe düşüyor. Truth tuşa gidiyor. 1...2...3

Ryback atıyor. Truth, MVP'ye bakıyor. Telefonda birine bir şey yazdığını görüyor. MVP dönmeden görmemiş gibi yapıp Ryback'i kaldırıyor. İplere fırlatıyor ve karnına tekme atıyor. Bir kez daha rükuya yatırıyor. İplerden sekip geliyor. Ryback çekiliyor. Truth'u sırtından itip iplere fırlatıyor ve dönüşünde Thesz Press! Truth yerde. Ryback, Truth'u saçından tutup ringe art arda vuruyor. Mat Slamler patlatıyor arka arkaya. Son vuruşu yaptıktan sonra Truth'u saçından tutup kaldırıyor. Çeviriyor ve Powerslam'e alıyor. OKLAHAMA STAMPEDE! Derken Truth arkaya atıyor kendini. Ryback'in sırtına Corkscrew Jumping Dropkick vuruyor. Ryback'i kafasından tutuyor. Köşeye koşturuyor. INVERTED TORNADO DDT! Ryback yerde Truth tuşta 1...2... Ryback hemen atıyor. Truth bir tekme atıp ringin köşesine çıkıyor. DIVING LEG DROP! Ryback ayağını koyuyor. Truth'un baldırına denk geliyor. Topallaya topallaya ringin köşesine gidiyor. Ryback oraya koşuyor. Body Avalanche! Truth'u kaldırıp çeviriyor. OKLAHAMA STAMPEDE! Tuşta 1...2...3!

Truth atıyor. Ryback hiddetleniyor. Truth'u bacağında tutup ipin üstüne koyuyor. Ryback ipten destek alıp üç kez kıçıyla Truth'un bacağına atıyor. Hakemin uyarısıyla bırakıyor. Şimdi ringin dışına iniyor. Truth'u köşeye doğru çekiyor. İki bacağını ayırıp çekiyor. Demir köşeye çekiyor. Dalga ucundan bi çarpıyor. Truth'un ayağını tutup vites atar gibi demire vuruyor. İkinciyi vuracağı sırada MVP araya giriyor. Ryback ile küçük bir nüans yaşadıktan sonra Ryback bacağa çalışmaya çalışırken Truth diğer bacağıyla onu itiyor. Ryback biraz geriye gidiyor ama hemen ringe giriyor. Truth ayağa kalkmadan sürünerek köşeye kadar gidiyor. Ryback canavar gibi üzerine geliyor. Şimdi Truth'u kaldırıyor. Köşede yumruk atmak isterken Truth eğiliyor. Ryback diğer eliyle vuruyor. Truth yine eğiliyor. Bu esnada ringe MVP girmeye çalışıyor. Hakem engel oluyor. Ryback, Truth'a iki eliyle birden vurup şok etkisi yaratmak isterken Truth kendini dizleri üstüne atıp eğiliyor. RYBACK'İN DALGAYA VURUYOR. Double axe handle ile.

ryback_3.PNG

Ryback dalgayı tutarak geri geri giderken Truth köşeden destek alıp Enzuigiri vuruyor. Ryback devrilmeden ringin ortasına kadar gidiyor. Truth topallayarak Ryback'in arkasına geçiyor. DRAGON SUPLEX! Ryback'e elbow drop vuruyor. Ardından köşeye çıkıyor. DIVING LEG DROP! Tuşa gidiyor. 1...2... Ryback atıyor. Seke seke Ryback'i kaldırıyor. Kollarının arasına alıyor. Kaldırıyor. Inverted Sit Out Suplex derken Ryback diziyle Truth'a vuruyor. Truth'un kollarının arasından çıkıyor ve kendi Truth'u kolunun arasına alıyor. Bir de bu şekilde Truth'un karnına vuruyor. Butterfly Suplex ile yere vuruyor. Yerde bırakmadan çeviriyor. Bir kere daha kaldırıp Butterfly Suplex vuruyor. Şimdi Vertical Suplex'e alıyor. Kaldırıyor. SHELL SHOCKED'A ÇEVİRİYOR! KLASİK BAĞIRMASINI ATIYOR! SHELL SHOCKED!

ryback_4.jpg

SHELL SHOCKED! GELİYOR! 1...2....3!

BIG ZEKE ALANDA! SEYİRCİLERİN ARASINDAN KOŞARAK RİNGİN YANINA GELİYOR. MVP'DEN BASTONU ALIP APRONA ÇIKIYOR. Aprondan içeri dalacağı sırada hakem engel oluyor.

mvp_3.jpg

Zeke'nin geldiğini görünce MVP de kenara çıkıyor. MVP'nin arkasından, seyircilerin arasından Homicide ve Sasaki geliyor ama ringe girmiyorlar. Sadece dışarıdan olanları izliyorlar. Hakem diğer ikiliyi de görünce Zeke'yi bırakıp MVP'nin tarafına dönüyor. Ringin dışına kadar çıkıyor. Innocente ile ilgilenme derdine düşüyor.

zeke_8.PNG

Ryback tuş için ringe vurulmadığını anlayınca tuşu bırakıyor ve arkasını dönüyor. DÖNDÜĞÜ GİBİ ZEKE'DEN BIG BOOT! STOMPLUYOR. DURMUYOR VE MVP'NİN BASTONUYLA RYBACK'İN SIRTINA ART ARDA VURUYOR. EN SON BİR DE SURATINA VURUYOR. Ryback'i kaldırıyor THE BOOK OF ZEKE! Ryback'i devirdikten sonra Truth'u çekip Ryback'in üzerine koyuyor. 1....2....3

TRUTH ELİNİ RYBACK'İN ÜSTÜNDEN ÇEKİYOR! KENDİ TUŞUNU BOZUYOR.

Scott Steiner: Sakat galiba.

Big Zeke ne olduğunu anlamıyor. Hakem de anlamıyor. Ringe giriyor. Etrafına bakıyor cümbür cemaat burada. Neyse oyna devam deyip ikilinin kalkmasını bekliyor. Önce Truth kalkıyor. Ryback hala hareketsiz. Truth, Ryback'i kaldırıyor. Ağırlığından zor kaldırıyor. LITTLE JIMMY! Tuşa gidiyor. 1....2....3

Kazanan: R Truth

R Truth maçı kazanıyor. Çok garip bir şekilde kazanıyor. Big Zeke ringe giriyor. Önce MVP mikrofonu alıp ringe giriyor, ardından Homicide da bir mikrofon alıp ringe giriyor. Zeke de mikrofon istiyor.

Big Zeke: Ne oluyor? Ne bu saçmalık?

Homicide: Kuralı çiğnedin.

Big Zeke: Kural ne bilmiyorum.

baston.PNG

SASAKI, ZEKE'NİN ENSESİNE KILIÇ KINIYLA VURUYOR. ZEKEDEN ŞAAAAK DİYE SES ÇIKIYOR.

Kevin Nash: NE? Gruplarının en güçlü adamını, en güçsüzünün devirmesi...

Scott Steiner: Kendi topuklarına sıktılar. Bu grup adına yapılmış bir harakiri.

Zeke darbeyi alır almaz devriliyor. Homicide ve Sasaki, Zeke'yi yerde tekmeliyor. Haşat edebildikleri kadar ediyorlar. Kılıç kını temas ettiği anda zaten yerden kalkamaz duruma gelmişti, şimdi hiçbir karşılık veremiyor. Kollarından tutup zorlama bir rükuya getiriyorlar. Truth iplerden koşup geliyor. CORKSCREW SCISSORS KICK! Zeke'yi yere seriyor. Hemen mikrofonu alıyor.

R Truth: Bir şey demeyecek misin?

MVP, uzun süre düşünüyor. Düşünmesi o kadar uzun sürüyor ki Zeke dizi üstünde yavaştan kalkıyor.

MVP: Siz-

MVP, ZEKE'NİN SURATINA BASTONUYLA VURUYOR! Big Zeke'nin kaşı patlıyor. Bastonla vurduğu gibi ringden iniyor ve arka alana gidiyor. Diğer isimler de Zeke'ye yerde son kez bakıp MVP'nin arkasından gidiyorlar.

paybackayrac.png

Arka alana döndüğümüzde Humberto Garza'yı görüyoruz. Kendisi belki de bu şirkete adımını attığı günden sonra hiç olmadığı kadar huzursuz ve bitkin bir biçimde öylece durmakta.

Muhabir: Humberto öncelikle geçtiğimiz MAYHEM şovunda PGW Tag Team kemerlerini kaybetmen hakkında birkaç soru sormak istiyorum. Takım arkadaşın Angel Garza beklenilen bir şekilde o maça gelme-

Humberto eliyle muhabirin durmasını söylüyor.

Humberto Garza: Cidden bunu yapmaya devam edecek misiniz? Ortaya ne koyarsam koyayım sizin dönüp dolaştığınız şey küçük manşetlerden fazlası değil. Mağlubiyetimi konuşalım. 4 adama karşı tek başıma verdiğim savaşı konuşalım. Angel'ın beni burada tek bırakmasını konuşalım. Başından beri amacınız bu değil mi? Kuzenimi kullanarak beni bitirmeye çalışmak... Fakat merak etmeyin ki sizin gibi içten pazarlıklı puştların kevaşesi olmuş bu şirkette halen ayakta durabiliyorum. Angel olmadan da bunu başarabildiğimi geçtiğimiz Salı gösterdim. Beni soktuğu durum için ona ne kadar öfkeliysem bir o kadar da kendisi için endişeliyim. Şu an nerede olduğunu öğrenmek için bakmadığım delik kalmadı. Takım arkadaşımın değil, kuzenimin ne halde olup olmadığını merak ediyorum.

?: Takım arkadaşın mı? Çok uzaklarda arama, işte tam olarak buradayım...

ghhfh.png

Matt Riddle: Bro!

Humberto "yine mi sen a..." diye sayıklarken Riddle ona tüm içtenliğiyle gülümsüyor.

Matt Riddle: Bro seni izledim. 4 adama karşı tek başına verdiğin performans tarihte eşi benzeri görülmemiş cinsten bir şeydi. Teklifimi o gün kabul etmesen de yapmak istediğin şeyin varlığına saygı duydum Humberto. Sen tek başına da çakalların arasında hayatta kalabileceğini gösterdin. Ancak buna rağmen çakallar hayatına renk katan o şeyi senden aldı. Tag Team kemerlerini! Sen de ben de biliyoruz ki Angel bir daha PGW arenasına adım bile atmayacak. Senin intikamın ise böyle yarım kalmamalı. Sana geçen hafta yaptığım teklifi tekrar yapmadan önce bu iş için ne kadar heyecanlı olduğumu kanıtlamama izin ver... Bu SUPERSTARS GM denilen adamla konuştum ve sana bir maç ayarlattırdım. Heath Slater'a karşı sen. Onun köşesinde her zamanki gibi ortağı olacakken senin köşende neden bir dost olmasın ki? İzin verirsen ring kenarında olmak isterim. Belki en azından bir ikili olarak bununla başlayabiliriz. Sen ve ben, aynı amaç uğruna!

Riddle elini uzatıyor Humberto'ya! Humberto uzun bir süre düşünüyor ancak sonunda sıkıyor. Fakat ekliyor...

Humberto Garza: Tek şovluğuna.

Humberto oradan ayrılırken Riddle sevinçten deliriyor. Şimdi tekrardan ringe dönüyoruz.

paybackayrac.png

hgff.png

All About THA! Geçen Mayhem şovunda arenadan kovulmasının ardından Adam Cole bu sefer Payback arenasında girişte gözüküyor. Seyircilerden yoğun olumlu tepkiler alıyor.

Kevin Nash: Şu an karşınızda gördüğünüz bu adam belki de güncel olarak bu brand için en çok çabalayan adam ve sadece 2 haftadır burada. Buna inanabiliyor musunuz? Şunu anladım ki tüm Payback kadrosu bir Adam Cole etmezmiş.

dsfsdf.png

Adam Cole kendinden emin bir ifadeyle ringe doğru ilerliyor. Çelik basamakları geçiyor ve iplerin önüne doğru ilerliyor. İplerin önünde duruyor ve kafasını eğiyor birkaç saniye ve kafasını kaldırdığı gibi ellerini de havaya kaldırıyor. Payback arenasi hep bir ağızdan "Adam Cole Bay Bay" diye haykırıyor. Cole hafif bir gülümseme ile onlara karşılık veriyor ardından ringe giriyor ve kenardan mikrofonu alıyor.

Adam Cole: Bu karşılamayı bekliyordum dersem yalan söylemiş olurum.

Cole gülümsüyor ve devam ediyor.

Adam Cole: Ve ben yalan söylemeyi sevmem. O yüzden bugün burada size karşı dürüst olacağım. Biliyorum bunu daha önce söyledim fakat şu 1 haftadır tüm bu yaşananlar... Bunların hiçbiri buraya ait hissettiğim için değildi. Tamamen kişisel hırsım ve Mayhem şovunda ilk çıktığım maçta birden hedef tahtasına dönmem ile alakalıydı. Yani dürüst olacağım... Evet, bunların hiçbirini Payback için yapmadım.

sddsas.png

Cole iplere yaslanıyor ve seyircilere bakıyor.

Adam Cole: Fakat şu an bakıyorum ve bunun kaderin güzel bir cilvesi olduğunu düşünüyorum. Az önce yaşanan tüm bu karşılama ve sosyal medyadan Payback izleyicisinin arkamda durduğunu gördüğüm mesajlar... İnanabiliyor musunuz geçen Mayhem şovu arenadan atılmamın ardından X'de en çok kullanılan hashtagler arasında #NigelMcGuinnessİstifa vardı. Yani özetlemem gerekirse zaten farkında olmadan ait olmam gereken yeri seçmişim.

Seyirciler "Resign Nigel" chantleri atmaya başlıyorlar. Cole sırıtıyor ardından devam ediyor.

Adam Cole: Ama bir husus beni üzüyor ve telaşlandırıyor. Mayhem tarafına bakıyorum ardından buraya bakıyorum ve tek gördüğüm bir taraf bir savaş için kenetlenmiş bir durumdayken diğer taraf ise narsist p*ç kuruları ile dolu. Yanlış anlamayın Mayhem denilen çöplüğü kıskanmıyorum. Uzun süredir yoktum fakat ben yokken bile Payback reytinglerde ve diğer birçok hususta Mayhem'in önündeydi bunu biliyorum. Fakat nasıl böyle bir brand bu hale gelebiliyor sadece bunu anlamakta güçlük çekiyorum. Açılışta Goldberg'ün tutumu, Daniels'ın bir şampiyon olarak umursamaz halleri ve diğer kalanlardan bahsetmek bile istemiyorum. Beyler ortada bir savaş var farkındasınız değil mi? Goldberg! Bu işler zaten dağılmaya müsait olan bir yerde insanları azarlamakla olmaz. Daha sadece lanet 2 haftadır buradayım ve ben burada başından beri olan adamlardan daha duyarlı bir şekilde bunun farkındayım. Önümüzde Surv-

sdasadasdd.png

Sucio duyuluyor ve girişte Dominik Mysterio gözüküyor. Dominik yapmacık bir şekilde etkilenmiş gibi bir ifadeyle ringde duran Adam Cole'a bakıyor. Seyircilerin karışık tepkileri eşliğinde ilerliyor. Çelik basamakların üstüne çıkıp ringin dışına duruyor ve önce seyircileri süzüyor ardından konuşmaya başlıyor.

Dominik Mysterio: Gracias a Dios! Şükürler olsun Adam Cole burada! Evet, evet tüm Payback'in müteşekkir olduğuna eminim. Fakat bitti değil mi? Umarım az önce son cümleni kurmuşsundur.

fggf.png

Dominik sırıtıyor fakat Cole anlamlandıramamış bir ifadeyle Dom'a doğru bakıyor.

Dominik Mysterio: Seni yargılamıyorum ese. Hatta seni anlayabiliyorum. Ringde sirk maymunluğu yapmaktan başka bir s*ke yaramayan bir adamın bu şekilde kendi üstüne vazife olmayan bir konuma kendini konumlandırmaya çalışması çok normal.

Dominik ringe giriyor ve Cole’un karşısına dikiliyor.

Dominik Mysterio: Fakat bu kadar prim yeterli. Zorlamaya gerek yok. Evet, şu birkaç haftadır yaşadığın talihsizlikler sana ekstra TV süresi kazandırdı ve kendini dev aynasında görmeni sağladı fakat bu sen değilsin. Ayrıca... Telaşlandırmanı gerektirecek bir husus yok aksine telaşlanması gerekenler Mayhem tarafı. Çünkü Latino Heat gün geçtikçe büyüyor ve tüm Mayhem tayfayı kavurmak için burada!

Dominik seyircilere dönüyor ve onları süzüyor ardından Cole'a dönüyor.

fgfddfgdf.png

Dominik Mysterio: Yani demek istediğim... Ringimi terk et, por favor. Eğer ikiletirsen bu sefer bu kadar nazik olmayac-

gfdgdf.png

WRITTEN IN THE STARS! Stardust burada! Stardust girişte duruyor ve çok ciddi bir şekilde ringe bakıyor. Ardından yüz ifadesi değişiyor ve garip dans hareketlerini yapmaya başlıyor. Dansı bitince eldivenleri ile önce yüzünü kapatıyor ardından iki elini de açıyor ve sırıtarak kameralara bakıyor.

Stardust: Yıldız Tozu size asla burada bulunmayacağını söyledi. Evet, o bu sözlerinde kesinlikle ciddiydi. Bu iğrenç, kokuşmuş, ışıltısız yerde bulunmak onun ışıltısını yok eder. Fakat bilmelisiniz o bir köpek kadar sadıktır. Yıldız Tozu, Mayhem için her şeyi yapar ve onun emrindedir. Mayhem'a karşı olanlara da dersini verir. Şu an karşımda iki hayalperest görüyorum. Mayhem'in ulu gücünün farkında olmayan iki zavallı fani... Yıldız Tozu onlara dersini vermeli. Yıldız Tozu evi Mayhem için en azından bunu yapmalı.

hfgfgre.png

Stardust bir anda çok ciddi bir ifadeye bürünüyor ve ringe doğru ilerliyor. Fakat Dominik Mysterio bir anda bağırıyor.

gdewrwer.png

Dominik Mysterio: Bir adım daha atma ucube!

fdrwet.png

Fakat Stardust onu dinlemiyor ve ringe koşuyor! Önce Dominik'in üstüne atlıyor! Dominik bunu beklemediğinden önce karşılık veremiyor fakat ardından o da karşılık vermeye başlıyor. İkili yumruklaşıyorlar! Cole yanında yumruklaşan ikiliye sadece bakıyor. O sırada Dominik üstünlüğü alıyor ve Stardust'ı köşeye sıkıştırıyor. Köşede art arda yumruklar ile onu zayıflatıyor fakat Stardust'tan eye-poke! Dominik acı içinde gözünü tutuyor! VE SUPERKICK!

werfsdsd.png

ADAM COLE! Cole superkick ile Stardust'ı yıkıyor! Dominik gözünü tutarak ona bakıyor. O sırada Stardust iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Dominik tüm siniriyle clothesline ile onu ringin dışına yolluyor! Dominik arkasını dönüyor ve Cole'a bakıyor. Cole ve Dominik bir süre bakışıyor. Ardından Cole ringden çıkıyor ve iplerin önünde durup Dominik'e bakıp iki elini havaya kaldırıyor. Seyirciler "Bay Bay" diye bağırıyor. Cole'un giriş müziği arenada yankılanıyor ve Adam Cole arka alana doğru gidiyor. Dominik ise ringin içinde uyuz olmuş bakışlarla ona bakarken reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

grtereer.png

Camacho girişte! Bisikletini sürerek ringe ilerlerken seyirciye ters ters bakıyor ve güneş gözlüğünü çıkardıktan sonra İspanyolca küfürler savurarak basamaklara yöneliyor. İçeri girdiğinde kendisini yuhalayan seyirciye cinsel organını gösteriyor ve ısınarak rakibini bekliyor.

WYATT!

Işıklar sönüyor.

vvvbnvbm.png

Bray Wyatt burada! Flaş ışıkları yanarken Wyatt, ringdeki Camacho'ya kitlenip kendi kendine söylenerek rampada ilerliyor. Ringin önünde lambaya üfleyip ışıkları geri getiriyor ve basamaklara yöneliyor. Camacho nefretle ona bakarken Wyatt içeri giriyor ve hakemin zili çaldırmasıyla beraber maç başlıyor.

Camacho vs. Bray Wyatt

Camacho gardını alarak yaklaştığında Bray kolunun altından geçip arkadan kıstırdığı rakibinin sırtına sert bir yumruk atıyor ve kendisine dönen Camacho'ya bakarak kahkahalar atıyor. Camacho ona bir Running Clothesline sallıyor ama Wyatt başını eğiyor ve iplerden gelen Camacho'yu çok sert bir Turning Lariat ile yere seriyor. Camacho yerde çenesini tutarken "hepsi bu mu evlat" diye bağırıyor Wyatt ve kafasından tuttuğu Camacho'nun koluna giriyor... ve dans ettirmeye başlıyo- ancak Camacho! Karnına sert bir tekme attığı Bray'i yumruklarla arkaya doğru sürüyor ve karnına bir tekme sallıyor- Wyatt tekmeyi tuttu! Ayaktan tutup kendine çekti ve SISTER ABIGAI- Camacho son anda sıyrılıp kayarak çıkıyor ringden! Wyatt elleriyle seyirciye "he's got the whole world"ü söyleyerek ve sırıtarak Camacho'nun gelmesini bekliyor. Camacho ağır adımlarla basamakları çıkıyor ve içeri giriyor.

Wyatt onu avlamak için bir adım öne atıp Lariat sallıyor ama Camacho kolunun altından geçiyor ve iplerden sektikten sonra Bray'e Running Big Boot! Wyatt yüzünü tutarak ayaklanmaya çalışırken Camacho fırlıyor ona doğru ve Corner Clothesl- Wyatt ayağını koydu! Camacho yüzünü tutarak geriledikten sonra tekrar Wyatt'a fırlıyor- WYATT BİR ANDA YAKALADI VE GELİŞİNE SISTER ABIGAIL! WYATT GİTTİ TUŞA, 1.............2..............3!

Kazanan: Bray Wyatt

ph5unWST_o.png

Wyatt bir süre Camacho'nun üzerinde öylece durduktan sonra yavaşça doğruluyor ve seyirciye bakarak kollarını iki yana açıyor. Live in Fear arenada yankılanırken Wyatt "geliyorlar" diye bağırıyor ve histerik kahkahalar atıyor. Wyatt ringden inip gömleğini omzuna atarak girişte ilerlerken Camacho ringde yavaşça toparlanıyor. İplere tutunarak ayağa kalkıyor Camacho ve ringden öfkeyle iniyor. Camacho epey sinirli ve üzgün bir şekilde arka alanın yolunu tutarken reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

Kameralar ringe dönüyor.

hgtryer.png

Şampiyon burada! The Fallen Angel burada! Christopher Daniels girişte kemeriyle birlikte gözüküyor. Daniels seyircileri süzüyor ardından yavaş adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çelik basamakları geçiyor ve bir süre tekrardan etrafını süzdükten sonra ringe giriyor. Köşeden bir mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor.

Christopher Daniels: Arka alana bakıyorum ve herkes telaş içinde. Herkesin dilinde brand savaşı, birleşme ve Survivor Series. Güç açlığı çeken ve birbirinin tepesinden basamak atlamaya çalışan canlılar... Bu sadece... Sadece bana komik geliyor. Yani bu şirket kurulduğundan beri her hafta isimler değişiyor, ortadaki başarının şekli veya ismi değişiyor fakat size has olan o ispat çabası her zaman devam ediyor. Şimdi ise gündemimiz Mayhem vs. Payback... Fakat ben zaten bir taraf seçmeyeceğimi söyledim. Şovun başından beri benim hakkında konuşan insanları dinlemekten bıktım. Gayet net konuştuğumu sanıyordum. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı değil mi?

Daniels bir süre seyircilere bakıyor.

Scott Steiner: Seni var eden markayı savunmazsan gün gelir muhtaç olursun. Demedi deme Daniels kardeş!

Daniels devam ediyor.

gfrtt.png

Christopher Daniels: Eğer bir cepheye çıkarsam benim çıkacağım savaş bu olmayacak. Benim savaşım... Bu kadar basit ve dünyevi değil. O zaman neden buradayım? Size insanlar her zaman bir şeyleri ispat etmeye çalışır dedim. Ben ise bu şansı onlara sunarım. Genelde her zaman başarısız olurlar ki buraya geldiğimiden beri hiçbir maçı kaybetmedim. Fakat ben şans tanımaya devam edeceğim. Nerede kalmıştık? Payback, Mayhem, Superstars veya PGW dışı hiç fark etmez. Ben buradayım!

Daniels kemerini omzundan alıyor ve ringin zeminine seriyor ardından girişe doğru bakıyor.

hrtytrytr.png

JOMO BURADA! John Morrison girişte gözüküyor! JoMo seyircilerden olumlu tepkiler alıyor. Yanında en iyi arkadaşı Val Venis yok!

Jim Ross: Daniels geçen hafta Morrison'ın en yakın dostu Kıtalararası şampiyonu Val Venis'i mağlup etmişti. Bakalım şimdi neler göreceğiz?

JoMo elinde mikrofon ile birlikte yavaş yavaş ilerlemeye başlıyor.

John Morrison: Güzel bir noktaya değindin Chris.

John Morrison basamakları geçiyor ve ringe giriyor.

gfertet.png

John Morrison: Bu zamana kadar hiçbir maçı kaybetmedin. Tebrikler! Bunu en son diyen adamı hatırlıyorum... Siz de hatırlıyor olmalısınız.

JoMo seyircilere dönüyor ve olumlu tepkiler geliyor.

John Morrison: Ona ne olduğunu anlatmama gerek yoktur sanırım. Yota'yı ve serisini nasıl bitirdiysem seni de bitirebilirim Daniels. Ayrıca... Yanında promosyonu da var. Penis geçen hafta boşalamadı fakat JoMo bu hafta semsert!

JoMo önce yerdeki kemere iştahla bakıyor. Daniels ise tepkisiz bir şekilde ona bakıyor. JoMo ona sırıtıyor ve üstündeki kürkü çıkartıp ringin dışına atıyor. Hakem ringe geliyor ve zemindeki kemeri alıyor. Ardından son hazırlıkları tamamlandıktan sonra zili çaldırıyor.

PGW Television Championship
Christopher Daniels vs. John Morrison

İkili bir süre birbiri etrafında dönüyor. Ardından JoMo adım atıyor ve Daniels'ın boynunu yakalamaya çalışıyor fakat Daniels sıyrılıyor ve JoMo'nun arkasına geçiyor. Morrison dirsek atarak Daniels'tan kurtulmaya çalışıyor. Daniels bırakır gibi oluyor fakat kendine geliyor ve arkadan çekerek German Suplex pozisyonuna almaya çalışıyor. Fakat JoMo çırpınarak kurtuluyor ve bir superkick! Daniels iplerden sekiyor JoMo bir superkick için daha hamle yapıyor ama Daniels sıyrılıyor. JoMo bacağını iplere vuruyor ve arkasını dönüyor. O sırada Daniels hemen tutuyor ve Reverse STO! Hayır? JoMo az önce çarptığı iplere tutunuyor. Daniels daha ne olduğunu anlayamadan roll up! 1..........2.........

Daniels kurtuluyor! JoMo hemen Daniels'ı kaldırıyor ve köşeye doğru fırlatıyor. Ardından onun üstüne doğru atlıyor fakat Daniels çekiliyor ve JoMo'yu köşeye alıyor. Art arda yumruklar geçirmeye başlıyor. Ardından JoMo'yu ringin kenarına doğru çıkartıyor. Kendisi de çıkıyor ve Superplex pozisyonuna almaya çalışıyor. Fakat JoMo direniyor ve karşılık veriyor. Daniels bir headbutt geçiriyor. JoMo dengesini kaybediyor Daniels tekrardan kaldırmaya çalışıyor fakat JoMo sertçe itiyor bir anda ve Daniels yere düşüyor. JoMo dengesini kuruyor ve yerdeki Daniels'a bakıyor fakat Daniels tekrardan ayaklanıyor. FAKAT JOMO'DAN DIVING CROSSBODY!

dfdgert.png

DANIELS ÇEKİLİYOR! JoMo boşluğa düşüyor ve kıvranarak yerde sürünüyor. İplere tutunacakken Daniels onu arkadan çekiyor ve Backstab- Hayır! JoMo sıyrılıyor ve Pele Kick! İki isim de yerde! Daniels kenara tutunarak JoMo'dan önce kalkıyor. JoMo dizlerinin üstündeyken ona Stomp yapmak için koşuyor fakat JoMo rakibinin bacağını bir anda havada yakalıyor! Daniels yere yapışıyor. JoMo iplerden sekiyor ve Running Knee Str- Bu sefer de Daniels sıyrılıyor! Fakat JoMo diğer ipten sekiyor ve arkasını yeni dönmüş Daniels'a Calf Kick! Daniels yere düşüyor fakat hemen yine kalkıyor JoMo bir kez daha iplerden sekiyor ve FLYING CHUCK KICK!

hyerwerwer.png

JoMo tuşa gidiyor! 1..........2.........

Olmuyor! Daniels atıyor! JoMo sinirle kalkıyor ve hışımla Daniels'ı kaldırıyor bir kez sertçe köşeye fırlatıyor. Ardından geriliyor ve koşarak Daniels'ın üstüne atlıyor! Daniels arada eziliyor. Daha düşmeden tutuyor ve C4! HAYIR DANIELS COUNTER YAPIYOR VE LAST RITES! DANIELS KEMERİNİ KORUMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1............2............

JoMo atıyor bu sefer! Daniels hemen kalkıyor ve BME için köşeye tırmanıyor! Fakat o sırada JoMo ayaklanmaya çalıştığını görüyor ve köşeden iniyor. Ringe girmeye çalışırken JoMo kip-up yapıyor ve Daniels'ın suratına bir tekme geçiriyor hemen. Ardından tutuyor ve Rope Hung DDT! Daniels yerde! JoMo sürükleyerek onu ring köşesinin yakınına alıyor. Ardından tek hamleyle ringin kenarına atlıyor. Önce yerdeki Daniels'a bakıyor ardından seyircilere bakıyor ve STARSHIP PAIN! FAKAT HAYIR DANIELS ÇEKİLİYOR! JOMO YERE YAPIŞIYOR! Şimdi Daniels sıyrılıyor ve iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Tamamen kendisine geliyor ve kendine gelmeye çalışan JoMo'yu kendine çekiyor. ANGEL WINGS! DANIELS ANGEL WINGS'İ VURUYOR!

gertewr.png

BU İŞ BİTER! 1.............2............

OLMUYOR! JOMO'NUN ELİ İPLERDE! Daniels inanamıyor! Saçları olsa saçlarını yolacak resmen! Ayağa kalkıyor ve JoMo'yu bir kez daha kaldırıyor! Bir Angel Wings daha deneyecek! Daniels kaldırıyor ve ANGEL WIN- HAYIR ROLL UP! JOMO TERSİNE ÇEVİRDİ VE ROLL UP! 1....................2.....................

Daniels kurtuluyor. İki isim de zımba gibi ayağa kalkıyorlar. JoMo rakibine koşuyor fakat Daniels sıyrılıyor ve shoulder tackle! JoMo sersemliyor fakat yıkılmıyor. Daniels tekrardan iplerden sekiyor ve bir shoulder tuckle daha derken JoMo havada yakalıyor ve Uranage! Hayır Daniels kurtuluyor ve bir back kick! JoMo sendeliyor ve Daniels onu tutacakken JoMo son anda kendine çeviriyor ve STO Backbreaker ardından arkadan yakalıyor ve çelme takıp düşürüyor yani Russian Legsweep! Şimdi JoMo köşeye bakıyor! Seyircilerden mükemmel bir reaksiyon var! JoMo köşeye çıkıyor! Yerdeki Daniels'a bakıyor Starship Pain için!

gret.png

Fakat Daniels son anda iplere dokunuyor ve JoMo dengesini kaybedip yere düşüyor! JoMo DİZLERİ ÜSTÜNDEYKEN DANIELS'TAN STOMP! HİÇ DURMADAN VE ADIM ATMADAN RİNGİN KENARINA ZIPLIYOR VE BEST MOONSAULT EVER! BME!

fderwe.png

TUŞA GİDİYOR! 1........................2.......................

YİNE OLMUYOR! YİNE OLMUYOR ÇÜNKÜ BİRİSİ HAKEMİ ÇEKİYOR!

hghtrrthr.png

BU NIGEL MCGUINNESS! HAKEMİ ÇEKTİĞİNDEN DOLAYI TUŞ SAYILMIYOR! NORMALDE MAÇIN BİTMİŞ OLMASI LAZIMDI!

Scott Steiner: S*ktir git spiker p*ç! Biz de mi ring kıyafetimizi giyelim yani, ha!? Seni ver ya seni! Seni s*keceğim! Spiker-güreşçi öyle olunmaz böyle olunur seni Mayhem p*çi!

Jim Ross: Sakin ol Sco-

ewrwerew.png

ŞAKA MI? STEINER KUDURDU! SPİKER MASASINDAN KALKIYOR VE NIGEL'IN ÜSTÜNE KOŞUYOR!

ghhtr.png
fdsefsdf.png
ggretwer.png

FAKAT CLOTHESLINE! SCOTT STEINER YERE YIĞILIYOR! VAL VENIS! O DA BURADA! Arkadan ise Jeff Hardy ve John Cena dahil oluyor! MAYHEM BURADA!

Jim Ross: Baskın yiyoruz. Birisi bir şey yapsın!

Daniels delirmiş bir ifadeyle tuşun bozulmasını izliyor! Dışarıya bakıyor ve Mayhem güreşçilerinin ringi çevrelediğini görüyor! Daniels kendisini ringin ortasına alıp gardını alıyor ve ringin dört yanına bakıyor. Venis, Cena, Nigel ve Jeff hep birlikte ringe giriyorlar ve hepsi bir anda Daniels'ın üstüne çullanıyorlar!

fhtrytry.png

Daniels bir önce üstüne gelen Jeff'i yıkıyor ardından Cena'yı da yıkıyor ve Nigel kollarından tutuyor ve Venis bir clothesline ile yere seriyor! Ardından Jeff ve Cena da dahil oluyor ve Daniels'ı yerde tekmelemeye başlıyorlar! Daniels karşılık vermeye çalışsa bile bire karşı dört karşı çıkamıyor ve yerde sürünerek kendisini korumaya çalışıyor. O sırada seyircilerden yoğun yuhalamalar ve "PAYBACK" sesleri yükseliyor fakat ne girişte ne de başka bir yerde herhangi bir Payback güreşçisi yok.

Dörtlü en sonunda Daniels'ı bırakıyorlar o sırada JoMo'nun iplere tutunarak ayaklanmaya çalıştığını görüyoruz. Jeff, Nigel ve Cena ringden çıkıyorlar. Venis ringin kenarına zıplıyor ve JoMo'ya diğer köşeye çıkması için bağırıyor! JoMo en sonunda kendine geliyor ve köşeye çıkıyor!

e21ioJBz.jpg

VENIS YERDEKİ DANIELS'A BAKIYOR VE DİĞER KÖŞEYE YAKIN OLAN DANIELS'A DOĞRU TÜM GÜCÜYLE UÇARAK CUM SHOT GEÇİRİYOR!

gfhghtr.png

ARDINDAN JOMO HİÇ BEKLEMEDEN STARSHIP PAIN! CENA HAKEMİ TUTUYOR VE RİNGE ATIYOR! JOMO TUŞA GİDİYOR! 1....................2....................

OLMUYOR! TÜM ARENA ŞOKTA! MAYHEM TAYFA ŞOKTA! TELEVİZYONU BAŞINDAKİ SEYİRCİLER ŞOKTA! DANIELS ATIYOR! ŞAKA GİBİ! DANIELS ATIYOR! JOMO KAFAYI YEMEK ÜZERE! FAKAT DANIELS'TAN SON GÜCÜYLE BİR HEADBUTT! JOMO HAKEME DE ÇARPIYOR! HAKEM YERDE! İKİ İSİM DE YERDE! O SIRADA GİRİŞTE BİR HAREKETLİLİK VAR!

ghhtrrt.png

BUNLAR PAYBACK GÜVENLİK GÖREVLİLERİ! TÜM EKİP BURADA! NEREDEN BAKSAK 20 GÜVENLİK GÖREVLİSİ VARDIR! HEPSİ RİNGE VE MAYHEM TAYFAYA DOĞRU AKIN EDİYOR! CENA VE JEFF ÖNDEN KOŞUYOR VE GÜVENLİKLER İLE YUMRUKLAŞMAYA BAŞLIYOR! O SIRADA VENIS DE ONLARA DAHİL OLUYOR VE KURTARMAYA ÇALIŞIYOR EKİP ARKADAŞLARINI. NIGEL ONU TAKİP EDİYOR FAKAT HAYIR! TAKİP EDEMİYOR ÇÜNKÜ SURATINA SUPERKICK YİYOR!

ghhhtr.png

BU ADAM COLE! COLE, NIGEL'I SUPERKICK İLE YIKIYOR VE BARİYERLERE ARDINDAN SEYİRCİLERİN ARASINA FIRLATIYOR! NIGEL KENDİNE GELMEYE ÇALIŞIP SANDALYELERE TUTUNUYOR AMA COLE BUNA MÜSADE ETMEDEN YUMRUĞU SURATINA GEÇİRİYOR! İKİLİ YUMRUKLAŞARAK SEYİRCİLERİN ARASINA KARIŞIYORLAR. DİĞER TARAFTA İSE MAYHEM TAYFADAN KALAN ÜÇLÜNÜN GÜVENLİKLER İLE UĞRAŞTIĞINI GÖRÜYORUZ. O SIRADA KAMERALAR RİNGE DÖNÜYOR FAKAT RİNGDE MAÇIN İKİ KATILIMCISINDAN BAŞKA BİRİSİ DAHA VAR!

hghgjghjjh.png

STARDUST! STARDUST BURADA! ELİNDE DANIELS'IN TV ŞAMPİYONLUĞU İLE NEFRETLE ETRAFA BAKIYOR! DANIELS'IN AYAĞA KALKMASINI BEKLİYOR! DANIELS AYAĞA KALKIYOR BİR ANDA SIRITMAYA BAŞLIYOR VE KEMERİ KAFASINA GEÇİRİYOR!

gfertretr.png
hghtryyt.png

HAYIR GEÇİREMİYOR! DANIELS SIYRILIYOR VE KEMERİ JOMO'NUN KAFASINA GEÇİRİYOR! JOMO ÖLÜ GİBİ YERE YIĞILIYOR! STARDUST ŞOK İÇİNDE YERDEKİ JOMO'YA VE KEMERE BAKIYOR. STARDUST ÜZGÜN VE NE YAPACAĞINI BİLEMEZ BİR ŞEKİLDE ETRAFINA BAKIYOR FAKAT DROPKICK! DANIELS ONU DROPKICK İLE YIKIYOR! STARDUST RİNGİN DIŞINA UÇUYOR!

nbvmvbm.png

ŞİMDİ DANIELS RİNGİN KENARINA ÇIKIYOR VE BEST MOONSAULT EVER! TUŞA GİDİYOR! 1..................2......................

3!

Kazanan ve hala PGW Televizyon Şampiyonu: Christopher Daniels

hghh.png

SERİ HALA DEVAM EDİYOR! Tüm bu kargaşaya rağmen Daniels yine ayakta kalan adam olmayı başarıyor! JoMo yerde! MAYHEM tayfa ise güvenliklere karşı gelememiş bir şekilde 20 güvenlik ile birlikte zar zor arenanın dışına doğru taşınıyorlar. Stardust yerde şok olmuş bir şekilde yere bakıyor. Kameralar ona yaklaşıyor ve "Altın tozu sadıktır onu başarısızlığa uğratmamalı." diye sayıkladığını görüyoruz.

O sırada kameralar tekardan ringde ayağa kalkıp kemerini teslim alan Christopher Daniels'ı çekiyor. Daniels karnını tutuyor fakat kemerini teslim alınca son gücüyle havaya kaldırıyor ve etrafı süzüyor. Ardından kemeri ringin dışına bırakıyor ve kendisi de ringin dışına inip yerden tekrardan kemerini alıyor. Sendeleyerek girişe doğru ilerlemeye başlıyor. Daniels son bir kez giriş kısmında duruyor ve kemerini tekrardan havaya kaldırdıktan sonra arka alana doğru ilerlerken biz de PAYBACK #7'nin sonuna geliyoruz.

xvcxvxc.png

PGW PAYBACK #7
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: