Kaan Kazgan vs Savaş Cebeci'de Tarafınız

Akashi

the front man
Konular
634
Beğeni sayısı
1,827
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black

Özet olarak Savaş Cebeci bir fitnesscı olarak 130 kilo olduğunu ve bir 70 kilonun kim olursa olsun onu dövemeyeceğini söylüyor. Kaan kardeşimiz de kafes dövüşçüsü gelsin kapışak 1 dakikada yere sererim ayağı. Sizin bu dramada haklı gördüğünüz kim?​

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Savaş hem iddiasında haklı hemde ikili arasında da bana sempatik geliyor. Savaş Cebeci lucifer gibi sosyal medya şaklabanlarına benzemez, adam gibi adamdir. Kaan denen adam Savaş agabeyden prim kasmaya calışıyor bu belli.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Savaşı paramparça ederler. Eğitimli profesyonel sporcu ile sokakta kavga etmek, Amerika'da polisin prosedürlerine uymamak gibi bir şey. Kaan ne kadar iyi bir dövüşçü, kaç senelik tecrübesi var falan bilmiyorum ama yine de profesyonel bir dövüşçü ile sağlam bir eğitiminiz olmadan ringe veya sokağa çıkmak hiç akıl kârı değil.

Akashi

the front man
Konular
634
Beğeni sayısı
1,827
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Savaşı paramparça ederler. Eğitimli profesyonel sporcu ile sokakta kavga etmek, Amerika'da polisin prosedürlerine uymamak gibi bir şey. Kaan ne kadar iyi bir dövüşçü, kaç senelik tecrübesi var falan bilmiyorum ama yine de profesyonel bir dövüşçü ile sağlam bir eğitiminiz olmadan ringe veya sokağa çıkmak hiç akıl kârı değil.
Ben de böyle düşünüyorum. Son zamanlarda sürekli birbirinden kaçmaları mevzunun dümen olma ihtimalini arttırdı gözümde ama yaşanırsa Kaan dumur eder gibi geliyor.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Savaş denilen izbandut biraz yumruk atmayı biliyorsa bu Kaan isimli arkadaşı yerden sektirir. Bu kadar siklet farkı varken dövüş eğitimi zor söker. O yüzden şu net döver bu net indirir demek çok saçma zaten bunların dovüşeceğine inanan masumdur. Özelden iyi reklam yaptık diye muhabbet edip gülüyorlardır. Konu başlığında Jahrein'i görmek tepemi attırdı. İkisi bir olup Jahrein'i dövmeli.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: