Tebrikler Erkin Keka

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
babacım parktan başladık ikisini de yaptım daha sonra tamam bahçeden çıkalım yola başlayalım dediler okuldan çıkarttım arabayı göbekten aşağı inip yola bağlanacaktım tam dönerken ötmeye başladı sağa çektirdiler eksiksiz bu
fena makara yapardık bu mevzuya da başıma gelir diye sessiz kalıyoruz...

Konular
1,955
Beğeni sayısı
942
PG Nakit
685
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
babacım parktan başladık ikisini de yaptım daha sonra tamam bahçeden çıkalım yola başlayalım dediler okuldan çıkarttım arabayı göbekten aşağı inip yola bağlanacaktım tam dönerken ötmeye başladı sağa çektirdiler eksiksiz bu
bizim sınavda lavuğun teki takmadan kontağa bastı diye yaka paça indirdiler, iyi en azından biraz sürmene izin vermişler

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
545
PG Nakit
155
Favori Güreşçi
alper mizanin
bizim sınavda lavuğun teki takmadan kontağa bastı diye yaka paça indirdiler, iyi en azından biraz sürmene izin vermişler
ya benim önde oturan gözetmen lisemden hocaydı arabaya binmeden kaputtayken falan adamla muhabbeti feci kurduk arabaya binince de muhabbet aktı orada araya kaynadı muhtemelen

Konular
1,955
Beğeni sayısı
942
PG Nakit
685
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
ya benim önde oturan gözetmen lisemden hocaydı arabaya binmeden kaputtayken falan adamla muhabbeti feci kurduk arabaya binince de muhabbet aktı orada araya kaynadı muhtemelen
kemeri takmadan hasbihal aya ehliyet aya demişsin sanki sen lakom

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: