SD Spoiler | Judgment Day Alanda Ve Main Event

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1

Balor, damian ve Dominik Mysterio alana giriş yapıyor.

Ringe geri dönen Damian Preist herkese Judgment Day için ayağa kalkmalarını söylüyor. Dominik Mysterio konuşmaya başlarken aldığı yuhalamalar o kadar yüksek ki ne dediğini tam anlamıyla anlayamıyorum. Kalabalığın sesi tekrar kısılırken Priest tekrar konuşuyor ve Priest, Bloodline'ın bile yapamayacağı bir şeyi yaptıklarını, Kevin Owens ve Sami Zayn'i yendiklerini söylüyor. Dominik Mysterio konuşup The Judgment Day'i WWE tarihindeki en baskın grup olarak nitelendirirken kalabalığın sesi tekrar yükselir ve The Brawling Brutes araya girer.

Holland daha kötü bir ilk rakip seçemeyeceklerini söylüyor. Balor Butch'un yüzüne güler ve Butch Balor'un parmaklarını tutup koparır. Büyük bir arbede çıkıyor ve The Judgment Day sıradaki maçtan önce ringin dışında yeniden toplanıyor.

Finn Balor & Damian Priest vs Butch & Ridge Holland

Maçın sonunda Priest ikisinede south of heaven yapıyor. Balor'da Turnbuckle'a çıkıp Holland'a Coup De Grace yapıyor tuşa gidiyor maçı kazandırıyor.

Kazanan: Judgment Day

Judgment Day ringde galibiyetlerini kutlarken Bobby Lashley ve The Street Profits'in ringe çıkmasıyla yarıda kesilir. Altı güreşçi de ringde birbirlerine bakıyor. Lashley, Bloodline'ın parçalanıyor olabileceğini, ancak Judgment Day'in değil, kendilerinin başa geçeceğini söylüyor.

Sahne arkasında AJ Styles, The OC'nin geri kalanına yaklaşıyor. Styles, Jimmy Uso tarafından nasıl gafil avlandığından bahsediyor ve onlara her zaman birbirlerinin arkasını kolladıklarını haykırıyor, Styles böyle olacaksa bu geceki maçta onları yanında istemediğini söylüyor ve Styles fırlayıp gidiyor

Jimmy Uso vs AJ Styles

Styles Jimmy'i ringin demirine yapıştırıyor ardından ringe atıyor. Phenomenal forearm yapıyor ve kazanıyor

Zilden sonra Sikoa ringe koşar ama Styles yuvarlanarak kaçar. Bir anda Damian Priest ve Finn Balor koşarak Styles'a arkadan saldırır ve Sikoa'nın Samoan Spike vurması için onu ringe geri atarlar. SmackDown, Sikoa onlara bakarken Balor ve Priest kendini beğenmiş bir şekilde birbirlerine bakarken sona eriyor.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Judgement Day promosu İNANILMAZ iyiydi ya, şakasız acayip büyük keyif aldım. Dominik'e gelen boo sanırım sezonun reaksiyonu bana göre, acayip iyi sekanstı ya. Maç tamamen JD'nin momentum sağlamlaştırma maçıydı ya. Brawling Brutes artık bir nebze jobberlığa doğru gidiyor bence özellikle Sheamus yokken hiç bir şekilde etki bırakamıyorlar. Lashley'in maç sonu gelmesi de random bir şeydi bence, gelecek haftalar altını doldurur mu bilmem de Lashley -SP üçlemesi de somut bir plan olmadan her yerden çıkar hale geldiler ya, güzel şeyler vaat ediyor bu üçlü ama saçma sapan bir kullanım görmeye başladım.

Main event maç kalitesi olarak epey iyiydi, Styles'ın yenmesine de aşırı mutlu oldum. AJ babanın 2 haftadır main eventer olma olayı beni aşırı mutlu ediyor, ama sonrası yine AŞIRI SAÇMA SAPAN bir şey ya. Ne alaka JD mesela ? Bu nereye bağlanacak, nereye gidecek bilmiyorum ama sanırsam JD+Bloodline vs Face taraf WarGames maçı olacak gibi duruyor. Jey de face tarafta olur gibi, ondan sonrası da işte Cody Roman, Jey Jimmy feudları falan olur. Burada açıkta kim kalıyor, yine JD. Ben anlamadım, baya açmaz bir yere gidiyor bence şirket, kafayı da patlattık epey ama ben bilemedim ya.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Judgement Day promosu İNANILMAZ iyiydi ya, şakasız acayip büyük keyif aldım. Dominik'e gelen boo sanırım sezonun reaksiyonu bana göre, acayip iyi sekanstı ya. Maç tamamen JD'nin momentum sağlamlaştırma maçıydı ya. Brawling Brutes artık bir nebze jobberlığa doğru gidiyor bence özellikle Sheamus yokken hiç bir şekilde etki bırakamıyorlar. Lashley'in maç sonu gelmesi de random bir şeydi bence, gelecek haftalar altını doldurur mu bilmem de Lashley -SP üçlemesi de somut bir plan olmadan her yerden çıkar hale geldiler ya, güzel şeyler vaat ediyor bu üçlü ama saçma sapan bir kullanım görmeye başladım.

Main event maç kalitesi olarak epey iyiydi, Styles'ın yenmesine de aşırı mutlu oldum. AJ babanın 2 haftadır main eventer olma olayı beni aşırı mutlu ediyor, ama sonrası yine AŞIRI SAÇMA SAPAN bir şey ya. Ne alaka JD mesela ? Bu nereye bağlanacak, nereye gidecek bilmiyorum ama sanırsam JD+Bloodline vs Face taraf WarGames maçı olacak gibi duruyor. Jey de face tarafta olur gibi, ondan sonrası da işte Cody Roman, Jey Jimmy feudları falan olur. Burada açıkta kim kalıyor, yine JD. Ben anlamadım, baya açmaz bir yere gidiyor bence şirket, kafayı da patlattık epey ama ben bilemedim ya.
OC vs. Judgment Day yaparlar Rumble'a kadar izlerken kör oluruz mesela.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
350
Beğeni sayısı
860
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
İki tane koca heel stable'ın var ve bir şekilde bunları birlikte kullanıyorsun, anlam veremedim pek maalesef ama bu heel stable'lardan soğumamla alakalı da olabilir.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Pete Dunne'ın -evet Dunne, o rezil ismi zikretmeye dilim varmıyor- düştüğü şu hale çok üzülüyorum ya. İnanılmaz bir yetenek, ama herhangi bir jobber olarak takılıyor şirkette ve bu çok üzücü. Bu arada Sheamus nerelerde ya, bu çocukları bir koruyup kollasa ya artık... Pretty Deadly'nin döndüğünü görmek de çok güzel, o çocukların burada iş yapacağından çok eminim. Sondaki Lashley & SP vs. JD eşleşmesi de şahane düşünülmüş, Lashley ağabey raconunu kesti.

Styles vs. Jimmy'den daha iyi bir aksiyon bekliyordum açıkçası ve maçı da sarmadan izleme niyetindeydim ilk başta, ama maçın gidişatı bana pek de o havayı vermediği için sonlara sardım. Styles'ın kazanması güzel olmuş, bu düşüşün son bulması gerekiyordu bir yerde. Sondaki Judgement Day hamlesi ise tek kelimeyle şahane, JD işte şimdi keyif vermeye başlıyor olabilir... De bu Gallows ile Anderson ne iş aga ya? Styles arka alanda dayak yiyor ortalıkta yoklar, Styles bu durumdan sitem ediyor, gecenin sonunda yine kumpasa uğruyor yine ortada yoklar. Çok yazık oluyor Styles ağama. Ama dur bi dakika... Yoksa, Styles to Judgement Day mi? Yok artık...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: