23/24 En İyi Kadro - 8 Numara

23/24 En İyi Kadro - 8 Numara

• Diğer (Yorumlarda belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Alt yaş gruplarında oynasın diye formasyon değişiliyor denilince babasının arayıp anasseyo çan çin çon demediği potansiyelli topçu dosto.

Demirbay & Tanguy & Sergio'yu ankette katlayan Fred baba billur mu ya bu arada? Sanırım peygamber indirdik lige.
Maçı izlemeden götten bilgi atınca düzeltilmesi normal gibi geldi bana. Chaby reklam yapsın diye Ayasofya'dan turist çevirmemek bize yeter...

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Maçı izlemeden götten bilgi atınca düzeltilmesi normal gibi geldi bana. Chaby reklam yapsın diye Ayasofya'dan turist çevirmemek bize yeter...
Eleman tuttuğu takım hakkında dümen yapıyorsa da ayrı bir patlarız ona... Turistlerden biri Napoli üstüne Bayern yapacaksa okeyiz ya hep gelsin derim ben.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Eleman tuttuğu takım hakkında dümen yapıyorsa da ayrı bir patlarız ona... Turistlerden biri Napoli üstüne Bayern yapacaksa okeyiz ya hep gelsin derim ben.
Bir Napoli bir de Bayern yapması atıyor ve Fenerbahçe'nin son 10 senedeki kupa sayısı 2'ye yükseliyor... Siz bu takımları niye destekliyorsunuz dosto?

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Malakai Black
Bir Napoli bir de Bayern yapması atıyor ve Fenerbahçe'nin son 10 senedeki kupa sayısı 2'ye yükseliyor... Siz bu takımları niye destekliyorsunuz dosto?
Galatasaray'ın 3-5 kupa fazlası var diye iyi transfer stratejisi yapmayı bırakıyoruz o zaman iyi mantık dosto. Takımı da şeyimizin keyfine bir de peder tutuyor diye tutuyoruz. Ne yapalım nonni gibi kupa fazlası var diye başka takım mı tutalım?

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Potansiyeli en yüksek kadro Galatasaray'da, yıl sonunda bu kadroları yeniden değerlendirirsek cevap değişebilir ama günümüz itibariyle Fenerbahçe daha önde şu an.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Galatasaray'ın 3-5 kupa fazlası var diye iyi transfer stratejisi yapmayı bırakıyoruz o zaman iyi mantık dosto. Takımı da şeyimizin keyfine bir de peder tutuyor diye tutuyoruz. Ne yapalım nonni gibi kupa fazlası var diye başka takım mı tutalım?
İyi transfer stratejisi sonunda stoperde sezonu Samet Akaydin'la kapatarak şampiyon olamayıp duruyorsan çok da iyi bir transfer stratejisi değildir sanki. Takımı ister şeyinin keyfine tut ister direkt keyfine tut ama FM falan oynamıyorsak takımının oyuncu satmasından anlatı çıkartmak bana biraz "şey" geliyor diyeyim hadi. Nonnilik yapıp yapmamak da size kalmış ama bir takımın kupa fazlasının olup diğerinin teneke alamıyor oluşunun sebeplerini çok da uzakta aramamak gerek, sanki.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Malakai Black
İyi transfer stratejisi sonunda stoperde sezonu Samet Akaydin'la kapatarak şampiyon olamayıp duruyorsan çok da iyi bir transfer stratejisi değildir sanki. Takımı ister şeyinin keyfine tut ister direkt keyfine tut ama FM falan oynamıyorsak takımının oyuncu satmasından anlatı çıkartmak bana biraz "şey" geliyor diyeyim hadi. Nonnilik yapıp yapmamak da size kalmış ama bir takımın kupa fazlasının olup diğerinin teneke alamıyor oluşunun sebeplerini çok da uzakta aramamak gerek, sanki.
Transfer stratejisinin sonunda takımımın ilk 11'inde bundan var dosto Samet Akaydın değil. Çok da downgrade olmamış sanki şu ana kadar oynanan maçları da baz alırsak.

F1PUy1WWwAAVoqO.jpg:large

Ki senin de Abdülkerim tercihini baz alırsak Samet'in sınırlama transferi olduğunu anlamak için çok da düşünmemek lazım. İkisinin de tutmama ihtimali vardı biri tuttu diğeri tutmadı şimdi oynamıyor. Hayvani yayın geliri aldığın bir ülke takımı da değilsen oyuncu satmadan kadro kuramıyorsun böyle olunca oyuncu satışını da övmemek için hiçbir neden yok. Ki üstüne pazarda takımının ismini de duyurunca oynatmadığın topçuyu bile aldığın paranın üstüne satabiliyorsun. Hangi sebepten bahsediyorsun bilmiyorum ama kendi takımımın kupası daha fazla olsa bile futbolcu potansiyeli tartışmasında haklı çıkmaya çalışmak için benim daha fazla kupam var demezdim muhtemelen.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: