Galatasaray, Ndombele ve Sanchez Transferlerini Açıkladı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Davinson daha bu sezonun ilk maçında puan kaybettirdi üstüne Carling Cup'da hem gol yedirdi hem penaltıyı kaçırıp kupadan elendirdi bizi. Son 2 sezon dışı fena olmamasından dolayı sövmeden gönderirdik malum takıma gelmeseydi. Ndombele'den ise feci umutluydum da fiziksel olarak her sene daha da kötüye gitti. Yine de Fener ile adı geçerken kumar olmasına rağmen istiyordum sevdiğimden dolayı. Biraz da kötü çıkarsa İsmail Yüksek oynar rahatlığı vardı da İsmail'in son 2 maçındaki facia performansını görünce sonlara doğru kalsın daha garanti birine gidelim diye düşünmeye başladım. Ndombele'yi niye her gelen hoca düzenli oynatmıyor diye sitemleniyordum hatta Spurs'deyken. Temennimiz form grafiklerinin daha da kötüye gitmesi zira ikisi de bayağı kötü şu an.
8f0e1ac29bcb4a17a2c4c17a652c8fc2.jpeg

ANLAMADIIIIMMMMMMM🥸🥸🥸

Kara

-
Konular
146
Beğeni sayısı
1,212
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Türkiye'de taraftarı dinlemeyeceksin.
Sezon başı konulara bakıyordum neler yazılmış, kimler patlamış - haklı çıkmış diye. Alıntı çektiğim yorum dibine kadar haklı çıktı. Ndombele yerine Vecino gelecek diye kıyamet koparıldı. Ndombele varken Vecino kim, nasıl böyle çöp topçu alırsınız denilip yönetime baskı kuruldu. Sonuç olarak elde tüm sezon dalga konusu olan ve 1 gram fayda vermeyen Ndombele var, bu saatten sonrada yine katkı vermeyecek. Vecino alınsaydı kesinlikle daha kötüsü olmazdı.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
347
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Sezon başı konulara bakıyordum neler yazılmış, kimler patlamış - haklı çıkmış diye. Alıntı çektiğim yorum dibine kadar haklı çıktı. Ndombele yerine Vecino gelecek diye kıyamet koparıldı. Ndombele varken Vecino kim, nasıl böyle çöp topçu alırsınız denilip yönetime baskı kuruldu. Sonuç olarak elde tüm sezon dalga konusu olan ve 1 gram fayda vermeyen Ndombele var, bu saatten sonrada yine katkı vermeyecek. Vecino alınsaydı kesinlikle daha kötüsü olmazdı.
Vecino'yu Sarri vermedi. Taraftar iki üç tweet attı diye alınmadı sanıyor herkes.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: