Galatasaray, Ndombele ve Sanchez Transferlerini Açıkladı

Kara

-
Konular
146
Beğeni sayısı
1,212
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Okanball'ın kafasında 3'lü stoper fikri yoktur inşallah. Ndombele hiç "hazır değil" muhabbetine maruz kalmadan 11 başlamalı ilk maçta.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Bu Ndombili oğlana acayip bir kan kaynaması mevcut bende. Vecino'dan sonra gözüme Yaya Toure gibi gözükmeye başladı. Davinson hamlesi ise çok masraflı ama belli ki Nelsson'dan en geç kışın çıkacağız.

Akashi

spin god
Konular
478
Beğeni sayısı
1,577
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Davinson daha bu sezonun ilk maçında puan kaybettirdi üstüne Carling Cup'da hem gol yedirdi hem penaltıyı kaçırıp kupadan elendirdi bizi. Son 2 sezon dışı fena olmamasından dolayı sövmeden gönderirdik malum takıma gelmeseydi. Ndombele'den ise feci umutluydum da fiziksel olarak her sene daha da kötüye gitti. Yine de Fener ile adı geçerken kumar olmasına rağmen istiyordum sevdiğimden dolayı. Biraz da kötü çıkarsa İsmail Yüksek oynar rahatlığı vardı da İsmail'in son 2 maçındaki facia performansını görünce sonlara doğru kalsın daha garanti birine gidelim diye düşünmeye başladım. Ndombele'yi niye her gelen hoca düzenli oynatmıyor diye sitemleniyordum hatta Spurs'deyken. Temennimiz form grafiklerinin daha da kötüye gitmesi zira ikisi de bayağı kötü şu an.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: