Tanguy Ndombele vs. Sergio Oliveira

Kara

-
Konular
146
Beğeni sayısı
1,212
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Dünyanın en rekabetçi liglerinden birinde oynayan oyuncuyla dünyanın en kötü liglerinden birinde oynayan oyuncunun maç istatistikleri üzerine kıyaslama. Buna kafa yoran twitter hesabı gün içinde kim bilir başka ne eylemlere vakit ayırıyordur. Dehşet verici!

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Dünyanın en rekabetçi liglerinden birinde oynayan oyuncuyla dünyanın en kötü liglerinden birinde oynayan oyuncunun maç istatistikleri üzerine kıyaslama. Buna kafa yoran twitter hesabı gün içinde kim bilir başka ne eylemlere vakit ayırıyordur. Dehşet verici!
Dünyanın en kötü ligi şu an sıralamada 9. gözüküyor.

Ben iki transferinde gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sergio'yu 8'de oynatıp Demirbay'ı 10 numaraya çekip Mertens'ide Bakambu yerine ilerde Icardi'yi yedeklemek için kullanabilirdi Okan.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Geçen sezon 20. sıradaykende kötüydü hala kötü. Topun arada sırada oyunda kaldığı, maçlarda oynanan futboldan çok hakemlerin konuşulduğu kalitesiz bir lig olduğumuz gerçeğini savunacağım.
PL'de ve La Liga'da falanda bu aralar her gün hakem tartışılıyor. Real Madrid ve Barcelona birbirlerini sürekli hakem satın almakla suçluyor. İtalya desen daha yeni yine yolsuzluktan Juventus yine ceza yedi. İskoçya, Avusturya gibi liglerdende çok daha iyiyiz şüpheniz olmasın. Daha geçen sene Başakşehir İskoçlar'ın 3. takımı Heart'sa içerde dışarda 7 tane attı.

çorbacıda matiz buhranlar

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Dünyanın en kötü ligi şu an sıralamada 9. gözüküyor.

Ben iki transferinde gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sergio'yu 8'de oynatıp Demirbay'ı 10 numaraya çekip Mertens'ide Bakambu yerine ilerde Icardi'yi yedeklemek için kullanabilirdi Okan.
Sergio'nun bu sezonki elemeler hariç 8 oynamışlığı var mı? O da forma elden gidiyo diye herhalde... Bu arada iyi topçu ama bu takımın topçusu değil. Temposu yok fizikselliği yok, regista gibi bi şey oynuyodu geçen sezon da. Hele bu sezon kanatların Zaha Ziyech'ken hiç oynatamazsın. Ama şikayet etmiyorum... Bu adamın ortalama bi temposu ve fizikselliği olsa en kötü ihtimalle Inter'de 11 topçusuydu zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: