Profesyonel Güreş Bilardo Turnuvası (Kayıtlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,369
Beğeni sayısı
1,196
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
1693598569136.png

Arkadaşlar bilardo turnuvası yapmaya karar verdik. Katılmak isteyenler bu konu altında katılıyorum yazması yeterlidir. Klasik bilardo uzun sürdüğü için 3 maç vaktimizi çok alır o yüzden 8 Ball yapmaya karar verdik. Oyunun amaçlarını ve kurallarını şöyle açıklayayım:

7'si düz 7'si çizgili 16 tane top vardır başlangıçta. Bir tane onlara vurduğumuz beyaz top vardır. Mesela ben Oyunun başlangıcında Beyaz topla Çizgili top vurdum o topları vurmaya devam edeceğim. Düz topu vurursam rakibime sayı yazılır ve sıra ona geçer. Amacımız da sokmamız gereken topların 7'sini de sokup en sonunda siyah topu sokmaktır. Toplarınız bitmeden siyah topu sokarsanız maçı kaybedersiniz. Sona siyah top kaldığı zaman beyaz topu sokarsanız kaybedersiniz.

Turnuva kurallarına gelecek olursak kılavuz çizgisi kullanmak yasak ve 8-ball oyun modunda oynanılacaktır.

https://www.google.com/url?sa=t&sou...QQFnoECAoQAQ&usg=AOvVaw1jWUXVfMYk2nJYrOTNx3Pb

Üstteki linke kayıt oluyorsunuz ardından bir odaya geçip 8-ball oynuyorsunuz. Yapamadığınız bir şey olursa bana yazabilirsiniz.

Bakalım Forumumuzun en iyi Bilardocu kim olacak?

Ödüller
1. Başarı Rozeti + 500 PG nakit
2. 250 PG nakit
3. 100 PG nakit

Son katılım tarihi: Pazar 23:00

Katılanlar
@Bero
@KALKTI!!!!
@ReQuem
@Sosa
@Broken Dreams
@Akashi
@Beautiful Madness
@Dragon
@god is an astronaut
@agaoglu23
@Tolgamer
@Maraz Ali

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: