Nejat İşler'in Sıradan Bir Alkolik Olması

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
1693585633279.png
Sürekli mekanlardan sallana sallana kendini kaybetmiş halde çıkması. Her gördüğü kameraya felsefik sözler etmesi ve aykırı görüntüsü. Toplumun kendisini derin bir insan sanması ve havalı bulması ilginç bir konu. Kendisi gereğinden fazla sarhoş olan bir alkoliktir sadece. Bu adamla benim ve sizler arasındaki tek fark içince kameralara konuşma yapmıyor olmamız. Biz içince ayyaş o içince derin bir insan oluyor. Alkolikliği havalı bir şey sanmayın ve özenmeyin. Oyunculuğu da çok iyi değildir aynı zamanda.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ben Nejat abinin oyunculuğunu seven bir insan olarak bu yeni deli hali hiç hoşuma gitmiyor. Daha önce de belirtmiştim bir mesajımda. İnsanlar da neyine bu kadar tav oldu onu da anlamadım.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,842
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Oyunculuğu TR standartlarında gayet iyidir. Hele ki Atatürk'ü Aras Bulut'un canlandırdığı ülkede Nejat pekala iyi oyuncudur. Onun dışında adam dümdüz alkolik ama ona bu denli anlamlar yükleyen hayranlardır. Daha doğrusu insanlardır. Bu da onun suçu değil.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
78
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Kendisine belirli kesimler tarafından ayyaş ötesi laflar da edildi ama çok salladığını sanmıyorum. Kendisine ne dendiğini umursamadan içmeye devam ediyor. Miktarını artırıp sağlığını tehlikeye sokmadığı sürece sorun olduğunu düşünmüyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: