RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟔 "𝘚𝘲𝘶𝘢𝘴𝘩"

PGW: Son Eklenen Parta Git

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
46
Beğeni sayısı
2,007
PG Nakit
915
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Maçı kaybetmişiz. Ben olacağımı tahmin ediyordum. Sekanslar güzel olmuş. Wes Lee'nin erdemli bir babaya ihtiyacı var gibi... ME'de tam Attitude Era misali bir kemer değişimi yaşanmış. SS'ye giderken brand kavgası için kritik nokta WHC. Radikal değişiklikler de iyidir. Ekibin eline sağlık.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
24
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Daha önce de bahsettiğim gibi, şehirlerarası yol sonra kamp sonra tekrar şehirlerarası yol cart curt biraz uzak kaldık. Şimdi bu şovu değerlendireceğim hemen ardından dün takip edeceğim deyip yorgunluğuma yenik düştüğüm Mayhem'i inceleyeceğim. Gün içinde, maksimum da yarına bir promo patlatacağız. Şimdi:

Açılış segmenti bu şovda canlı takip edebildiğim tek kısımdı onu geçtim o yüzden. Sonrası için Wyatt vs. Danhausen belli ki Wyatt'ın momentum toplama maçı. Danhausen'in bu duruma düşmesi.. Dövücem seni Taylan. Benim BaB'da ne haldeydi bu adam, ne durumlara soktun. Adam Cole kendini açıklama ihtiyacı duymuş ve bunu yapmış, Daniels'ın insansısı gibi geldi gözüme konuşması ama alakaları yok tabii. Bir de iki kelime demiş ama üç kelime dört tekrar haberi olsun xd. Sonra benim favori tayfalarımdan biri gelmiş. Innocente. Ama Maşallah dediğim üç gün yaşamamış birbirlerine celallenmişler. Bence çok potansiyelli bir ekipti şovlarda aslında yavaş yavaş işlense, bu zıtlıklar daha fazla gösterilse bence çok güzel bir hikaye de çıkabilirdi buradan. Suç dünyasının geçmişi, şimdiyi ve geleceği düşünen üç tarafı misali. Biraz aceleye gelmiş gibi hissettirdi bu segment. Zaten segmentin devamı da olayın punchline'ı başkalarıymış dedirtecekti ki Innocente yine bir şekilde üstün kapattı. Biraz inişli çıkışlı bir performans gibi geldi, sahiplerine iş düşüyor sanırım bu noktada. Devamında best champion in the world gelmiş haha. Şirketin bana kalırsa hypeı en yüksek adamla bire bir atmak kendi açımdan zor bir işti, nitekim belirli bölümlerde üstünlüğü sağlayabilmiş olmam mutlu etti. Dışarıdan gelen müdahaleler de olsa bu bahsettiğim isme karşı galibiyeti kapmış olmak daha da mutlu etti. Daniels'ın bence kendi içerisinde ayrı bir yükselişi var, ringin içerisinde mağlup ettiği isimlerden biri ana kemer potasının en ciddi adayıydı, sonra ringin kemer taşımayan en potansiyelli ismini alt etti, (Şov sonrası edit: Kazanmış bir de kemeri.), şimdi de benim gözümde şirketteki en hypelı adam. Performansımdan gerçekten memnunum bu konuda. Devam edeceğiz. Maç sonunda ''Galibiyet serisi'' lafı geçmiş, bunu yaşayan son kişi Yota Tsuji'ydi. Tanrı korusun. Konuşmama gelecek olursak, Kaos isimli promomun metaforlaştırılması birkaç şovdur sürüyor belli ki ekipte orada bahsettiğim şeyleri beğenmiş. Bugün yazmayı planladığım promonun adı ''Dört Boyutlu Satranç'' olacak, eminim herkesin işine yarayacak materyaller çıkacak içinden. Daniels'ın Payback vs. Mayhem'e olan bakış açısını beğendiğimi söyleyebilirim. Buram buram dünyevi hırs kokan bir mücadeleden kendini bu denli soyutlaması karaktere gayet oturuyor hatta. Son cümle özellikle ''kabus'' kelimesiyle beraber Dream'e atfedilmiş izlenimini uyandırdı. Daniels vs. Dream bence potansiyelinin çok altındak almış bir eşleşmeydi, SS'ten sonra üzerine düşülüp daha storytelling temalı işler çıkartılırsa eminim ki çok keyif alırız. Daniels'ın Dream'i bırakmama motivasyonunu da merak ediyorum, tahmin edebilmem bir kenara bence şirkette Bray Wyatt dışında en feuda girebileceği adam yani çok normal. Ah Cody ah.. Çok büyük potansiyeldin. Anlamasan da sende de suç var işte. Dominik'in raconu yaprak kımıldatmadı ya, ciddiyeti kazanması için bence çok vakit var. Walter sağlam bir galibiyet almış, bence Cody kadar onda da potansiyel var ama henüz o kadar düşmedi. Bence çok acil toparlanması lazım, her şeye yeniden başlanabilir. Bence Humberto, Riddle'ı doğrudan reddetmemesiyle bile bir mesaj vermiş. Riddle devam etmeli bu baskılara. Fena da fikir değil hani. Goldberg galibiyeti ise çok sevindirdi ya birçok açıdan. Ben en hypelı isim olarak Val Venis'i gördüğümü söyledim ama şu Main Event ile beraber Goldberg bence bir adım öne dahi geçti. Tebrik ediyorum. Chavo'nun saltanatından çok daha iyisini izleyeceğimize de eminim. Utanmayız umarım. Bir de dört boyutlu satranç diye promo keseceğim dediğim finalde sekiz boyutlu satranç demiş spikerler. Bruh moment oldum evin içinde. Yine de yazacağım ama kafamda cidden güzel fikirler var. Emeğinize sağlık okurken keyif aldım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: