Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi Grubu Belli Oldu

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Yani GICIK bir grup takımlar açısından, pek bir ruhu yok. Bayern hiç UCL havası falan tattırmayacak ama deplasmana gidebilmem açısından güzel oldu. Kopenhag 3. torbadaki en zayıf takımlardan biri ama isminden korkuluyor sanırım biraz, epey kötü durumdalar, en kötü ihtimalle 3. oluruz bence. Manchester da kendini kollasa iyi eder... Yazık olacak kendilerine 30 sene önce olduğu gibi diyor ve tüm katılımcılara başarılar diliyorum. Bayern'e deplasmanda rezil rüsva olmayıp Manchester'la da 2.'lik için didişirsek benim açımdan yeterli olur.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,740
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Gağassaray’ın mayasında kolay kura çekmek yoktur, çektiği zaman da saçma sapan yenilgilerle o gruptan çıkamaz. (bkz. Portolu Lokomotivli 18/19 CL kurası) Daha 2 sene önce AL’de CL kurası çekip oradan lider çıkmış, 13-14’te Madridli Juveli gruptan çıkmış takımız. Üstelik kadro kalitemiz de ortada, o yüzden benim takımına inancım tam. Ama kağıt üzerinde bakınca zor bir grup yani. Yalnız bildiğim tek bir şey var, o da üçüncülük ihtimalinde de ikincilik ihtimalinde de Kopenhag maçlarından alınacak puanların bizim için çok önemli olduğu ve iki maçta da asla hataya yer olmadığı. Umarım 13-14’teki gibi bir göğüs kabarıklığı sunar takım bize grup aşaması özelinde, merakla bekliyorum maçları.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: