AEW Dynamite | Chris Jericho'nun Özrü Ve NJPW Strong Openweight Maçı

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
1
Reklamlardan döndüğümüzde Saraya'nın All In'de AEW Women's World Championship galibiyetini tekrardan hatırlıyoruz. Ardından arka alanda Renee'nin yanında Toni Storm var. Toni Saraya için mutlu olduğunu fakat bütün planı bozduğunu söylüyor. Sonra maçta bulunan herkesin kovulması gerektiğini ve kimseye güvenemeyeceğini söyleyip etrafa bağırarak oradan uzaklaşıyor.

Şimdi ringdeyiz Judas'ı duyuyoruz, Chris Jericho geliyor. Jericho mikrofonu alıyor ve bekliyor biraz. Chicago'nun destekleri için teşekkür ederek başlıyor sözlerine. Cumartesi günü Fozzy'nin en büyük şovunu yaptığını Pazar günü de en büyük güreş şovunu yaptığını söylüyor. Will Ospreay'e güncel en beğendiği güreşçilerden biri olduğunu söylüyor ve övüyor onu. Ardından maçtan sonra yaşananlar için üzgün olduğunu ve Sammy ile bunu yüz yüze konuşmak istediğini söylüyor ve Sammy'i ringe çağırıyor. Sammy Guevara geliyor ringe şimdi, kendisinin suratı düşük. Maçtan sonra sinirli olduğunu ve onu ittiğini fakat bunu yapmamam gerekiyordu diyor. Her zaman yanımda olduğunu ve beni desteklediğini biliyorum diyor. Maçta ona yardım ettiği görüntüleri izletiyor. Elinden gelen her şeyi yaptığını düşünmediğim için özür dilerim diyip elini uzatıyor Sammy'e, Sammy de elini sıkıyor ve küçük bir ittirişin asla bizi ayıramayacağını söylüyor. Sürekli bu maçta daha ne yapsam kazanabilirdim diye hep düşünüyorum diyor Jericho. Keşke sopayla daha sert vursaydın falan diyince Sammy dur bir dakika ne anlatıyorsun diyor. Keşke sen Judas Effect'i daha sert vuraydın da kazanaydın diyor. Sammy'e ben hiç böyle düşünmemiştim, hayal etmemiştim diyor. Sammy'de o kadar hamile karımı bıraktım geldim ne yapaydım diyor. Bir süre birbirleri ile bunu yapsaydın da kaybetmeseydin, bunu yapsaydın da kaybetmeseydin tarzı atışıyorlar. Ardından birbirlerine laf sokmaları bitince face to face yapıyor ikili. Ardından Jericho saçma bir şey yapmadan bunu bitirelim diyor. Beraber takım olalım, hak ettiğimiz AEW Tag Team şampiyonlar kemeri için beraber mücadele edelim ve kemerleri kazanalım önümüzdeki hafta Dynamite şovunda diyor. Ardından ikili sarılıyorlar ve ikili kemerin peşinden gideceklerini açıklıyorlar.

Arka alanda Blackpool Combat Club var. Moxley bu gece ki main event maçında ki iki isim hakkında konuşuyor. Bu hafta sonu All Out'da kemeri kazanıp Chicago'dan şampiyon ayrılacak isim en büyük ısıran isim olacak diyor.

Şimdi ringe dönüyoruz, ilk önce Wheeler Yuta geliyor ringe. Ardından NJPW Strong Openweight şampiyonu Eddie Kingston yara yara geliyor ringe. Hiç hızını kesmeden kemeri uzatıyor hakeme ve maç başlıyor.

Eddie Kingston (c) vs. Wheeler Yuta
NJPW Strong Openweight Championship

Maçın sonunda Eddie Kingston Spinning Backfist'i vurup tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor. Maçtan sonra ringin kenarından Claudio geliyor yavaş adımlarla ringin dışında ki Wheeler Yuta'yı omuzluyor ve arka alana götürüyor. Ardından ringde Eddie galibiyetini kutlamaya devam ediyor.

All In şovunda gerçekleşen ROH Tag Team Championship maçı ve Main Event de gerçekleşen AEW World Championship maçlarından estantaneler izliyoruz. Ardından All In arka alanında MJF ve Adam Cole var. Adam Cole tam MJF'i tebrik edecek iken MJF lafını bölüyor. 6 defa boynumu kırıyordun a... diyor. All Out için hem ROH Tag Team kemeri için Battle Royal maçı, hem de AEW World Championship kemeri için Eliminator Turnuvası maçları olacağını söylüyor MJF. Babacığın az dinlenmeye, Fransa'ya gidip bir kaç baget gömüp bir kaç manitaya çakması gerektiğini söylüyor. Adam Cole bunu hak ettin dostum diyip uğurluyor onu.

Click here to login using your socials account