RPG Tsujiman'ın Gücü

KAT

tsuji fan
Konular
38
Beğeni sayısı
210
PG Nakit
120
RPG Karakteri
Chris Jericho
Favori Güreşçi
Yota Tsuji
Kameralar güreş severlerin hayranı oldukları güreşçilerden imza almak için bekleyişlerini görüntülerken birisi kamerayı eliyle kendisine doğru çeviriyor. Kadrajdaki isim YOTA! Kameraman bu ani olayın affalamasını yaşarken Yota kendisine bir sandalye çekip oturuyor. İnsanlar da kendi telefonlarıyla kendi telefonlarına sarılmış durumdalar. Yüzündeki gülümseme ifadesi ile konuşmaya başlıyor Yota.

gccb5cp.png

Oi!! Amacım harıl harıl imza almak için verdiğiniz mücadeleyi bölmek değildi. Aslında bu konuşmayı daha az dikkat çekerek yapmayı yeğlerdim fakat bu adam (parmağıyla kameramanı işaret ediyor) kendisini sizleri çekmeye fazla kaptırmıştı. (gülüyor.) Ona şovmenleri çekmek yerine buralara kazıyarak gelen gerçek sporcuyu çektirmem gerekiyordu. Her neyse… Karşınızda Gene Blast, Tsuji-Yota!!

(soluklandıktan sonra devam ediyor) Wow… Burası yepyeni bir yer. Yuvamdan çok uzaktayım. Japonya’dan okyanus aşırı bir yerdeyim. Her şeye yabancı durumdayım. Aşina olmadığım bir yerdeyim. Yeni insanlar, yeni mekanlar… Arkamda birçok şey bıraktım. Ama bu büyük bir hedef için! Bu spora (profesyonel güreşi kastediyor) hak ettiği değeri yeniden kazandırmak için! Yaptıklarımla insanları yeniden profesyonel güreşin ayrılmaz parçası haline getireceğim! Altın Çağ’ı yeniden getireceğim! Ayrıca… (parmağıyla imza verenleri işaret ederek) Şu gördüğünüz adamların hepsiyle teker teker karşılaşacağım ve onları alt edeceğim. Ben Yota Tsuji, buraya herkesle kavga etmeye geldim! Ben buyum ve tam olarak bunu yapmak için burada bulunuyorum!

Prestige Grand Wrestling… Buraya kadar gelmek için çok mücadele gösterdim. Defalarca kez yenildim, çalıştım. Kazandım, çalışmaya devam ettim. Gerçek bir sporcu, gerçek bir profesyonel olmak Yokohama’dan çıkan bu adam için hiç de kolay olmadı. Güçlendim, her geçen gün kendime bir şeyler kattım ve buradayım; profesyonel güreş endüstrisinin en büyük şirketindeyim! Evet bu bir başarı ama yeterli değil. Daha çok çalışmaya, daha çok deneyimlemeye ihtiyacım var. Ancak bu şekilde şirketin en iyisi olduğumu herkese kanıtlayabilirim! Ancak bu şekilde herkesin arzuladığı kemerleri kazanabilirim! Bunu yapacağım! Bunu başaracağım! Hayranlık duyduğunuz isimleri teker teker alt edeceğim. (parmağıyla sırasıyla etrafındaki insanları işaret ederek) sen, sen, sen, sen ve sen… Hepiniz şirketin en yüksek noktasına çıkmama şahitlik edeceksiniz! Sınırları zorlayacağım, yapılmamışları yapacağım! Size sadece zaferler sergilemeyeceğim. Size sadece kemer kazanışlarımı sergilemeyeceğim. Yota Tsuji, o ringe bastığı andan itibaren mücadelenin ve güreş tutkusunun ne olduğunu sergileyecek! ツジマンのパワー!(Tsujiman’ın gücü!)

İşte duydunuz. Bu adamı tanıdınız. Artık bu adamın nasıl bir tutkuya sahip olduğunu çok daha iyi bir şekilde biliyorsunuz. Sanırım sizler için bir mit değilim. (biraz sırıttıktan sonra devam ediyor) Genç bir Japon olarak buraya geldim ve yolculuk bu andan itibaren başlıyor. Arşive tarih düşmekte fayda var. Çünkü profesyonel güreş endüstrisinin geleceği tam olarak şimdi, şu anda başlıyor! ありがとうございます. (Teşekkür ederim.)

Konuşmasını tamamladıktan sonra oturduğu sandalyeden kalkıyor ve uzaklaşıyor. Kameralar da bu görüntülerin ardından kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: