Mark Henry AEW Arka Alanıyla İlgili Konuştu: Herkesin Hatalarının Bir Sonucu Olmalı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,500
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Busted Open'da Dave LaGreca ile konuşan Mark Henry, Punk ve Perry arasında yaşandığı bildirilen tartışma nedeniyle All In'den sonra AEW'nin aldığı eleştirileri tartıştı. Mark Henry:

"Olgunluk deneyimle gelir. Hâlâ genç olan bir şirketten bahsediyoruz. Eşim dün bana dedi ki, 'Çocuklarımız harika ama onlar hala çocuk ve olgunlaşmamışlar. Zarafete, rehberliğe ve arada bir kıçlarına tekme yemeye ihtiyaçları var' dedi. Ben çocuklarımı alttan alıyorum. Tony de güreşçileri alttan alıyor, onlara iyi davranıyor. Onlara rehberlik etti. Ama onların kıçlarına tekme ne zaman gelecek? Bazen buna ihtiyacın oluyor. Benim ihtiyacım vardı. Ama bunu yapmak istemedim. Hoşuma gitmedi. Daha iyi açıklanabilir mi bilmiyorum. Bazen affedilmeye ihtiyaç duyarsınız. Her zaman affedilmeye ve ikinci bir şansa ihtiyacınız vardır. Alttan alınmaya ihtiyacın vardır. Ama sonuçta Dave, hata yaptığında, hatalarının bir sonucu olmalı. Aksi takdirde, bunu tekrar yaparsınız çünkü bir cezası yoktur," dedi Henry.

LaGreca, bir lider olarak yumuşak davranırsanız insanların sizden faydalanacağını belirtti. Liderlerin güçlü olması gerektiğini ve tavrı sertleştirmenin ne zaman gerekli olduğunu bilmeleri gerektiğini belirtti. Henry ise karar almanın önemini vurguladı:

"Sizi manipüle ederler. Şöyle düşünürsünüz: 'Ben bu kişiyle iyi anlaşıyorum. Felsefelerimi ve ideallerimi destekliyorlar ve 'Hey dostum, ben her zaman senin yanındayım' diyorlar. "Dinle, neye ihtiyacın olursa, kardeşim, ben buradayım" diyorlar. Sonra tüm bu hareketleri yapıyorlar ve sonra da sizi diğer herkese karşı kışkırtmaya çalışıyorlar. Bu manipülasyondur. Bazen şöyle diyebilmelisiniz: 'Bu bir iş kararı. Seni kardeşim gibi seviyorum ama bu hareketi onaylayamam ve bundan sonra da bu tavrım böyle gidecek.' Herkes hizaya geldiğinde ve bir numaralı arkadaşınızın bile disipline girebileceğini bildiğinizde, bu harika bir şeydir. O zaman herkes şirket için çalıştığımız, iş için çalıştığımız anlayışıyla hareket edebilir," dedi Henry.

LaGreca AEW'nin etkileyici büyümesini vurguladığında Henry, Tony Khan ve Vince McMahon arasında bir karşılaştırma yaptı. Deneyimli isim ayrıca WWE ve AEW'nin tam olarak karşılaştırılamayacağını, WWE'nin daha önde başladığını ancak AEW'nin başarısının aşikar olduğunu belirtti.

"Tony hiç kimsenin yapmadığı şeyleri yaptı. Bence Tony'nin karşılaştığı durumla karşılaşmış olan tek kişi Vince'tir. Belki de bu tarz sorunlarla karşılaşan sadece onlar olabilirler. Vince'in 50 küsur yıllık bir deneyimi var. Yani bu şirketleri karşılaştıramazsınız çünkü Vince Jr. şirketi devralmadan önce halledilmiş şeyler vardı. Tony tüm bu hataları sineye çekmek zorunda kaldı. Tüm bu kararları anında vermek zorunda kaldı ve başarılı da oluyor. Ne yaptığına bir bakın," dedi Henry.

Mark Henry açıklamalarında açıkça Punk ya da Perry'nin adını vermedi. Aynı şekilde, çatışmanın ardından iki adamın uzaklaştırıldığı haberini de özellikle gündeme getirmedi.

Kaynak

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,931
Beğeni sayısı
1,489
PG Nakit
385
1
Bu konuşmadan anladığım Mark Henry, Punk cephesinde. Aklını yitirmemiş insanları görmek güzel. @Gloom @Netuno @Rohan Süvarisi 2.0 @Johnny Sack
Hani güreşçilerin akıllısı olduğu kadar önemli bir kısmının da salak olduğu gerçeği var. Punk'ın tarafını tutmayan güreşçiye çok kurulmuyorum yani. Ancak güreş seven, izlediği işte kalite arayan izleyicinin, bu forumdaki gibi aklı başında insanların mesela, Punk'ın değil de karşısındaki şaklabanları desteklemesi koyuyor bana ya. Yakışmıyor.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,500
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Konular
17
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Bu konuşmadan anladığım Mark Henry, Punk cephesinde. Aklını yitirmemiş insanları görmek güzel. @Gloom @Netuno @Rohan Süvarisi 2.0 @Johnny Sack
Punk şirketi bir üste seviyeye taşınak için kendini parçalıyor. Punk öncesi gazlanan bazı genç güreşçiler ise kendini bir şey sanınca Punk şamarı vuruyor. Perry & Punk olayı kısaca bu. Mark Henry'de bence açıklamalarıyla Punk'ın yaptığının haklı olduğunu ifade etmiş. Cidden şirkette böyle isimlere ihtiyaç var.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Burada taraf belirtmemiş ama Punk'la iyi anlaşır babam. Tam da benim gibi Tony'nin caydırıcı cezalar vermesini istemiş.
Satır aralarını okuyanlara Jack Perry’i kovun diye bağırmış. Benim dedem siyasetçi, ondan biliyorum.
Punk şirketi bir üste seviyeye taşınak için kendini parçalıyor. Punk öncesi gazlanan bazı genç güreşçiler ise kendini bir şey sanınca Punk şamarı vuruyor. Perry & Punk olayı kısaca bu. Mark Henry'de bence açıklamalarıyla Punk'ın yaptığının haklı olduğunu ifade etmiş. Cidden şirkette böyle isimlere ihtiyaç var.
Keşke üstü örtülü değilde açıkça söyleseler de dost kim, düşman kim; doğru kim, yanlış kim insanlar daha net görse. Aklı selim insanlar sükut ettikçe bu maymunlar daha çok kuduruyor. Punk’ı da Jim Ross gibi küstürmesinler.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,500
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Satır aralarını okuyanlara Jack Perry’i kovun diye bağırmış. Benim dedem siyasetçi, ondan biliyorum.

Keşke üstü örtülü değilde açıkça söyleseler de dost kim, düşman kim; doğru kim, yanlış kim insanlar daha net görse. Aklı selim insanlar sükut ettikçe bu maymunlar daha çok kuduruyor. Punk’ı da Jim Ross gibi küstürmesinler.
Gençtir cezası verilsin bir daha yapmasın demiş.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: