Mark Henry AEW’dan Ayrılıyor

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,397
Beğeni sayısı
3,716
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
WWE'ye gelecek olma ihtimaline heyecanlananlar, tam olarak neye heyecanlandığını söylerse merakım gitmiş olur. Matt Hardy'de de heyecanlanan baya kişi vardı. Bu tür isimlerin sektörde sana güncel olarak kalabileceği hiç bir şey yok. CM Punk, Adam Copeland gibi isimleri tabi ki ayrı tutuyorum.
Ben arka alanda yapacağı katkıdan ötürü gayet heyecanlıyım. AEW’ya da bu konuda ne kadar iyi geldiği ortada, ki bunu defaatle belirten Jade Cargill de şu an WWE’de. Bazı eklemelere sadece ring içi bazında bakmamak gerekir diye düşünüyorum. Kaldı ki Henry’nin zaten bu raddede güreşmeye niyeti olduğunu zannetmiyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,494
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
WWE'ye gelecek olma ihtimaline heyecanlananlar, tam olarak neye heyecanlandığını söylerse merakım gitmiş olur. Matt Hardy'de de heyecanlanan baya kişi vardı. Bu tür isimlerin sektörde sana güncel olarak kalabileceği hiç bir şey yok. CM Punk, Adam Copeland gibi isimleri tabi ki ayrı tutuyorum.
Güreşmesine imkan yok zaten, efsane kontratını imzalayıp bazen görünürse veya AEW'deki görevi gibi bir görev edinirse WWE'de diye konuşuyoruz.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,554
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles

Dostum rahat ol ayrılık konuşması yaptığı esnada Swerve'e WSS yapacak.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: