BAB PWG Araplara Satıldı!!

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
qbadij0.png

Hikaye

2023'ün Haziran ayının başında Ridwaan al-Muhammad isimli Suudi Arabistanlı güreş hayranı milyoner bir adam PWG'yi satın alır. PWG'ye bir kemik kadro oluşturmak için çalışmalara başlar. Ridwaan şirketin başına Eric Bischoff'ı getirir. Eric Bischoff, yıllar sonra WWE ve AEW'ya kafa tutmak için bir şirketin başına geçmiştir. Ayrıca TV şovlarını düzenlemek için 2300 Arena'yı satın alıp, çevresini altına boyayıp kapasitesini 3.000e genişletir. İsmine de Guerrilla's Den ismini verir. Temmuz ayına kadar pek çok freelancer ismi bünyesine katan PWG psikopatça bir hareketle Will Ospreay'in sözleşmesi için NJPW'ye tam 3.2 milyar dolar ödeme yapar. NJPW'de sözleşmesinin sonu yaklaşan Ospreay'i bonservis alır gibi satın alır. Sektörde şok etkisi yaratan bu karardan sonra PWG pek çok eleştiriye tutulmaya başlanır. Pek çok gazeteci Ridwaan al-Muhammad'i güreşin katili olarak gösterse bile bu daha başlangıçtır.

Alberto El Patron
Alistair Overeem
Austin Aries
James Storm
Mr. Anderson
Kota Ibushi
Low Ki
Johnny Guerilla
Real1
Chris Brookes
Minoru Suzuki
Matt Cardona
Atticus Cogar
El Hijo Del Vikingo
Cain Velasquez
Gzim Selmani
Sunny Dhinsa
Oliver Claffey
Marty Scrull
Andrew Everett
Metalik
Metehan
Mike D.
Joey Janela
Leon Slater
Tyler Bateman
TJP
Willie Mack
Davey Richards
Ender Kara
Brian Cage
Will Ospreay
The Purple Patrick

Staff
Mauro Ranallo Spiker
Alyssa Marino Yorumcu
Angela Anonsör
Melissa Santos Anonsör
Eric Bischoff Genel Müdür

TV Şovları
PWG Clash Of Guerrillas on CNN - Major

Event Listesi
Açılış basın toplantısı
Güncellenecek..​

Son düzenleme:

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Açılış Basın Toplantısı - 2 Ağustos 2023 - Guerrilla's Den

Kılıçlarla dans eden arapların arasından dans ede ede Ridwaan geliyor. Kürsüye çıkıyor.

Ardından araplar kılıçlarını havaya kaldırıyor. Şirketin en büyük yıldızı! Profesyonel Güreş'in en büyük yıldızı olacak diye prları yapılan Will Ospreay kapşonlusuyla arapların kılıçlarının altından geçe geçe geliyor. Ardından merdivenden tırmanıyor ve ters takla atıyor. Sonrasında taunt atıyor. Kapşonunu açıp Ridwaan'ın yanına oturuyor.

Ridwaan: Bugün burada bazı şeyleri açığa kavuşturmak için bulunuyoruz. Tamamen dürüstçe cevap vermeye çalışacağız. Sorularınızı alabiliriz kardeşlerim. Rahatça sorun.

Muhabir: Kısa ve net soracağım. Rakip şirket olarak gördüklerinizin, hatta sizin Ospreay'e verdiğiniz para'nın 10da 1ine kurulan şirketlerin bile bir kadın divizyonu var. Peki neden bu şirkette kadınlar divizyonu yok?

Ridwaan: Öyle olması gerektiği için. Siz kadınların birbirini pataklamasından hoşnut musunuz? Çünkü ben değilim. Kadınlar çiçektir. Kadınlar Allah'ın bir lütfudur. Kadınlar it dövüşünün ortasına atılmamalıdır. Kadın güreşi saçmalıktan başka bir şey değildir!

Seyirciler Boolamaya başlar. Bir süre boolandıktan sonra Ridwaan ters ters etrafı süzer. Daha sonrasında başka bir muhabir soru sorar.

Muhabir: Sorum Will Ospreay'le ilgili. Will Ospreay'e neden o kadar para verdiniz?

Ridwaan: Birincisi o kainatın en büyük profesyonel güreşçisi olduğu için. İkincisi para benim cebimden çıktığı için. Başka soru?

Boolamalar yükselir. Bir süre sonra muhabirlerden bir başkası atlar.

Muhabir: Sorum Will Ospreay'e. Japonya'da bir popülariteniz vardı. Sonrasında WWE ve AEW iddiaları konuşuluyordu. Oralardan kariyer yapmak yerine neden Sayın Ridwaan Al-Muhammad'in teklifini kabul ettiniz?

Ospreay: Çünkü o beni dünyanın en çok kazanan güreşçisi yaptı. Benim için New Japan'in toplam değeri kadar, belki de daha fazla bir para ödedi. Biri size altın kaplama bir ev ve kainatın en büyük güreşçisi olmanız vaadini verse siz ne yapardınız?

Boolamalar tam gaz devam ediyor.

Ridwaan: Daha fazla boolarsanız sesinizi kısarım! Kafir p*zevenkler!

Boolamalar daha da yükseliyor. Ridwaan sabır duaları okuyor.

Ridwaan: Ihm.. ıhm.. başka sorusu olan.
Bir tane muhabir atlıyor.

Muhabir: PWG Şampiyonu Daniel Garcia. O hala resmi olarak şampiyon gözüküyor. Kemerin akıbeti ne olacak? Daniel Garcia kemerini savunacak mı?

Ridwaan: Garcia yetenekli bir güreşçi. Ve evet savunacak. Will Ospreay'e karşı. 22 Ağustos'ta Clash Of Guerrillas'ın ilk bölümünde. Gelmeyi unutmasın yoksa Ospreay başka bir güreşçiye karşı maça çıkacak. Son bir soru daha alabilirim.

Muhabir: Bir enkaz devraldınız. Rakipleriniz bu sektörde popülaritesi zirve şirketler..

Ridwaan: Ama onların bizim kadar parası yok.

Muhabir: Aslında efendim Khan..

Ridwaan: Sabahtan beri elalemin şirketini, şirketlerini bana ve güreşçime sorup duruyorsunuz! Azıcık önünüze bakın! Hiçbir şirket hakkında konuşmak istemiyorum. Kendi şirketime odaklanmak istiyorum! Yakında zaten herkes bizi konuşacak! Toplantı bitmiştir! Seyirciler ve basın muhabirleri için toplantı sonrası yiyecek içecek servislerimiz olacaktır. Faydalanmak isteyen bir yere ayrılmasın.

Boolar eşliğinde Ospreayle beraber toplantıyı terk ederler.​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: