RAW Spoiler | Rollins ve Nakamura Olayları

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
3,465
1

Seth Rollins ringe geliyor!

Rollins hayranlarını Yowie Wowie ile Monday Night Rollins'e davet ediyor, ardından kendini tanıtıyor ve uzun bir hafta olduğunu söylüyor. Her şeyi kısa ve tatlı tutacağını söylüyor ve ardından Shinsuke Nakamura'yı ringe çağırıyor.

Nakamura Titan Tron'da belirir ve Rollins'i antrenman yaparken gördüğümüz gibi onu parçalamak istediğini söyler. Becky Lynch'in onu yenmesine yardım etmek zorunda kalmasının ve kızını koridorda yürütememesinin nedeninin kendisi olduğunu bilmesini istediğini söylüyor. Rollins'in sırtını yok edeceğini ve geleceğini olmadığını eklemeden önce acısına son vereceğini söylüyor.

Rollins, Nakamura'dan alacağının bu kadar olup olmadığını sorar ve ardından Tokyo Dome'da başrol oynayan ve "WWE NXT "ye gelen Nakamura'ya ne olduğunu bilmek istediğini söyler. Nakamura'ya geçen ay ona sırtındaki gömleği vereceğini ama sırtının onu Payback'te yenmesine engel olmayacağını söyledi. Biri onu Nakamura'nın üzerinden çekene kadar durmayacağını, ardından Nakamura'nın ondan hiçbir şey alamayacağını bileceğinden emin olacağını söylüyor.

Nakamura Rollins'i arkadan gafil avlar ve kulağına bir şeyler fısıldar. Yüzüne bir tekme atıyor ve arkaya gitmeden önce selam veriyor.

Daha sonra sahne arkasında Finn Balor ve Damian Priest'e Payback'teki Undisputed Tag Team Championship maçlarının Steel City Street Fight olacağını bildiren Sami Zayn ve Kevin Owens'a gidiyoruz.

Tommaso Ciampa ringe doğru ilerliyor.

Tommaso Ciampa vs. Bronson Reed

Ciampa Crucifix Bomb ile kazanıyor.

Kazanan: Tommaso Ciampa

Rhea Ripley ve Dominik Ringde

Ripley, Raquel Rodriguez'i birkaç kez eleştiriyor ve Rodriguez'i kendisinden bir adım önde olmak için sakatlığını öne çıkardığı için suçlamadığını söylüyor. Özgeçmişinin kendisi için konuştuğunu ve tüm başarılarını sıralamanın çok uzun süreceğini söylüyor. Kadınlar Dünya Şampiyonluğunun her şeyi anlattığını söyledikten sonra Rodriguez'in büyük ve sert olabileceğini ama kendisi olmadığını söyledi. Payback söz konusu olduğunda, yine de unvan sahibi olarak çıkacağını söyledi.

Rodriguez'in müziği duyuldu ve ringe fırladı. Hiç vakit kaybetmeden Ripley'i köşeye fırlattı ve Fallaway Slam yaptı. Dominik Rodriguez'in dikkatini çekerek Ripley'in onu Riptide için hazırlamasına izin verdi. Rodriguez bir kalça savuruşuyla kurtuluyor ve ardından
bir clothesline indiriyor.​

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275

Çok net özet, hoca akıl tutulması yaşıyor resmen.

Ciampa abimi seviyorum da şu feuduun hiç bir anlamı yok ya, geçiniz. Reed de boş adam bence, benim gözümde şu an izletir hiç bir yönü yok.

Rhea-Raquel feudu mümkünse uzasın, ben tek PPV'den fazlasını izlemek istiyorum, geçmişi de koyun abi ortaya ya.

Click here to login using your socials account