(YAYINDA) Beast Incarnate İle Yüz Yüze #11: Akashi

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,740
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
F4Yh21zXIAAQanB

Işıklar içinde uyu...

maxresdefault.jpg

Beast Incarnate: Yüz Yüze'nin yeni bölümüne hoş geldiniz! Bugünkü konuğumuz farklı ve güzel bir kişilik... Tottenham ve Khontkar lobisinin demirbaşı geliyor, @Akashi geliyor!

Beast Incarnate: Sef'im hoş geldin. Hız kesmeden ilk sorularla başlayalım. @Heartbroken Kid'in 3 sorusuyla başlıyoruz:

"1- aynanin karsisina gecip gercek booker t kim diye aynadakiyle kavga ettigi oluyor mu?

2- khontun turkce rap piyasasini sekillendirmesi hakkindaki dusunceleri

3- tottenham mi daha mal chelsea mi?"

Akashi:

1- 2-3 defa öyle bir mevzuat döndü ama odanın ortasında bir Spin-a-ronnie yapıp aynadakine üstünlüğümü kabul ettirdim. Bu sıralar da bir arkadaş iddia ediyor Booker T olduğunu, er meydanında kendisine gösterebiliriz kimmiş.

2- Vallahi de billahi de çok büyük adam ya. Önce PLAA3 ile ülkeye az çok trap ve phonk soundlarını getirdi, sonra prodüktör de akarız dedi onun da en kralını yaptı. Konserine gitmiş biri olarak daha iyi sahne de görmedim Türkçe Rap tayfadan. Babayı ne kadar övsek az. Pembe albümü gelse de biraz daha övsek.

3- Bizim kel başkan cimri olduğu için Chelsea kadar savurup mallaşamıyoruz maalesef. Tottenham'ı ilk desteklemeye başlarken kupa hedefiyle yola çıkmadığım için başarısızlıklar çok koymuyor. ŞL finali hariç tabi orada zırıl zırıl zırlayacaktık.

Beast Incarnate: Khontkar övgülerine daha ilk sorudan başlarız öyle... Harbi Pembe nöbetindeyiz ya, ağam paşam neler icat etti merakla bekliyoruz. Chelsea'ye dair ise söylenecek tek bir şey var...

Beast Incarnate: @atiban't ile devam ediyoruz. Kendisi GSÜ sınırları içerisindeki salyangoz tüketimi kadar fazla soruyla gelmiş sana, tam tamına 8 soru!

"1- sefö nedir, kimlerden oluşur, İCRAATları nedir?

2- tag team icat edilmemiş olsaydı rpg'de neler yaşardı?

3- bugüne kadar yüz yüze tanıştığı forum üyeleri arasından şöyle bi KARİZMA sıralaması alabilir miyiz? (üçgen kasa lakot 1 mesela)

4- cadeyfey street'teki defile sırasında neler hissetti?

5- benim evde herkes uyurken o ayaktaydı, telefonunun şarjı da yoktu. o kimsenin bilmediği üç dört ulvi saatte neler yaptı?

6- olası bir çilekler vs haremogz (elci special referee) macinda neler olur?

7- 2 sene once dedeyi tiras edip sabah 6da askere yollarken neler hissetti?

8- takibe almalık 3-4 tane şaklaban kasa siyahi topcu önerisi aliyim."

Akashi:

1- Öyle bir şey yok dostum nereden çıktı? Makara bir yana zamanında bazı arkadaşların her hatayı benim yapmışım gibi göstermesinden doğan bir esprisine muhabbet SEFÖ. Tek icraatleri de eski PTT 1.Lig topçusu Sikiru Olatunbosun'u organize konu açarak övmek. Cidden şöyle bir düşününce ne saçma muhabbetlere denk gelmişiz ya. Gruptan adam Rumble alıyor RPG'de şov sızdırılınca o bile bizim üstümüze yıkılmaya çalışılıyordu. Memleketin durumunu bile bize yıkacaklardı utanmasalar o zamanlar.

2- Muhtemelen getir kuryesi gimmickli birini oynuyordum. Cidden RPG kariyerimizin çoğu burada geçti ya. Tüm partnerlere selam olsun buradan.

3- Tarz olarak falan da bakarsam şöyle bir sıralama yapayım;

1- Coup de Grace - babajımdan driplik akıyor öyle bir adam. Biz de bu tarza yakın olduğumuz için adam kalpten oynuyor diyoruz Serhat Akın gibi.
2- Layne Staley - ölçmeye biçmeye gerek yok klas adam yav.
3- The Last Jedi - çorap seçimlerinden alırız listeye.

4- Bilmeyen kardeşler için söyleyelim, Kadife Sokak Kadıköy'de her tarzda hanımın bulunduğu Victoria's Secret'ı bile osurtacak bir sokaktır. Her Kadıköy'e uğrayışta bu sokağı tavaf edip yaradana bu güzellikleri yarattığı için teşekkür ediyoruz. En son ziyarette de Lea Seydoux ikizi bir hanım vardı bayılmıştık ona.

5- Aslında telefonun şarjı gitti bayağı orada Insta'da rutin ateş atmalar, yeni takipleşmeler gibi aktivitelerimizi yaptık. Şarj bitmeye yakın da ev arkadaşının pcyi bir inceledik. Zaten o ara ECH uyandı kaçtık evden.

6- Hakemden bir katakulli gelmezse @DoctorMK ile Survivor Series'deki Roman Reigns vs Keith Lee gibi yeriz birbirimizi ya. Sonucu kestiremiyorum ama rakip bu aralar sağlam basıyor.

7- Ben yoktum o ekipte ya zaten dedeyle de devreydik hemen hemen. Kendisinin benim birliği arayıp beni işletme planı da varmış da iyi ki yapmamış o gerginlikle üç teneke bırakırdık dona banko. Dipnot : askerlik pişmanlıktır.

8- Serge Tabekou
Idrissa Thiam
Stephen Odey
Emanuel Emegha

Beast Incarnate: En tarz agalar cevabındaki ULASYLMZ gurmeliği... Canlı gözle gördük, harbi muhteşem giyiniyor adam. Hele bir yolculuk kombini vardı, magazin kameralarına yakalanan Teoman kombininin birebir aynısı, ne eksik ne fazla... Yalnız 38 derece İzmir sıcağında üstüne gömlek giymek gibi falsolu bir hata yaptı, sonra 169'da milletle kıç kıça gidince o gömleği bütün gün elinde gelin tepsisi gibi gezdirmek zorunda kaldı. Olur arada öyle diyelim.

Beast Incarnate: @keka ile devam ediyoruz. Kendisinin sana 3 sorusu var:

"1- FIFA Ultimate Team'de en çok keyif aldığı zaman, kadro vs.

2- Scouting yapıp çilekler dc attığı topçulardan sağlam transfer gerçeklestiren var mı?

3- Doritoslu çiğ köftenin doritosunu hiç bayat gonderdıler mı"

Akashi:

1- 23 ve 24'ü adam akıllı oynayabildim ben. Bu sene server rezaleti yüzünden boş geçti ama geçen sene akıyordu oyun. Zorlanmadan 23 ya. Oyun sonu çıkan Futties Dembele bile yeterli.

2- Sorunun üstüne şöyle bir baktık da Mbala Nzola, Karim Konate, Yasser Larouci gibi büyük liglere giden topçuları atmışız kanala. Samsunspor yeni adam aldı Marlos diye forvet onu da atmışım bakalım o nasıl çıkacak.

3- Gece can çiğköfte çekince öyle kötüleriyle karşılaştık ki klozete lav fırlattık. Maltepe Piazza AVM karşısı Komagene'den devam haci diğerleri tırt.

Beast Incarnate: keka'nın son sorudaki olayı ben yaşadım ya, o bayat Doritos ağızda GAYIŞ gibi geziyordu. Sonra oradan bir daha çiğköfte söylemedim zaten, böyle eşsiz bir lezzete bu ihaneti yapmak çok büyük ayıptır. Kınıyoruz...

Beast Incarnate: @THE V1PER ile devam ediyoruz. Bol sorulu bir gün bugün Sef, Kero'dan da sana 4 tane soru gelmiş:

"1- Kaçarsa Vur hakkında ne düşünüyor?

2- Joker'in psikolojik sorunları var mıdır?

3- Şehinşah ft Khontkar - Neyim Var Ki 2 gelsin ister mi?

4- Global en sevdiği rap sanatçısı?

Akashi:

1- Ayı gibi iyi parça da Şehinşah o parçada diss atma boşuna girmeseymiş iyiymiş. Onun bir nedeni var mı bilmiyorum tabi de Khont'un buna rağmen parçayı salması da garip geldi. Gerçi iyi ki de salmış severek dinliyoruz ara ara hala.

2- Görünürde yok gözüküyor da müzik olarak kendisini yeni döneme adapte edemediğini görüyorum Joker'in. Zaten genel olarak kültür moruq diye gezen rapçilerden hiç haz almam bu yüzden Joker'i de hiç sevmiyorum. Müzik evrilip değişen bir şey canım benim ayak uyduramıyorsan kır dizini otur diyoruz kendisine de. Gerçi ben genel olarak trap dinleyicisi olduğum için de hızlı flexlere falan çok ayılıp bayılmıyorum ya. Oradan da Joker bir negatif yazıyor bana.

3- Rap sanatçılarının bu kavgalı olma durumları üzüyor beni ya. Her rapçi birbiriyle feat atabilsin istiyorum ben. Şehinşah özür mesajı atınca bir umut bekledik de Khont reddetti maalesef. Ona da niye diyemiyorsun tabi yaşadığı rezil bir şey. Cümleden az çok istediğim anlaşılıyor da kısaca da isterim diyelim.

4- Direkt bir sanatçı değil de iki kişiden oluşan $uicideboy$ hayranıyım ben yıllardır. Zaten beni metal müzikten trap ve phonka kaydıran bu ikilidir diyebiliriz o yüzden yerleri farklıdır bende. Hype ve slow parçaları bir arada harmanladıkları acayip albümleri var dinlemediyseniz tavsiye ederim. Onun dışında DaBaby, Lil Baby, 21 Savage, Travis Scott, Drake ve Young Thug sevdiğimi de ben ekstra ekleyeyim.

Beast Incarnate: Kaçarsa Vur olayını şöyle özetleyeyim, bu arada bu anlattıklarım hem Khont'un hem Şehinşah'ın ağzından anlattıklarını aktarmak olacak direkt birinci ağızdan kaynak yani. Khont zaten o dönemler sıkı denebilecek bir Şehinşah dinleyicisiymiş. Insta DM'den denk getirince işte bi buluşalım edelim feat yapalım gibisinden konuşmuşlar. Bunlar bir araya gelince Şehinşah, Khont'un hal ve hareketlerinden pek hoşlanmıyor. Fazla egolu geliyor falan filan. Yine de işte feat için anlaşmışlardı zaten. Sonrasında Şehinşah, Khont'a o meşhur verse'ü gönderiyor. Khont da hiç sözlere vs. dikkat etmeden mixi masterı yapıp yapıştırıyor şarkıyı. Sonrasında fark edenler söylüyor işte sözlerde böyle böyle sana diss atmış çok açık diye, Khont da fark etmiş olsa bile hiç ellemiyor o parça o şekilde kalıyor yani. Khont babanın iyi ki dalgınlığına gelmiş harbi, muhteşem şarkı ve böyle ilginç de bir hikayesi var.

Beast Incarnate: Vallahi billahi bugün dolu dolu sorular günü Sefa. @GBB ile devam ediyoruz ve tam tamına 6 sorusu var Barış'ın:

"1- uwufufu’da her testte oluşan ulasyılmaz ve mami ekibinin iticilik seviyesi hakkında ne düşünüyor?

2- oynadığı karakterler arasında en çok oynamaktan zevk aldığı rpg karakteri hangisi?

3- HUMBERTO garza kanzisi hakkında ne düşünüyor?

4- solo sikoa/sefa fatu’nun ana kemer alabileceğini düşünüyor mu?

5- fm 2008 efsanevi gbb lyon kadrosunda favori topçusu?

6- bide reckol ve cakal agabeyden ayrı ayrı en sevdigi 2 şarkıyı paslasın"

Akashi:

1- Cidden bu ikilinin uyum can sıkıyor bazen ya. Mami denen arkadaş bir de yazı tura sitesiyle anlaşmış oyların berabere çıkması durumunda sürekli yazı turadan istediği çıkıyor. Başta dümenden bir futbol testi açıp en iyi golcü testinde Icardi yerine Bienvenu falan seçerek ulaşyılmazı kaçırmak lazım sanki.

2- Ana kemer alana kadar hayali RPG'de (PURE falan diyorlar öyleymiş ismi sanırım) Jeff Hardy'i oynamaktan çok keyif alıyordum. TNA'deki heel Antichrist gimmickiyle oynamak da istediğim şeylerdendi zaten. Ana kemeri aldıktan sonra da bazı fikir anlaşmazlıkları oldu sonrasında da karakter düşüşe geçti ve ben de soğudum bayağı.

3- Kanziler alayına tıklatır ya bayılıyoruz tayfaya. Bad Blood'da Garza'nın triplere bayıldım zaten. Fav ekip ya Chavo'yla beraber bahtları bol olsun.

4- Roman'ı indireceğim dostum takipte kal. Kaleyi içeriden fethediyoruz. INSHALLAH yakındır diyelim.

5- Baktık kadroya wonderkid Hatem Ben Arfa feci çekti ya. Modern futbol şaklabanlığına inat bireysel yetenekli topçulardan devam biz.

6- Tekli olarak Reckol'den Zeki Müren ve Yıldızlar, Cakal'dan da Üçlü Priz ve Mingoflalar diyelim. Düetlerinden de Glock, Perros Blancos Freestyle ve Rari'ciyiz.

Beast Incarnate: 3. sorunun iticilik:

Bu arada son soruya verilen cevaplara bayıldık. Reckol - Zeki Müren ilk çıktığı zamanlar full looptaydı gerçekten, inanılmaz bir beat...

Beast Incarnate: @Caliph ile devam ediyoruz. Önceden tüm potansiyel sorular sorulduğu için şöyle bir isyan etmiş ve tek bir soru sorabilmiş:

"Tüm potansiyel soruları mami eşeği sormuş zaten bize soru kalmamıs a. Neyse...

1- Vicolo'daki ablayla olacak düğünümüzde nikah şahidi olur mu?"

Akashi: Nikah memuru bile oluruz bu düğüne ya öyle bir abla kendisi. Diğer çalışanı da İbo'ya yapacağız mevlam nasip ederse.

Beast Incarnate: @satriale'den iki soru ile devam ediyoruz:

"1- sagolanma aralıgı nedir

2-kesfetini actıgında ekranda kac tane gacı postu cıkıyo"

Akashi:

1- Her ay düzenli olarak sagolanıyorum. Ölene kadar da ne zaman boşluğa düşersem sagolanacağım. Sizler de sagolanın.

2- Soruyu görünce keşfete tıkladık şöyle bir manzara çıktı. Bu Instagram algoritmasını ekmeğe bal niyetine sürüp yeriz ya.

3d1e5d5a2cb099ca607e531a95c01bae.png

Beast Incarnate: Haftada 1 mutlaka Sagoluyorum, bünyeyi refreshliyorum, 10/10 bir iş. Yalnız bu keşfetin kalite şaka mı Sef'im yav? Aynen 2017 prime Madrid... ELITE BADDIES konusunu boşladın ama şu ara, artık serisinden boostlamalar bekliyorum. Senin görüşlerin önemli...

Beast Incarnate: @The MANIAC'tan 3 soru ile devam ediyoruz:

"1- Khontkar'ı eleştirenler için ne söyler?

2- Tottenham İngiltere'nin Fenerbahçe'si midir?

3- Hakkımda ne düşünür?"

Akashi:

1- Yol yakınken bu rezillikten dönsünler ve krala biata geçsinler. Biz putuyuz mutluyuz. Böyle her rap alıcısını hoşnut eden aynı zamanda iyi bir prodüktör adam zor gelir. Değerini eli ayağı çektiğinde anlarız.

2- Şu ikiliyi yan yana görünce Erman Kuzu gibi inme iniyor bana ya. Kafa kafaya kıyaslamalarda Tottenham biraz daha Başakşehir, Trabzon gibi kalıyor bence.

3- Forumda bana bir sıkıntı çıkarmayan herkes için düşüncem olumlu ya. Seninle de hemşehri olduğumuz için ayrı bir olumlu bakıyoruz tabi. PW ortamlarındaki tüm Elazığ'lı kardeşlere selam olsun.

Beast Incarnate: Tottenham-Trabzon benzetmesi çok daha isabetli aynen, Fenerbahçe'ye direkt Arsenal deriz ya... 2000'lerin başlarında ve biraz da 2010 civarı prime; şimdilerde bir hiç...

Beast Incarnate: @The Gold Standard ile devam ediyoruz. İlkay'ın sana 2 sorusu var:

"1- Coverlarken en keyif aldığı maç hangisi

2- Teniste Grand Slamler kaldırılacak ama Tottenham küme düşecek desek kabul mü"

Akashi:

1- Bu mevzuyu da bilmeyen arkadaşlar vardır anlatalım kısaca. Bizim işyeri ofis ve bu ofiste maçların veri girişleri yapılıyor. İlkay, ben ve The Last Jedi aynı yerde çalışıyoruz. Soruya cevabım da geçen sezon 5-5 biten bir AZ Alkmaar - Utrecht maçı vardı 1-2 gol de iptal olmuştu. Deli keyif almıştık o maçtan.

2- Spurs'ümüz için 1-2 hafta pert oluruz ya... Dipnot : Tenis dünyanın en rezalet sporudur.

Beast Incarnate: Oha şu üçlünün aynı yerde çalıştığını bilmiyordum, tarihi bir info almış gibi hissettim şu an.

Beast Incarnate: Sırada @Johnkorey'nin sorusu var:

"Insta hatunları konusunda bu kadar gurme seçimler yapmayı neye borçlu?"

Akashi: Hatunlar tablo gibidir herkes kendi sanat zevkine göre yorumlar diyelim... Bizim zevkler de kardeşler tarafından beğeniliyorsa ne mutlu. Soruya cevap da veremedik şimdi güzellik algımıza borçluyuz diyelim. Bir de beyaz tenli hanımlara tabi.

Beast Incarnate: ELITE BADDIES tayfa... yapın lannnn gerekeni, yapın...

Beast Incarnate: @Rise Above Hate'den de bir soru gelmiş:

"Cevizli Lisesi'nden aklında kalan bir anısını anlatsın yeterli."

Akashi: Sınıf turnuvasında boş kaleye giden topa Kyle Walker gibi uçmak isterken kendi kalemize atmıştık... Neyse ki maçı almıştık da çarmıha germemişlerdi beni. Üçüncülük madalyamız var ya futbolda alhamdulillah. Yarı finalde niye elendiniz diye soranlar varsa direkt okul takımı ile eşleştik yapacak bir şey yok. Rakipten bir arkadaşım geçen sene Ümraniyespor'un topçusuydu öyle bir takım. Elemanlar bedenci Arif'e baklava ısmarlayıp yan sınıftan transfer falan yapıyorlardı hatta öyle bir rezillig...

Beast Incarnate: Sefsusan'ı bi kutu baklavayla futbola küstürmüşler, işe bak ya...

Beast Incarnate: @agaoglu23'ten patlamalık bir soru gelmiş puhahahahahahaha:

"Tottenham neden bu kadar küçük bir klüp?"

Akashi: Bunu diyen adamın Arsenal'li olmasına da deliririz ya... Spurs'ten ne istediğinize bağlı o küçüklük. Ben sezonda 3-5 kudurtmacalı win + ilk 4'e fitim her sene. Genellikle de oluyor bu mevzu memnunuz o yüzden. Bu sene Ante hocamdan da umutluyuz beklenti karşılanacaktır...

Beast Incarnate: Tottenham'ın bu sene de Chelsea'ya 15 puan falan fark atacağı gerçeği beni mahvediyor... Harry Kanesizlik zor olacak ama sizin, Tottenham'ın bu sezonunu merak ediyorum gerçekten.

Beast Incarnate: Tek atımlık bam güm gidişatın ardından yine bol sorulu serüvene giriş yapıyoruz... @Sosa'nın sana tam 6 sorusu var:

"1-Pla4'de iyi bulduğu şarkı(lar)?

2- Kaçarsa Vur 2'yi begeniyor mu?

3- Kaçarsa Vur dışında Şehinşah dinledi mi?

4- Şu anki RK hakkında ne düşünüyor?

5- RK'de begendigi rapciler?

6- Underrated bulduğu Khont şarkısı var mı?"

Akashi:

1- VOLTA bir tık daha önde bende diğerlerine göre. Onun dışında Ona Harca, Kalk, Lak Lak ve 2 Babas iyidir. Prelude'dan da Muhabbet Freestyle'ı çok beğeniyorum.

2- Kötü parça maalesef. Albüm genel bayağı iyi ama.

3- Dinledim, hatta KYOTO/GEISHA parçasını da arada dinliyorum şu sıralar. Genelin aksine ayılıp bayılmıyorum çok da tutan parçalarına bakıyoruz kendisinin.

4- Üretkenlik konusunda düşüşteler ya sanki son zamanda. İsim isim bakarsak bayağı kaliteli label bence ama. MAW (emin değilim) ve Sakorphe ayrılıkları biraz üzmedi değil tabi.

5- Khont'u saymazsak Lil Zey, Keskin ve Kök$vl'ı severiz. Asena vardı bir de çok parça yapmadı ama bir Cardi B havası veriyordu bana. GRKM'in de vokaller fena değil gibi.

6- Hank Moody, Gecekondu, Hep Bana Bana ve VOLTA aklıma direkt gelenler.

Beast Incarnate: Kaçarsa Vur 2'yi ben sevdim bu arada ya, hani isimden seriden bağımsız, bir track olarak güzel bence. RedKeys'de de harbi bir üretkenlik arızası var ya. Ama geçen cuma BIXI BLAKE AĞABEY bir albüm saldı sürpriz şekilde, içeride Khontkar, KÖK$VL featleri falan da var çok güzel albümdü yarı yarıya drill albüm. Bu arada Bixi'nin albümde MAW da var, RK'den ayrıldığını düşünmüyorum o yüzden. Gerçi ayrılmışsa da dostane ayrılmış olabilir ama MAW'ın ayrılığıyla ilgili hiçbir şey görmedim ben.

Beast Incarnate: Üyelerden son sorular @The Last Jedi'dan gelmiş, kendisinin sana 4 sorusu var:

"1- Neden Nico Jackson?

2- Ofisten istifa var mı?

3- En sevdiğin 5 beyaz futbolcu?

4-Sweeney mi Alya Vural mı?"

Akashi:

1- Rastalı hızlı ve zenci. Benim topçu anlayışı da genel olarak bu zaten.

2- Daha iyi bir iş çözene kadar yok ya. İşten kastımı da söylemiştim kendisine öyle bir şey lazım.

3- Kaoru Mitoma favori topçum Bale'ın emeklilik sonrası. Diğerleri ise Cristian Romero, Federico Valverde, Sebastian Szymański ve Heung Min-Son.

4- Sydney Sweeney > herhangi bir kadın ya bende şu an deliriyoruz kendisine. Liseli kız çocukları gibi Euphoria yeni sezon bekletiyor bize.

Beast Incarnate: Beyaz topçular ilk 5'in gurmeliğe ölür biteriz mesela... Mitoma'nın geçen hafta attığı golü gördüm, böyle bir dripling yok. Adam olacak çocuk vibeını verdi bana net bir şekilde.

Beast Incarnate: Üyelerden aldığımız sorular bu kadardı. Son olarak adettendir, bir de benim sorum olacak. Yine bir ilk 11 sorusuyla geliyorum ama biraz daha farklı bu sefer... Fenerbahçe-Tottenham karmasından tüm zamanlar 11'ini rica etsem senden nasıl bir 11 çıkar acaba:

Akashi:

Volkan
Osayi - Romero - Lugano - Udogie (evet 3 maçta çok bayıldım)
Modric - Appiah
Bale - Van der Vaart - Son
Emenike

Beast Incarnate: Modric-Appiah tandeminin manyaklık şaka mı ya? 90 değil 290 dakika falan asla kesilmeden oynayacak bir tandemdir, gerçek hayatta şu tandemi görsek hangi takıma koyarsan koy 3 tane CL'si var en az... Forvete Kane yerine Emenike atmak da tam Sefsusan işidir mesela ve asla şaşırtmadı bu seçim beni.

Beast Incarnate: Sorularımız bu kadardı Sef'im ve programın yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Kapatmadan önce eklemek istediğin bir şey var mı?

Akashi: Ek olarak sevgilerini ileten kardeşlere de iki katını gönderiyorum. Sorular için ahaliye ve format için Doğan'ıma teşekkürler. Nice böyle etkinliklere diyelim...

Beast Incarnate: Katılımın için asıl ben teşekkür ederim Sef'im, baş tacısın.

Beast Incarnate: Bu bölümlük bizden bu kadar. Sıradaki bölümde görüşünceye dek; hoşça kalın, sağlıcakla kalın...​

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
409
Beğeni sayısı
948
PG Nakit
1,495
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
İstanbul'da yaşıyorum ben ya en son çocukken geldim Elazığ'a.
Hemşerimle karşılaşmak mutlu etti beni hocam. Yeni fark ettim yarınki superstars war maçında aytı takımdaymışız.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: