RPG Bad Blood 2023 Şovuna Değerlendirme ve Puanınız?

Bad Blood Şovuna Puanınız Kaç?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
251
Beğeni sayısı
2,072
PG Nakit
0
oggcj9f.png

Geride bıraktığımız Bad Blood şovuna puanınız ve değerlendirmeleriniz?​

Konular
72
Beğeni sayısı
1,399
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
5 veriyorum, şovda Dream hariç kimseye yazık olmadı bence. Kazananlar iyi kazandı, kaybedenler de kurtarılacak şekilde kaybetti hep. İyi idare edilmiş bir şov, 5 veriyorum.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,421
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Şovu genel hatlarıyla beğendim. Özene bezene çok güzel bir şov hazırlanmış. Sadece kendi maçımı beğenmedim doğrusunu söylemek gerekirse. Kendi maçımdan memnun olduğum tek kısım kimin kazandığı olabilir. Daniels'ın kazanmasından taraftım ben. İlk ciddi savunmasında kaybetmesi hoş olmazdı onun açısından da. Diğer maçların özenini görünce bizim maçın çok sönük olduğunu hissettim. Baştan sona kadar her şey belliydi, acaba dedittirmedi, diğer maçlara nazaran çok kısa sürdü tadımlık hissettirdi hissettirmedi. Tabi ME gibi bir şey beklemiyorum ama bu standarta yakıştığını da düşünmüyorum. Bundan yarım puan kırarım normalde ama haftalık şovlara da hep 4 verdiğim için ve özel şovlara 5i sakladığım için bu durumu tolere edilebilir görüyorum ve 5i basıyorum.

Edit: Bir de böyle şovlarda Cornette, Austin falan da görmeyi isterdim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,939
Beğeni sayısı
3,986
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Maçların hepsi birbirinden güzeldi, üstte de çokça defa dendiği gibi bir tek Dream'e yazık oldu şovdakilerden. Ama Dream bence de hak ettiğini alacaktır, Daniels da ilerleyen dönemde ana potaya atacaktır kendini. 5 puandan başka bir şey çalışmaz bu şova ya, elinize sağlık.

Konular
72
Beğeni sayısı
1,399
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Bu arada Dream'e de yazık oldu mevzusu bence tuş falan olup-olmamadan ziyade maçın sonuna doğru kendi içinde bir çatışmaya düşseydi baya tatlı olurdu. Sadece ufak bir fırsat kaçırılmış gibi geldi ama daha büyük zamanlara saklanıyor olabilir, şirketin yüzlerinden birisi sonuçta Dream.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: