Ekrem İmamoğlu'ndan Değişime Davet

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
KK istifa etmediği her gün hem kendisine hem partiye zarar veriyor. İnsanları muhalefetten soğutuyor resmen.

Kardeşim başarısızsın işte uzatma artık da. Ne koltukmuş anasını satayım, oturan kalkmıyor.

Edit: Offtopic meşas olmuş galiba, ben bunu başka bir konuya attığımı hatırlıyorum.

Son düzenleme:

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,568
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Çık adam gibi bir basın toplantısı yap meramını anlat kardeşim taze gelin gibi kırıtıyor anca.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
521
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz falan diye ayak çekme çık aslan gibi genel başkanlığa adaylığını koy. Kılıçdaroğlu yönetiminde diliniz nereye kaçtıysa artık hala çıkaramıyorsunuz.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Hızlı laf soktuğu için bizi birilerinin elinden kurtaracak adam change.org kampanyası başlatacak neredeyse. Türkiye siyasetinde her şey değişti de haklı olan taraf 100 senedir bir değişmedi, değişmemeye de devam edecek. Yarattığınız "milliyetçi seküler" oyuncaklar kurtarsın seni hadi.

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
659
PG Nakit
434
1 1
Ne için değişim? diye sorsan şu anda "yav genel başkanım isterse tabi şimdi güncel durumda ben genel başkanımın sözünden çıkmam ama" diyerekten konuya dalar hiçbir şey söylemeden çıkar. Değişim istiyor ama neyi değiştireceğini söylemiyor. İki tarafa da istediğini veriyor günün sonunda hiçbir şey yapmıyor..

Yulier

🍓
Konular
102
Beğeni sayısı
95
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Tanju Özcan'a ciddi bir destek vermesi gerekiyor. Uzaktan uzaktan böyle destek vermek, konuşmak bir işe yaramıyor gördük.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: