Dolph Ziggler: Overrated mı Overhated mı?

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,101
Beğeni sayısı
1,652
PG Nakit
400
1
Overhated degil. Hala kitlenin cogunlugunun sevdigi bir isim Ziggler, basarili olsa insanlarin buyuk kismi mutlu olur diye dusunuyorum. Overrated da degil. Harika mikrofon yeteneklerinin yaninda ring icinde de WWE'ye gelmis en ozel, en faydali gurescilerden biri. Cok daha iyilerini hak etti.
İmza.

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
549
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Ring içinde izlemesi inanılmaz keyifli bir adam. Hem babyface hem de heel olarak güzel şeyler gösterdi. Hala SS2014 aklımda.. Acayip bi güreşçi, bugün ana kemere yolculuğu olsa WWE açtırır izletir mesela.

Caliph

british master
Konular
224
Beğeni sayısı
1,423
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Bu kafaya ve mentaliteye sahip birisi olarak başardıkları ona çok bile diyorum. Güreşin Bale'ı denmiş yukarda, o kadar doğru ki. Barındırdığı yeteneklere ve vasıflara sahip olmak isteyecek o denli güreşçi olduğu halde kendisi güreş dışında her şeyi yapmak istedi.

Yulier

🍓
Konular
102
Beğeni sayısı
95
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
İnsanlar Ziggler'ın her zaman daha fazlasını hak ettiğini düşündü çünkü her zaman yatan adam olarak görüldü kendisi o kadar başarısına rağmen. Daha fazlasını bence de hak ediyordu ama o şans bir yerden sonra kendisinden geçti gitti. Ne overrated ne de overhated olduğunu düşünüyorum bence tam ortada yer alıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: