Dolph Ziggler: Overrated mı Overhated mı?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Bir kesim Ziggler'in hakkını alamadığını düşünüyor, bir kesmin ise zevkine hitap etmiyor. Siz hangi taraftasınız?​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hakkını alamayan ama hakkı için çok da savaşma taraftarı olmayan bir kişilik Dolph Ziggler. Bu işe olan tutkusunun 2013'te WHC aldıktan sonra söndüğünü düşünüyorum, o yıl kariyerinde kendi nirvanasına ve en yüksek seviyede bir tatmine eriştiğini hissetti bence, sonrasında da profesyonel güreşe sadece bir "iş" olarak baktı. Yani demem o ki; Dolph Ziggler şu tartışmayı dünyada en az önemseyen insan olabilir. Üzerine ne desek, ne konuşsak boş...

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Overhated degil. Hala kitlenin cogunlugunun sevdigi bir isim Ziggler, basarili olsa insanlarin buyuk kismi mutlu olur diye dusunuyorum. Overrated da degil. Harika mikrofon yeteneklerinin yaninda ring icinde de WWE'ye gelmis en ozel, en faydali gurescilerden biri. Cok daha iyilerini hak etti.

Kero

sizinle muhattabım
Konular
427
Beğeni sayısı
714
PG Nakit
125
1 dünya şampiyonluğunu daha hak ediyordu, çok yetenekli, eğlenceli bir isim. Amma ve lakin bu saatten sonra hiç bir şey olmayacak maalesef..

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
10 senedir tartışılan bir konu bu. 2013'te de pushziggler pankartları açılıyordu. 2018'deki hali bence çok iyiydi Drew ile takımı falan. Ama ondan sonra iyice saldı. Artık parasına takılıyor. Bence çok ortada bi yerde öyle under ya da over bir durumu yok.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,596
PG Nakit
370
İkisi de değil. Zaten dışarıdan bakınca Ziggler’ın gayet başarılı bir kariyeri var fakat insanların yıllardır bu adam hak ettiğini alamıyor vs. demelerinin tek sebebi beklentinin bundan daha büyük olması. Yani mesela 2013’ü veya tekrardan düşüp yükseldiği 2014 sonlarını hatırlıyorum. Genel düşünce Ziggler’ın bu kadar iyi ring içi, ortalamanın üstü mikrofon ve iyi karizma ile şirket yüzü olarak kullanılması gerektiğiydi.

Fakat bunları konuşmanın pek bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Üstte arkadaşların dediği gibi bu adam yaklaşık 10 senedir bu işi zaten para kazanma aracından daha fazlası olarak görmüyor. Ama yazık ediyor en azından bir AEW falan yapmasını beklerdim. Cody bile adam olmuşken ondan 10 gömlek üstün Ziggler’ı böyle görmek üzüyor. Belki abartıyorum ama güreş tarihinde yeteneklerine ve potansiyeline daha fazla ihanet etmiş adam azdır. @jaques

jaques

clk
Konular
40
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Şu kazandığı başarıların hepsini hak edip yarısını bile alamayan bir sürü onun kalibresinde adam varken Ziggler'ı hiçbir şekilde sınıflandıramıyorum. Overhated kesinlikle diyemem. Overrated da diyemem underrated da diyemem. Tuhaf bir adam. 10 yılı aşkındır kemersiz gezdiği tek 1 sene falan var sanırım. Halen favorim güreşçim kendisidir ancak bu kadar başarıya sahip olup gram inandırıcılığı kalmamışsa sorumlusu da o. Eğer güreşi paradan daha çok önemsesiydi çoktan AEW yapardı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: