Elite Tayfanın Yeni Kliq Olması

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
ibushi.png

AGA?
The Elite BANGS Kota Ibushi temalı deepfake gelmez mi? @Money Makerz

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
İki ekip aynı dönemde aynı şirkette bulunsaydı eğer, Kliq oluşumu Elite'i kahpesi yapardı. Nash, cebine para koyup bakkalla yollardı Omega'yı. Rahmetli Scott Hall ise Young Bucks'u her hafta tokatlayıp zorbalık ederdi. The Kliq şeytani bir oluşumdur. Elite bunların yanında dünyanın en masum oluşumu kalır.

Son düzenleme:

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bu kadar iyi madem gitsin şansını başka yerde denesin sektörde onlarca iş imkanı var.
Bunu diyorum zaten. Yakından bakmadığın için sevgili Musa, piyasadaki gelişmeleri göremiyorsun.
ACE BABA Impact ile imzalıyordu ancak Elite bu anlaşmaya engel oldu. Sonra Punk'ın geri dönüş konuşmaları başladı. Punk, Steel gelecek dedi ve eski görevine geldi.
Ancak bu dalyaraklar hak etmedikleri yetkilerle Steel'ın turnelere katılmasına engel oldular. Yapımcı olmasına rağmen hiçbir şovun sahne arkasında yer alamıyor.

Tam anlamıyla KORKAK bu adamlar.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bunu diyorum zaten. Yakından bakmadığın için sevgili Musa, piyasadaki gelişmeleri göremiyorsun.
ACE BABA Impact ile imzalıyordu ancak Elite bu anlaşmaya engel oldu. Sonra Punk'ın geri dönüş konuşmaları başladı. Punk, Steel gelecek dedi ve eski görevine geldi.
Ancak bu dalyaraklar hak etmedikleri yetkilerle Steel'ın turnelere katılmasına engel oldular. Yapımcı olmasına rağmen hiçbir şovun sahne arkasında yer alamıyor.

Tam anlamıyla KORKAK bu adamlar.
Adamın kendisi IMPACT'i reddetmiş konunun The Elite ile ne alakası var? Şayet varsa çıksın açıklasın. Ace Steel yattığı yerden maaş almayı kendine yediriyorsa Adam Page'in bunda suçu ne kardeşim? Punk sütten çıkmış ak kaşık falan değil bu adam The Elite yerine The Melite olsa onla da kavga ederdi huyu böyle kendisinden daha çok konuşan adama tahammül edemiyor.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Adamın kendisi IMPACT'i reddetmiş konunun The Elite ile ne alakası var? Şayet varsa çıksın açıklasın. Ace Steel yattığı yerden maaş almayı kendine yediriyorsa Adam Page'in bunda suçu ne kardeşim? Punk sütten çıkmış ak kaşık falan değil bu adam The Elite yerine The Melite olsa onla da kavga ederdi huyu böyle kendisinden daha çok konuşan adama tahammül edemiyor.
Kendisi reddetmedi hacım, direkt Elite'in bozduğuna dair haberi bulamadığım için bulduğumu attım.
Bir taraflarının korkularına AKLANMIŞ bir adamı çalıştırtmıyorlar.
Punk tarafı olaydaki en az suçlu olan taraf. TK ile Elite kim daha rezil diye yarışıyorlar.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kendisi reddetmedi hacım, direkt Elite'in bozduğuna dair haberi bulamadığım için bulduğumu attım.
Bir taraflarının korkularına AKLANMIŞ bir adamı çalıştırtmıyorlar.
Punk tarafı olaydaki en az suçlu olan taraf. TK ile Elite kim daha rezil diye yarışıyorlar.
Elite bozdu diye kendisi demediği sürece ben inanmam aga. Güreş haberciliğinde ortaya atılan söylemlerin 9u yalan 1i şüpheli genelde. Ben olsam bak kardeşim ben ayrıldım sizden koptum ekmeğimle oynamayın derdim, ne bu suskunluk? Tony Khan en suçlu taraf ve hala da hata yapıyor. CM Punk'a bu kadar yüz vermenin bedelini de çekecek maalesef. En son Johnny Sack haklıymış diyeceksiniz.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Elite bozdu diye kendisi demediği sürece ben inanmam aga. Güreş haberciliğinde ortaya atılan söylemlerin 9u yalan 1i şüpheli genelde. Ben olsam bak kardeşim ben ayrıldım sizden koptum ekmeğimle oynamayın derdim, ne bu suskunluk? Tony Khan en suçlu taraf ve hala da hata yapıyor. CM Punk'a bu kadar yüz vermenin bedelini de çekecek maalesef. En son Johnny Sack haklıymış diyeceksiniz.
Hayır, sen Collision fanı olup elimi öpeceksin koçum

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: