Elite Tayfanın Yeni Kliq Olması

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
The-Kliq-FI.jpg

Elite denilen elemanlar iyice Kliq gibi zorbalık yapıyorlar ama bilmedikleri şey asla Kliq kadar büyük olamayacakları. @Nature Boy

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Adamı mekana sokturmuyor, üstüne arkasından atıp tutuyor, sonra da tribe giriyor. Kusura bakılmasın ama Adam Page racona daha uygun davranıyor.
Neden sokturmuyor? Şirketten kovulmuş olan ACE STEEL’ın her işini bozuyor bu adamlar. Hasımlık bilmeyen adamla MERTÇE vuruşulmaz. HAK ETTİKLERİNİ verirsin.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Neden sokturmuyor? Şirketten kovulmuş olan ACE STEEL’ın her işini bozuyor bu adamlar. Hasımlık bilmeyen adamla MERTÇE vuruşulmaz. HAK ETTİKLERİNİ verirsin.
Ace Steel bunca zaman nerede dikiş tutturabilmiş? Bu kadar iyi madem gitsin şansını başka yerde denesin sektörde onlarca iş imkanı var. Delikanlıya yakışan delikanlı gibi kardeş benim senle derdim var bir daha buraya gelme demektir. Seyircinin önüne adamı atmak yakışmıyor. Adam Christopher Daniels'a bile tavırlı ulan bu adamla sen nasıl arayı bozdun abi? CM Punk sorunlu bir çar. Yorum gördüm tw'de çok doğru, adam Bret Hart olmak istiyor ve kendi Goldberg'ini yaratmaya çalışıyor ama bu hikayede Goldberg kendisi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: