PG.Com En İyi Rapciyi Seçiyor VI (Sagopa Kajmer vs Server Uraz)

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
205
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Tamam abi en farklı, en objektif, en aykırı sizsiniz. Eski rapçileri anketlerde öne taşımak eski olduklarından bağımsız bence, seçen üyelerden biliyorum. Bir sonraki ankette Dr. Fuchs'un karşısına Critical falan koyulduğunda da Critical'e basıp farklı gözükün okey.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Tamam abi en farklı, en objektif, en aykırı sizsiniz. Eski rapçileri anketlerde öne taşımak eski olduklarından bağımsız bence, seçen üyelerden biliyorum. Bir sonraki ankette Dr. Fuchs'un karşısına Critical falan koyulduğunda da Critical'e basıp farklı gözükün okey.

Critical'i çok tanımıyorum ama Dr. Fuchs ağır overrated bir adam konudan bağımsız. Bir de Sagopa'yı seçtiğin için bunu Pit10'a verenlere söylediğini varsayarak üstüme alınıp söylüyorum, oyladığımız şey ''Rapçi'' olduğu sürece yeni olan eski olandan %90-95 falan daha iyi olacak. Neyse sen Sagopa'ya basıp aynı gözük okey.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
205
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Critical'i çok tanımıyorum ama Dr. Fuchs ağır overrated bir adam konudan bağımsız. Bir de Sagopa'yı seçtiğin için bunu Pit10'a verenlere söylediğini varsayarak üstüme alınıp söylüyorum, oyladığımız şey ''Rapçi'' olduğu sürece yeni olan eski olandan %90-95 falan daha iyi olacak. Neyse sen Sagopa'ya basıp aynı gözük okey.
Pit10'a oy verenlere demiyorum, son açılan anket konusuna yazayım dedim. Forumda sırf veteran olduğu için yerilen rapçiler var, serzenişim ona benim biraz. Atıyorum Khontkar vs. Sagopa anketi açıldı, Khontkar 1. çıkabilir hiçbir sorun yok herkesin kendi görüşü sonuçta ama konu altına hemen tekerleme, ilahi muhabbeti başlıyor. Yoksa şu anketten Pit10 çıksa da sonuç beni üzmez, çok severim Uraz'ı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: